27 Nisan , 2024, 13:36:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KIZLAR ESRACIM HAMİLEYMİŞ ŞÜKÜRLER OLSUN :)))))))

Başlatan elfo, 26 Haziran , 2012, 09:01:50

« önceki - sonraki »

melek100lü

:nazar: Esracım  aramıza hoşgeldin tatlım :nazar:

:nazar: :nazar: DEĞERİN ÇOK GÜZEL MAAŞALLAH  :nazar: :nazar:

:amin: RABBİM NAZARLARDAN SAKLASIN İKİNİZİDE :amin:

:opucuk: İNŞALLAH SORUNSUZ GEÇER GEBELİĞİN :opucuk:

SENDE DOYA DOYA TADINI ÇIKARIRSIN CANIM

esracım

Alıntı yapılan: yyeeliz - 26 Haziran , 2012, 15:30:40
Alıntı yapılan: esracım - 26 Haziran , 2012, 15:22:22
Alıntı yapılan: yyeeliz - 26 Haziran , 2012, 11:05:20
ESRAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
CANIMMMMM NE DEDİM BEN SANA İNANMIYORUM YAAAAA :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
RABBİM SAĞLIKLA HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN :amin: :amin: :amin:
ALLAHIM TAMAMINA ERDİRSİN HAYIRLISIYLA NASIL MUTLU OLDUM ANLATAMAM  :opucuk:  :opucuk:

içimdem dün sana sormak geldi ve birazcıkta konuştuk.cidden benimkide seninki gibiymiş.ve ben hiç hamilelik belirtisi yaşamadım o lekeler dışında halada yaşamıyorum.çok şükür bugünlerimize. :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

aminnnnnnn canım RABBİMİZE şükürler olsun hamd olsun :amin: evet ya aynı şey ikimizinde yaşadığı inşallah hayırlısıyla atlatırsın bugünleri sende sağlıkla alırız bebişlerimizi kucağımıza RABBİM isteyen herkeze tez vakitte hayırlısıyla sağlıkla nasip etsin inşlalah :amin:
AMİN CANIM BUGÜNLERİN GELMESİNİ NASIL İPLE ÇEKTİK.İNŞALLAH SIRA ARKADAŞLARIMIZDA  :love9: :love9: :love9: :love9:

esracım

Alıntı yapılan: melek100lü - 26 Haziran , 2012, 16:27:45
         :nazar: Esracım  aramıza hoşgeldin tatlım :nazar:

:nazar: :nazar: DEĞERİN ÇOK GÜZEL MAAŞALLAH  :nazar: :nazar:

:amin: RABBİM NAZARLARDAN SAKLASIN İKİNİZİDE :amin:

:opucuk: İNŞALLAH SORUNSUZ GEÇER GEBELİĞİN :opucuk:

SENDE DOYA DOYA TADINI ÇIKARIRSIN CANIM
AMİN CANIM O GÜZEL DUALARIN DİLEKLERİN İÇİN.ÇOK ZOR BİR SÜRECİ GERİDE BIRAKTIM.İNŞALLAH HEPİMİZ SAĞLICAKLA ALIRIZ KUCAKLARIMIZA....

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: esracım - 26 Haziran , 2012, 16:57:40
Alıntı yapılan: yyeeliz - 26 Haziran , 2012, 15:30:40
Alıntı yapılan: esracım - 26 Haziran , 2012, 15:22:22
Alıntı yapılan: yyeeliz - 26 Haziran , 2012, 11:05:20
ESRAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
CANIMMMMM NE DEDİM BEN SANA İNANMIYORUM YAAAAA :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
RABBİM SAĞLIKLA HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN :amin: :amin: :amin:
ALLAHIM TAMAMINA ERDİRSİN HAYIRLISIYLA NASIL MUTLU OLDUM ANLATAMAM  :opucuk:  :opucuk:

içimdem dün sana sormak geldi ve birazcıkta konuştuk.cidden benimkide seninki gibiymiş.ve ben hiç hamilelik belirtisi yaşamadım o lekeler dışında halada yaşamıyorum.çok şükür bugünlerimize. :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

aminnnnnnn canım RABBİMİZE şükürler olsun hamd olsun :amin: evet ya aynı şey ikimizinde yaşadığı inşallah hayırlısıyla atlatırsın bugünleri sende sağlıkla alırız bebişlerimizi kucağımıza RABBİM isteyen herkeze tez vakitte hayırlısıyla sağlıkla nasip etsin inşlalah :amin:
AMİN CANIM BUGÜNLERİN GELMESİNİ NASIL İPLE ÇEKTİK.İNŞALLAH SIRA ARKADAŞLARIMIZDA  :love9: :love9: :love9: :love9:

aminnnnnn inşallah canımmm :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

esracım

Alıntı yapılan: yyeeliz - 26 Haziran , 2012, 15:34:07
Alıntı yapılan: esracım - 26 Haziran , 2012, 15:26:58
Alıntı yapılan: yyeeliz - 26 Haziran , 2012, 12:08:51
inşallah meleği sıkı sıkı tutunacak hiç bırakmayacak annesini   :amin: :amin: :amin:
RABBİM kucağına almayıda nasip etsin sağlıkla hayırlısıyla  :amin: :amin:
Bencede kesinlikle dinlenmesi yatması lazım canım birde keşke esrada pıhtılaşma testinden yaptırsaydı aspirini niye bıraktırmışki dr. :dontknow:

izin aldım 3 gün yokum işte.evde yatıp dinlenicem...
evet canım ayakları dik yat :opucuk: ALLAHIN iziniyle atlatıcaksınız bugünleri bana dr.jel verdi çok daha etkili dedi ve faydasını çok hızlı gördüm ALLAHIN iziniyle sanada ondan verseydi belkide daha iyimi olurdu progestanda iyi ama dr.bana  vermedi.bol su içmeyi unutma  :opucuk:
JEL VERMEDİ CANIM.HİÇ BİLMİYORUMKİ.İNŞALLAH SIKI SIKI TUTUNUR ARTIK.DR NE DEDİYSE ONU YAPTIK.DEĞERİM BUGÜN YİNE ARTMIŞ DR FAHA TEST YAPMAYA GEREK YOK DEMİŞ.ALLAH IMA SIĞINDIK BEKLİYORUZ.

esracım

Alıntı yapılan: moonlight - 26 Haziran , 2012, 15:59:34
Alıntı yapılan: esracım - 26 Haziran , 2012, 15:54:55
Alıntı yapılan: elfo - 26 Haziran , 2012, 14:30:11
hani hep derdin yaa sanki herkesin olur da benim olmaz. bu çok büyük bir mucize sanki yaşamam imkansız gibi. ne hissediyorsun şu anda  :laughing7:
evet canım bu düşünceler boşunaymış bir kuruntuymuş.Allah ım mucizemi gönderdi çok şükür.şimdi diyorum kimse öyle düşünmesin.zaman meselesiymiş.şunuda söylemeden edemeyeceğim.neden zaman meselesi olduğunu.dairedeki kötü dediğim arkadaşımız sürgün yedi ve bugün burdan ayrılıyor başka bir ilçeye gidiyor.demekki Rabbim bu günü bekliyormuş.

Esracım bu konu içinde ayrıca sevindim iş yerindeki huzur çok önemli işte Rabbim herşeyi ayarlıyor ama biz sabretmeyi bilmiyoruz malesef aslında beklediğimiz için üzüldüğümüz zamana yeri gelecek belkide iyiki o zaman olmamış diyeceğiz bunlarda Rabbimin bileceği işler tabi ki   :amin: :nazar: :amin: :nazar:
AYNEN ÖYLE CANIM.ŞİMDİ HUZUR DOLU HAMİLELİK GEÇİRİCEM.BEBEĞİMDE ETKİLENMEYECEK.DİĞER TÜRLÜ OLSAYDI KESİN ETKİLENİRDİ.ÇÜNKÜ ÇOK ÜZÜLDÜĞÜM ZAMANLAR GEÇİRDİM.VE O İNSAN ARTIK GİDİYOR.

esracım

Alıntı yapılan: elfo - 26 Haziran , 2012, 15:59:54
Rabbimin yanlış işi olmaz esracım işleri güçleri düzene koyar senden belli süre dua bekler sabrını ölçer sonra da gönderiveriri mucizeyi
CANIM O ZAMANLAR NE KADAR ÇOK ÜZÜLÜYORDUM SANA DA ANLATIYORDUM HATIRLARSAN AMA ŞİMDİ İŞİM O KADAR HUZURLUKİ ANLATAMAM VE BEBĞİM BÖYLE BİR ORTAMDA GELDİ.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: ALLAHHHHHHH IMMMMMMMM SANA SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUNNNN O KADAR SEVİNDİMKİİİ SANA ANLATAMAM ESRAMMMMMM  :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: ALLAH TAMAMINA ERDİRSİNN İNŞ SAGLIKLI SIHATLIDA KUCAGINA ALIRSIN  :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: MASALLAHH SUBHANANLLAHHHH  :nazar: :amin: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: ALLAH IM ŞÜKÜRER OLSUN SANAN YARABBİMMMM HAMD SENALAR OLSUN  :amin: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion16: :wav: :wav: :occasion16: :alkış: :icon_flower: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

esracım

Alıntı yapılan: elfo - 26 Haziran , 2012, 16:04:25
Alıntı yapılan: moonlight - 26 Haziran , 2012, 15:59:34
Alıntı yapılan: esracım - 26 Haziran , 2012, 15:54:55
Alıntı yapılan: elfo - 26 Haziran , 2012, 14:30:11
hani hep derdin yaa sanki herkesin olur da benim olmaz. bu çok büyük bir mucize sanki yaşamam imkansız gibi. ne hissediyorsun şu anda  :laughing7:
evet canım bu düşünceler boşunaymış bir kuruntuymuş.Allah ım mucizemi gönderdi çok şükür.şimdi diyorum kimse öyle düşünmesin.zaman meselesiymiş.şunuda söylemeden edemeyeceğim.neden zaman meselesi olduğunu.dairedeki kötü dediğim arkadaşımız sürgün yedi ve bugün burdan ayrılıyor başka bir ilçeye gidiyor.demekki Rabbim bu günü bekliyormuş.

Esracım bu konu içinde ayrıca sevindim iş yerindeki huzur çok önemli işte Rabbim herşeyi ayarlıyor ama biz sabretmeyi bilmiyoruz malesef aslında beklediğimiz için üzüldüğümüz zamana yeri gelecek belkide iyiki o zaman olmamış diyeceğiz bunlarda Rabbimin bileceği işler tabi ki   :amin: :nazar: :amin: :nazar:

benim bi arkadaşımın 3 yıl olmamış o zamanlar kaynanasıyla yaşıyormuş. 3 yılın sonunda eşi tayin olmuş o ay hamile kalmış. kaynanası da maalesef tam bir baş belası. kaynanasının yanından ayrılıyor o ay hamile kalıyor. o günlerinde her gün ağlarmış şimdi diyor ki iyiki o günler olmamış. bana hep öyle tavsiyelerde bulunur sakın üzülme gün gelir iyiki o zaman olmadı dersin diyor
BENDE İMDİ ŞARKADAŞIN GİBİ DİYORUM ELİFİM :) NE DOĞRUYMUŞ İŞTE...

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: esracım - 26 Haziran , 2012, 17:00:19
Alıntı yapılan: yyeeliz - 26 Haziran , 2012, 15:34:07
Alıntı yapılan: esracım - 26 Haziran , 2012, 15:26:58
Alıntı yapılan: yyeeliz - 26 Haziran , 2012, 12:08:51
inşallah meleği sıkı sıkı tutunacak hiç bırakmayacak annesini   :amin: :amin: :amin:
RABBİM kucağına almayıda nasip etsin sağlıkla hayırlısıyla  :amin: :amin:
Bencede kesinlikle dinlenmesi yatması lazım canım birde keşke esrada pıhtılaşma testinden yaptırsaydı aspirini niye bıraktırmışki dr. :dontknow:

izin aldım 3 gün yokum işte.evde yatıp dinlenicem...
evet canım ayakları dik yat :opucuk: ALLAHIN iziniyle atlatıcaksınız bugünleri bana dr.jel verdi çok daha etkili dedi ve faydasını çok hızlı gördüm ALLAHIN iziniyle sanada ondan verseydi belkide daha iyimi olurdu progestanda iyi ama dr.bana  vermedi.bol su içmeyi unutma  :opucuk:
JEL VERMEDİ CANIM.HİÇ BİLMİYORUMKİ.İNŞALLAH SIKI SIKI TUTUNUR ARTIK.DR NE DEDİYSE ONU YAPTIK.DEĞERİM BUGÜN YİNE ARTMIŞ DR FAHA TEST YAPMAYA GEREK YOK DEMİŞ.ALLAH IMA SIĞINDIK BEKLİYORUZ.

genelde progestan veriyolar canım evet inşallah ALLAHIN iziniyle birşey olmayacak bu sefer değerinde güzel güzel artıyo maşallah :nazar: gerek yok canım bencede ALLAHIN iziniyle 2 hafta sonra keseyi görüp belkide kalp atışlarınıda dinlersin :amin: :amin: :amin:
benim ilk değerim 148 'di dr.tekrarlamaya gerek yok dedi evdende çıkamadım lekelenmemden dolayı 1 hafta içim içimi yedi durdu ama ALLAHA şükür kesemizi gördük yarın akşam kalp atışlarını duymaya gideceğim RABBİM onuda hayırlısıyla sağlıkla duymayı nasip eder inşallah :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

esracım

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 26 Haziran , 2012, 17:03:12
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: ALLAHHHHHHH IMMMMMMMM SANA SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUNNNN O KADAR SEVİNDİMKİİİ SANA ANLATAMAM ESRAMMMMMM  :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: ALLAH TAMAMINA ERDİRSİNN İNŞ SAGLIKLI SIHATLIDA KUCAGINA ALIRSIN  :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: MASALLAHH SUBHANANLLAHHHH  :nazar: :amin: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: ALLAH IM ŞÜKÜRER OLSUN SANAN YARABBİMMMM HAMD SENALAR OLSUN  :amin: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion16: :wav: :wav: :occasion16: :alkış: :icon_flower: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
KEVSERCİM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CANIM O GÜZEL DUALARIN İÇİN.ALLAH IMA ŞÜKÜRLER OLSUN BUGÜNLERİDE GÖRDÜM ŞÜKÜRLER OLSUN.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ayy

ESRACIMMMM CANIMM BENİMMM NE GÜZL BİR HABER BUUUU VALLA AĞLADIMMM OKUYUNCA  RABBİM MUCİZE GİBİ HİÇ BEKLEMEDİĞİN BİR ANDA SÜRPRRİİZZ YAPTI BAK MELEĞİNN :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
RAHAT TUT ARTIK KALBİNİ BAK DEGERİNDE ÇOK GÜZEL ARTMIŞ :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:BOLBOL DİNLEN CANIM DİKKAT ET KENDİNE ..RABBİM SAGLICAKLA KUCAGINA ALMAYIDA NASİP EDECEK İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

GÜL GÜZELİ

Canım hayırlı uğurlu olsun Rabbim sağlıcakla kucağında görmeyi nasip etsin inşaAllah  :hello2: