ARKADAŞLAR dua edermisiniz?

Başlatan hasretALİ, 19 Ocak , 2009, 08:00:49

« önceki - sonraki »

DİLVİN

uğraşacak bir şey olmayınca daha çok odaklanıyorsun galiba bebeğe
kurs felan yokmu oralarda
oralara gitsen biraz kafan dağılır belki
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

hasretALİ

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

hasretali regl geçmesinin dışında belirtin var mı? Ben hamile kaldığımda her ikisinde de regl günümde senin gibi sancılandım ama regl olamadım.
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

gülay t.

Hasretcim doktora gittin mi , sonuç ne bilmiyorum ama umarum gönlüne göre olur herşey. Şimdi beni daha iyi anlamışsındır. İnsan bir yandan ümitleniyor ama bir yandan da olumsuz çıkar diye doktora bile gitmek istemiyor. Gelişmeleri yaz lütfen.

hasretALİ

arkadaşlar galiba adet oldum saat 1gibi koyu renkte katı bişey geldi az.
4satt bişey gelmedi şimdide az  koyukahve bişeyler gelmiş hiç bi adet belirtim yok şuan geçen ay ayın 17sinde adet olmuştum normalde adet olduğum gün çok fazla geliyordu ve bel arım çok fazla oluyordu bu ay ayın 16sı gece yani adet günüm felaket bel ağrısı ve kasık ağrısı çekmiştim arkadaşlar bunlar normal mi??? :crybaby2: :crybaby2:

DİLVİN

BENIMDE ÖYLE OLUYOR
GALİBA HAMİLE DEĞİLSİN
YARINA BELKİ ÇOK OLURSUN
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

hasretALİ

inşallah olmayız ya selcan sende mi benim gibi oldun?
moralim çok bozuk ya artık gebe gözüyle bakmıyorum kendime  :'( :'( :'(

hasretALİ

ya selcan sana bişey sorucam bi konu açmıştım şuan yok sebebi ne olabilir?

DİLVİN

FORUM SORUMLUSU BUGÜN DÜZENLEMELER YAPTI
HER SAYFAYI KENDİ ANA SAYFASINA ATTILAR

hasretALİ

hıı tamam gördüm teşekkürler sende mi ben gibi oldu?

sibel28

hasretcim ben bebek istemeden önce  hep 28 günde bir adet görürdüm.şimdi ne zaman bebek istemeye başaldım..31 gün -33 günde dahi oldum...üstüne gitme ben gitmiyorum artık..boşladım..şimdi bir kuruma yardımcı olarak başlıyacagım artık düşüncek vaktim olmayacak..

destina

keşke benimde hiç aklıma gelmezse
anne olmak istiyorum

efsane

HASRET ALI CNM KARDESIM DIYORUM CUNKU KARDESIMLE YASITSIN CANIM BENIM SEN SADECE BEBEGE ODAKLANMISIISN CNM BENCE BOLE YAPARAK HEM GENLIGINE HEMDE EVLILIGINE YAZIK EDIOSUN YA TMM BELKI YASADIGIN ORTAMDA DISARI CIKAMIYOSUN AMA BU ILLADA BEBEKLE UGRASCAN ANALMINA GELMEZ  BEN 24 YASINDAYIM IKIBUCUK SENELIK EVLIYIM DAHA YENI DUSUNUYOZ SUAN YURTDISINDA YASIYOM BE BEBEK BAKIOM GERCEKTEN COK ZOR ANNELIK SABIR ISI BEN BIRAZ DAHA ERTELEDIM ANNELIGI CNM IYI DUSUN VE HAMIS OLMAK ISTIOSAN SUREKLI BEBEK LE ILGILENME BASKA SETLER DUSUN FORMDAKI DIGER KONULARI OKU FORMDAKI OYUNLARA FALN BAK EVDE EL ISI YAP TAKI FALAN NE BILIM UGRAS BUL KENDINE CNM UZULME HICBISIY KENDIN SAGLIGINDAN ONEMLI DEGIIL SAKIN KIZMA BU YAZDIKLARIMA CUNKU DAHA COK KUCUKSUN ILERIDE FIKIRLERIN DEGISICEK TABI BU BENIM FIKRIM DUALARIM BURDAKI BUTUN UYELER ICIN CANIM ALLAHA EMNET OL