27 Nisan , 2024, 09:57:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KIZLAR ESRACIM HAMİLEYMİŞ ŞÜKÜRLER OLSUN :)))))))

Başlatan elfo, 26 Haziran , 2012, 09:01:50

« önceki - sonraki »

elfo

Alıntı yapılan: melek100lü - 26 Haziran , 2012, 10:32:14
Alıntı yapılan: elfo - 26 Haziran , 2012, 10:28:12
meleğim ben de seni merak ediyordum melek gelse ne kadar çok sevinir diyordum. bizlerin bir an önce anne olmasını en çok isteyen insanlardan birisin canım  :love9: :love9:
özlemcim ben görüşüyorum öğle arası arayayım da söyleyeyim dediğini

:hello2: :hello2: :hello2:  GERÇEKTEN ÇOK SEVİNDİM  :hello2: :hello2: :hello2:
BEN ÇOK RAHATSIZDIM GİREMEDİM  :icon_pale: :icon_pale:

ÇOK ŞÜKÜR İYİYİM ŞİMDİ  :amin: :nazar:

İNŞALLAH BEBEĞİ SIKI SIKI TUTUNUR ESRANIN

BOL BOL DUA EDİYORUM SİZİN İÇİN  :amin: :amin: :amin: :amin:

geçmiş olsun canım Allah razı olsun duaların için. ben seni tatildesin sanıyordum
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

mavişim80

ELİFİM SÖYLE ÖZLEM HALEN YASIYORMUS AYNI SORUNLARI DE.
ALLAHIN İZNİYLE DİKKAT TE EDERSE BİRAN ÖNCE ATLATICAK BU DURUMU BEN İNANIYORUM
BOL BOL DİNLEMESİ LAZIM AYAKLARININ ALTINA YASTIK KOYSUN.YATSIN KORKMASIN İLAÇLARINI DÜZENLİ ALSIN.3-5 GUN WC HARİCİNDE KALKMAMAYA CALISSIN.....ZAMANLA AZALICAK 6-7 HAFTA AARASI GİBİ GÖRÜNÜYOR DEĞER BAYA Bİ İYİ
RABBİİM SEN KORU ESRACIGIMIZIN BEBEĞİNİ ANACAGINA BABACINIDA BAĞIŞLLA.RABBİM BUNALTMA ARKADASIMI.DARALTMA İSYAN ETTİRME.........HAKKINDA HAYIRLISINI NASİP ET...NELERİNİ GÖRDÜ GECİRDİ BUDA SIKINTILARININ MÜKAFATI OLSUN.AMİNNNNN :amin: :amin: :amin:

elfo

tamam özlemcim o zaten girince okuyacaktır ben yine de herşeyi anlatacam. şimdi aradım da açmadı. en son mesajında doktordaydı sanırım. belki de muayeneye girmiştir.

destina06

:y25: :y25: :y25: :y25: çok sevindim çok duygulandım  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: ne demiştim ben sana  benden geçti ama inşallah sen tedaviye başlayacakken süpriz yapar gelir meleğin demiştim.Bak öyle de oldu :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: inşallah seni de bırakmayacak annesi değerin çok güzel :nazar: :nazar: :nazar: bak sıkı sıkıya sarılacak sana miniğin dualarım seninle :amin: :amin: :amin: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım yaa çok sevindim inşallah  bebeği sağlıkla dünyaya gelir

elfo

şulem inş. bu ay sen de kavuşursun meleğine esracığımla yakın zamanlarda doğum yaparsınız  :amin: esrayı duyduğumda sen aklıma geldin. acıları beraber yaşadık inş. mutlulukları da beraber yaşarız  :amin:

destina06

Alıntı yapılan: elfo - 26 Haziran , 2012, 10:58:52
şulem inş. bu ay sen de kavuşursun meleğine esracığımla yakın zamanlarda doğum yaparsınız  :amin: esrayı duyduğumda sen aklıma geldin. acıları beraber yaşadık inş. mutlulukları da beraber yaşarız  :amin:

inşallah elifcim inşallah bekleyen herkesle birlikte. :amin: :amin: :amin:

_inci_tanem_

ESRAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
CANIMMMMM NE DEDİM BEN SANA İNANMIYORUM YAAAAA :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
RABBİM SAĞLIKLA HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN :amin: :amin: :amin:
ALLAHIM TAMAMINA ERDİRSİN HAYIRLISIYLA NASIL MUTLU OLDUM ANLATAMAM  :opucuk:  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

RosE27

RABBIM tamamına erdırsın inş melegı sıkı sıkı tutunur hıc bırakmaz annesını ıns :amin: :nazar:

elfo

kızlar esrayı aradım doktoru şimdilik bişey söyleyemem demiş progestan mıydı neydi o ilaçtan vermiş. aspirin kullanıyordu bıraktırmış olur ya kanaman çoğalabilir demiş. istirahata gerek yok demiş ama ben işten izin al pazartesiye kadar yat dinlen dedim. ne zamandır bekliyor kendine iyi bakması lazım.

_inci_tanem_

inşallah meleği sıkı sıkı tutunacak hiç bırakmayacak annesini   :amin: :amin: :amin:
RABBİM kucağına almayıda nasip etsin sağlıkla hayırlısıyla  :amin: :amin:
Bencede kesinlikle dinlenmesi yatması lazım canım birde keşke esrada pıhtılaşma testinden yaptırsaydı aspirini niye bıraktırmışki dr. :dontknow:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

kelebegimm

allah tamamina erdirsin in bebisi SIKI SIKI tutunurr :amin: :amin: :amin:
ama keske aspirini birakmasaydi

]

mavişim80

ah canım doktorun lafına bakmasın sakın gitsin gerekirse baska bi  merkzdn rapor alsın pzt kadar kesin istirahat etsin.yatsın ayaklarını diksin.lütfen ilet bu dediklerimizi yatması en azından kendini toparlaması acısından cok önemli.şimdi şoktadır o.cok ii anlıyorum onu.progestonunu düzeni içsin.birde acaba o tarafta bilenler varmı bilmiyorum ki ev yapımı nişasta olur ...eski insanlar cok yaparlar benim babannem yapardı bulursa her gun bi cay bardagı ondan içsin.nişasta elastik gibi olur ya bebeğin tutunmasına cok yardımcıymıs.eskiden hamile kaldılar mı hemen onu içerlermiş

elfo

canım o mutlaka bugün öğleden sonra girer o zaman yazıklarını okur.ben de aynısını dedim özlemcim bırak sen doktorun dediğini gerekirse kafa izni iste pazartesiye kadar dik ayakları yat dedim.
aspirin kanı sulandırıyor ya kanaman artabilir bırak demiş  :dontknow: zaten yeni başlamıştı tüp bebeğe geçecekti ya doktor yeni vermişti tabi aspirini veren başka doktordu.

ha bi de önce ebe muayene etmek istemiş alttan, esra da bu zararlı demiş muayene olmamış bilinçli olmanın faydaları. sonra doktor bile alttan muayene etmemiş. Allah cahillerin elinden korusun

dilekibrahim

:muzz: çok sevindim rabim tamamına erdirsin inş. Bir avazda gelsin bebeği rabbim isteyen herkese nasip etsin :amin: :amin: