KIZLAR ESRACIM HAMİLEYMİŞ ŞÜKÜRLER OLSUN :)))))))

Başlatan elfo, 26 Haziran , 2012, 09:01:50

« önceki - sonraki »

esracım

Alıntı yapılan: yyeeliz - 26 Haziran , 2012, 12:08:51
inşallah meleği sıkı sıkı tutunacak hiç bırakmayacak annesini   :amin: :amin: :amin:
RABBİM kucağına almayıda nasip etsin sağlıkla hayırlısıyla  :amin: :amin:
Bencede kesinlikle dinlenmesi yatması lazım canım birde keşke esrada pıhtılaşma testinden yaptırsaydı aspirini niye bıraktırmışki dr. :dontknow:

izin aldım 3 gün yokum işte.evde yatıp dinlenicem...

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: esracım - 26 Haziran , 2012, 15:22:22
Alıntı yapılan: yyeeliz - 26 Haziran , 2012, 11:05:20
ESRAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
CANIMMMMM NE DEDİM BEN SANA İNANMIYORUM YAAAAA :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
RABBİM SAĞLIKLA HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN :amin: :amin: :amin:
ALLAHIM TAMAMINA ERDİRSİN HAYIRLISIYLA NASIL MUTLU OLDUM ANLATAMAM  :opucuk:  :opucuk:

içimdem dün sana sormak geldi ve birazcıkta konuştuk.cidden benimkide seninki gibiymiş.ve ben hiç hamilelik belirtisi yaşamadım o lekeler dışında halada yaşamıyorum.çok şükür bugünlerimize. :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

aminnnnnnn canım RABBİMİZE şükürler olsun hamd olsun :amin: evet ya aynı şey ikimizinde yaşadığı inşallah hayırlısıyla atlatırsın bugünleri sende sağlıkla alırız bebişlerimizi kucağımıza RABBİM isteyen herkeze tez vakitte hayırlısıyla sağlıkla nasip etsin inşlalah :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: esracım - 26 Haziran , 2012, 15:26:58
Alıntı yapılan: yyeeliz - 26 Haziran , 2012, 12:08:51
inşallah meleği sıkı sıkı tutunacak hiç bırakmayacak annesini   :amin: :amin: :amin:
RABBİM kucağına almayıda nasip etsin sağlıkla hayırlısıyla  :amin: :amin:
Bencede kesinlikle dinlenmesi yatması lazım canım birde keşke esrada pıhtılaşma testinden yaptırsaydı aspirini niye bıraktırmışki dr. :dontknow:

izin aldım 3 gün yokum işte.evde yatıp dinlenicem...
evet canım ayakları dik yat :opucuk: ALLAHIN iziniyle atlatıcaksınız bugünleri bana dr.jel verdi çok daha etkili dedi ve faydasını çok hızlı gördüm ALLAHIN iziniyle sanada ondan verseydi belkide daha iyimi olurdu progestanda iyi ama dr.bana  vermedi.bol su içmeyi unutma  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

doruk38

:angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12:

TEBRİK EDERİM ESRA. ALLAH KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN.  :amin:

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

esracım

Alıntı yapılan: dilekibrahim - 26 Haziran , 2012, 13:01:23
:muzz: çok sevindim rabim tamamına erdirsin inş. Bir avazda gelsin bebeği rabbim isteyen herkese nasip etsin :amin: :amin:
CANIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.İNŞALLAH HEPİMİZ SAĞ SALİM KUCAKLARIMIZA ALIRIZ.DİĞER ARKADAŞLARIMIZDA EN KISA SÜREDE HAMİLE OLURLAR VE ARAMIZA KATILIRLAR.

esracım

Alıntı yapılan: mavişim80 - 26 Haziran , 2012, 13:09:58
ay elifim allahım cok sevindim allttan muayene etmemesine .yani ettirmemesine bak ben ettirdim neler cekiyorum.cahille cahil oldum bende.allahım bidahamı asla yaptırmam.sakın sakın...
tamam canım girince okur zaten
canım az kalsın ettiriyordum alttan muayene saf gibi.birden aklıma geldi zararlı olduğu ve çok şükür salakça bir harekette bulunmadım ya o ebeye ne demeli  :cussing: :cussing:

esracım

Alıntı yapılan: sultan43 - 26 Haziran , 2012, 13:57:00
allahim hayirli bi gebelik dönemi yasatsin bebegin simsiki tutunsun sana :amin: :amin:
amin canım amin inşallah sağ salim kucaklarımızı doldururuz.

esracım

Alıntı yapılan: destina06 - 26 Haziran , 2012, 14:26:00
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: canımm hoşgeldin şimdi bir hamiş olarak bize daha fazla dua gönder nasılsın iyimisin şimdi :opucuk:
hiç bilmiyorum canım.doktorumda iki hafta sonraya gün verdi.şimdi iki hafta geçmek bilmez.

esracım

Alıntı yapılan: elfo - 26 Haziran , 2012, 14:28:00
Alıntı yapılan: esracım - 26 Haziran , 2012, 14:25:42
Aynurcum hoşbulduk canım.Dün akşamki değerim 1201 di bu sabah yine test yaptık 1500 çıkmış.Bunuda söyleyeyim dedim  :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ayyy inanmıyorum koşarak ilerliyor maşaAllah  :occasion16: aynı yere yaptırdın di mi?
yok canım aynı yere yaptıramadım.dünki devlet hastanesi bugünki özel bir hastane.sordum sorun olmaz dedi dr um.ister abd ye git dedi orda da aynı sonuç çıkar dedi  :muzz: :hello2: :hieyt: :occasion5: :occasion14: :muzz: :hello2: :hieyt:

esracım

Alıntı yapılan: elfo - 26 Haziran , 2012, 14:30:11
hani hep derdin yaa sanki herkesin olur da benim olmaz. bu çok büyük bir mucize sanki yaşamam imkansız gibi. ne hissediyorsun şu anda  :laughing7:
evet canım bu düşünceler boşunaymış bir kuruntuymuş.Allah ım mucizemi gönderdi çok şükür.şimdi diyorum kimse öyle düşünmesin.zaman meselesiymiş.şunuda söylemeden edemeyeceğim.neden zaman meselesi olduğunu.dairedeki kötü dediğim arkadaşımız sürgün yedi ve bugün burdan ayrılıyor başka bir ilçeye gidiyor.demekki Rabbim bu günü bekliyormuş.

CAN TANEM

Alıntı yapılan: esracım - 26 Haziran , 2012, 15:54:55
hani hep derdin yaa sanki herkesin olur da benim olmaz. bu çok büyük bir mucize sanki yaşamam imkansız gibi. ne hissediyorsun şu anda  :laughing7:
evet canım bu düşünceler boşunaymış bir kuruntuymuş.Allah ım mucizemi gönderdi çok şükür.şimdi diyorum kimse öyle düşünmesin.zaman meselesiymiş.şunuda söylemeden edemeyeceğim.neden zaman meselesi olduğunu.dairedeki kötü dediğim arkadaşımız sürgün yedi ve bugün burdan ayrılıyor başka bir ilçeye gidiyor.demekki Rabbim bu günü bekliyormuş.

Esracım bu konu içinde ayrıca sevindim iş yerindeki huzur çok önemli işte Rabbim herşeyi ayarlıyor ama biz sabretmeyi bilmiyoruz malesef aslında beklediğimiz için üzüldüğümüz zamana yeri gelecek belkide iyiki o zaman olmamış diyeceğiz bunlarda Rabbimin bileceği işler tabi ki   :amin: :nazar: :amin: :nazar:

elfo

Rabbimin yanlış işi olmaz esracım işleri güçleri düzene koyar senden belli süre dua bekler sabrını ölçer sonra da gönderiveriri mucizeyi
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

esracım

Alıntı yapılan: mavişim80 - 26 Haziran , 2012, 15:25:50
kuzum kac haftalıksın pekim doktor ni dedi ???kız anlat bakemm catlamıyalımm ?
canım değerim çok güzelmiş.ilaçları verdi.iki hafta sonraya gün verdi.lekelenmeler olabilirmiş.öyle işte...

elfo

Alıntı yapılan: moonlight - 26 Haziran , 2012, 15:59:34
Alıntı yapılan: esracım - 26 Haziran , 2012, 15:54:55

Esracım bu konu içinde ayrıca sevindim iş yerindeki huzur çok önemli işte Rabbim herşeyi ayarlıyor ama biz sabretmeyi bilmiyoruz malesef aslında beklediğimiz için üzüldüğümüz zamana yeri gelecek belkide iyiki o zaman olmamış diyeceğiz bunlarda Rabbimin bileceği işler tabi ki   :amin: :nazar: :amin: :nazar:

benim bi arkadaşımın 3 yıl olmamış o zamanlar kaynanasıyla yaşıyormuş. 3 yılın sonunda eşi tayin olmuş o ay hamile kalmış. kaynanası da maalesef tam bir baş belası. kaynanasının yanından ayrılıyor o ay hamile kalıyor. o günlerinde her gün ağlarmış şimdi diyor ki iyiki o günler olmamış. bana hep öyle tavsiyelerde bulunur sakın üzülme gün gelir iyiki o zaman olmadı dersin diyor
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

esracım

Alıntı yapılan: doruk38 - 26 Haziran , 2012, 15:40:45
:angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12:

TEBRİK EDERİM ESRA. ALLAH KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN.  :amin:

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
amin canım amin.inşallah hepimiz sağlıcakla alırız yavrularımızı kucağımıza  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: