27 Nisan , 2024, 10:51:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KIZLAR ESRACIM HAMİLEYMİŞ ŞÜKÜRLER OLSUN :)))))))

Başlatan elfo, 26 Haziran , 2012, 09:01:50

« önceki - sonraki »

melek100lü

esracım

Alıntı yapılan: yyeeliz - 27 Haziran , 2012, 10:32:25
Alıntı yapılan: esracım - 27 Haziran , 2012, 10:23:35
Alıntı yapılan: yyeeliz - 27 Haziran , 2012, 09:57:18
günadın esracım  :opucuk:
nasılsın bugün ??

yelizcim teşekkürler canım ben çok iyiyim sen nasılsın  :opucuk: :opucuk: :opucuk:sürekli lekelerimi kontrol ediyorum  ???
Hamd olsun ALLAH'a bende iyiyim canım :opucuk: Bu akşam kalp atışları için dr.gideceğiz inşallah hayırlısıyla duyarım o mucize sesi :amin: :amin: :amin:  :love9: :love9:
Evet insan hep geldimi acaba diye daha sık lavaboya gidiyo inşallah hayırlısıyla bir an önce keslilir canım :amin: :amin: :amin:

ben daha kesesini bile görmedim.kalp atışını duymama çok zaman var ama olsun sabırla bekliyorum o günleri.16 ay gelmesini bekledim.1 ay daha beklerim kalp atışları için :)

esracım

Alıntı yapılan: mavişim80 - 27 Haziran , 2012, 10:33:35
ay ne güzell cok güzel duygular  :muzz: :muzz: :muzz:

yelizcim bende de aynı sorun var ama cok gitmemek gerekiyormus wc ye ne yaparsın dayanamıyor insna korkuda olunca lekelenme olmasın diye dua ediyorum.
ben evdeyim sürekli kontrol halindeyim hala ama çok şükür ilaç iyi geldi bana :)

esracım

Alıntı yapılan: melek100lü - 27 Haziran , 2012, 10:42:05
:love9: :love9: :opucuk: günaydın esracım nasılsın tatlım :nazar: :love9: :love9: :love9:
meleğim teşekkürler canım çok iyiyim.evdeyim keyfime bakıyorum.sen nasılsın  peki yada siz nasılsınız ?

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: esracım - 27 Haziran , 2012, 10:54:29
nasılsın bugün ??

yelizcim teşekkürler canım ben çok iyiyim sen nasılsın  :opucuk: :opucuk: :opucuk:sürekli lekelerimi kontrol ediyorum  ???
Hamd olsun ALLAH'a bende iyiyim canım :opucuk: Bu akşam kalp atışları için dr.gideceğiz inşallah hayırlısıyla duyarım o mucize sesi :amin: :amin: :amin:  :love9: :love9:
Evet insan hep geldimi acaba diye daha sık lavaboya gidiyo inşallah hayırlısıyla bir an önce keslilir canım :amin: :amin: :amin:

ben daha kesesini bile görmedim.kalp atışını duymama çok zaman var ama olsun sabırla bekliyorum o günleri.16 ay gelmesini bekledim.1 ay daha beklerim kalp atışları için :)
inşallah hayırlısıyla o günlerde gelir duyarsın  canım :amin: :amin: bende çok heyecanlıyım ve içimde illa azda olsa bir endişe giriyo inşallah duyarım gümbür gümbür o mucize sesi hayırlısıyla :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

esracım

Alıntı yapılan: yyeeliz - 27 Haziran , 2012, 11:02:16
Alıntı yapılan: esracım - 27 Haziran , 2012, 10:54:29
nasılsın bugün ??

inşallah hayırlısıyla o günlerde gelir duyarsın  canım :amin: :amin: bende çok heyecanlıyım ve içimde illa azda olsa bir endişe giriyo inşallah duyarım gümbür gümbür o mucize sesi hayırlısıyla :amin: :amin: :amin:
canım ister istemez oluyor korku bende çok korkuyorum.sürekli iç çamaşırımı kontrol ediyorum :)

doruk38

bende bu hamileliğimden önce 2 bebeğimi kaybettim. bende ilk başlarda paranoya olmuştum. devamlı kendimi kontrol ediyordum çok şükür 30 lu haftalara geldikte bu paronayadan kurtuldum. Allah herkese sağlıklı evlat nasip etsin.  :amin: :amin: :amin: gerçekten bunu yaşayan bilir. piskolojisi çok kötü

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: doruk38 - 27 Haziran , 2012, 11:10:30
bende bu hamileliğimden önce 2 bebeğimi kaybettim. bende ilk başlarda paranoya olmuştum. devamlı kendimi kontrol ediyordum çok şükür 30 lu haftalara geldikte bu paronayadan kurtuldum. Allah herkese sağlıklı evlat nasip etsin.  :amin: :amin: :amin: gerçekten bunu yaşayan bilir. piskolojisi çok kötü

aminnnnnnnnn inşallah canım bizde hayırlısıyla o günlere geliriz ve bebişimizin tekmelerini hissettikçe içimiz rahatlar ALLAHIN iziniyle :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

esracım

canım kimyasal gebelik geçirdiğim zaman tuvalete gittiğimde tamamen adetim sökülünce çok üzülmüş ve ağlamıştım.şimdi yine ya aynısı olur diye çok korkmuştum ama çok şükür değerim iyi ve inşallah daha da iyi olur.inşallah bizlerde senin geldiğin haftalara geliriz canım  :amin: :amin: :amin: :amin:

doruk38

Alıntı yapılan: esracım - 27 Haziran , 2012, 11:13:53
canım kimyasal gebelik geçirdiğim zaman tuvalete gittiğimde tamamen adetim sökülünce çok üzülmüş ve ağlamıştım.şimdi yine ya aynısı olur diye çok korkmuştum ama çok şükür değerim iyi ve inşallah daha da iyi olur.inşallah bizlerde senin geldiğin haftalara geliriz canım  :amin: :amin: :amin: :amin:

hiç korkma canım. o öyle oldu diye bu da böyle olacak anlamına gelmez. Kimyasal gebelikte rahme tutunamıyor ve vücuttan atılıyo. değerin çok güzel. kimyasal gebelikte değerin bu kadar yükselmez. maşşallah senin bebeğin tutunmuş. Allah sağlıklı sıhatli hamilelik geçirmeyi nasip etsin.  :amin:

nazlıyarim

BENİM HALA UMUDUM VAR...

esracım

Alıntı yapılan: doruk38 - 27 Haziran , 2012, 11:27:53
Alıntı yapılan: esracım - 27 Haziran , 2012, 11:13:53
teşekkürler canım desteğin için.Allah a şükürler olsun değerim iyi inşallah bundan sonra daha güzel bir süreç beni bekliyordur.Allah razı olsun.

hiç korkma canım. o öyle oldu diye bu da böyle olacak anlamına gelmez. Kimyasal gebelikte rahme tutunamıyor ve vücuttan atılıyo. değerin çok güzel. kimyasal gebelikte değerin bu kadar yükselmez. maşşallah senin bebeğin tutunmuş. Allah sağlıklı sıhatli hamilelik geçirmeyi nasip etsin.  :amin:

esracım

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 27 Haziran , 2012, 13:23:03
hayırlı olsun canım  :love9:
teşekkürler canım....darısı tüm arkadaşlarıma ve isteyenlere  :amin: :amin: :amin:

beynâ

canımm inş sağlıcakla alırsın yavrunu kucağına,hayırlı olsun :opucuk: :opucuk:

HASRET!M S@N@

canım cok sevindim tebrik ederim allah tamamına erdirsın :flowers: