rabbime şükür bende hamileyim

Başlatan dilekibrahim, 11 Mayıs , 2012, 18:33:37

« önceki - sonraki »

dilekibrahim

bu anı 1 senedir bekliyorum bu tüp bebek merkezinde bana aşılama bile olmaz tüp bebek dediler bugün adet günüm dü ve 1 haftadır ateşim hiç düşmemeişti evde 2 tane test yaptım 2 side pozitifti polikiliniğe gittik hassat gebelik testlerinden yaptık oda pozitif labaratuvardaki görevli pozitif dedi 3 testide gösterdim 3üde pozitif dedi rabbim sana binlerce şükür  :muzz: :nazar: :nazar: :muzz: :hello2:

destina06

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: Tebrik ederim canım Allah gönlünün muradını verdi :hello2: :hello2: :hello2: çok sevindim bizlere de dua et.

dilekibrahim

resim yükliycem onlıne olan irine göndersem bana yardımcı olurmusunuz

Mavikelebek

gözün aydın canım  :love9: ınsallah tutunur sana  :opucuk:

destina06

anlamadım canım testinin mi resmini yüklücen

°•.ℓανιηуα.•°

gözün aydın canım. hayırlı olsun inşallah. bebeğin hep seninle kalsın inşallah  :amin:

HASRET!M S@N@

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
cok sevindim cnm bnm gözün aydın  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: hemen kan testi yaptır
allah tamamına erdirsin darısı diğer arkadasların basına inşşşşşşş  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

dilekibrahim

evet ama uzantısı olmuyormuş ben hiç anlamıyorum kii rabbim isteyen herkese nasip etsin inş  :amin: her zaman dualarımdasınız her zaman

dilekibrahim

C:\Users\DILEK\Desktop\102_0801.JPG arkadaşlar link bu ama yapamıyorum yardım litfen

dilekibrahim

çok şükür yaptım en sonuncu kalın olanı labaratuvardaki görevli yaptı pozitif dedi mesai bittiği için kan testi yaptıramadım

KasrıCinan

:hello2: :hello2: :hello2: :flowers: canım tebrik ederim çok sevindm.ALLAH tamamına erdirsin  :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım çok sevindim kaç kere testini göstermiştin bize sonunda rabbim güldürdü yüzünü gözün aydın

destina06

kabak gibi hamilesin işte :k06: :k06: süper Allah tamamına erdirsin :amin: :amin: :amin: :amin:Rabbim ol deikten sonra olmayacak hiçbir şey yok

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

maşallah ne güzel testler rabbim isteyen herkesie göstersin bu manzarayı taaaaa 13 ağustos 2010 a gittim bi an