27 Nisan , 2024, 13:42:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

rabbime şükür bende hamileyim

Başlatan dilekibrahim, 11 Mayıs , 2012, 18:33:37

« önceki - sonraki »

mutluluk

ÇİZGİLERİN ÇOK BELİRGİN EMİNİM DEĞERLERİNDE ÇOK İYİ ÇIKACAK.DARISI BAŞIMIZA.BU 2 ÇİZGİYİ RABBİM HAYIRLISIYLA BİZEDE GÖSTERSİN. :amin: :amin:

TEKRAR TEBRİK EDİYORUM :flowers: :opucuk:

_inci_tanem_

Tebrik ederim canım...Sağlıklı bir gebelik olur inşallah ve hayırlısıyla ve sağlıkla kucağına alırsın  :amin:
Darısı en kısa sürede bize inşallah sağlıkla hayırlısıyla olsun :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

dilekibrahim

Rabbime şükür 5 haftalık dedi doktor daha içinde bebek yokmuş 7. haftadan sonrada olur dedi. dış gebelik değilmiş rahmime yerleşmiş kese daha çok küçük 6mm doktor doğum 12ocak dedi benim doğum günüm 13 ocak :) kistlerim erimiş sadece bir tanesi kalmış ama çok küçük sayılmaz 4 cm  :( bilerek aynı doktora gittim verdiği ilaçı gösterdim doğum kontrol hapı bu dedi ilk defa böle birşeyle karşılaştığını ve çok şaşırdığını söledi folik asit ve düşük için hap yazdı tesadüf doğum kontrol hapını aldığım eczaneye gitmişim ilaçı gösterdim sizden aldım ama 5 haftalık hamileyim dedim eczacının şaşkınlığını anlatamam size :) :) rabbime yalvarıyorum 2 hafta sonra kesenin içinde bebek olsun ve bol bol dua ediyorum rabbim sizede nasip etsin inş :amin: :amin: lütfen ümidinizi yitirmeyin kislerime ve daha bir çok sarunum ve hiç aksatmadan kullandığım doğum kontrol haplarına rağmen hamileyim allahın ol demesi Rabbim sen sağlıcakla kuçağıma almayı nasipt et aminn

HASRET!M S@N@

cok sevindim cnm benm korkma duyarsın işte gecen aylarda üzülmüştün ama bu ay rabbim sevindirdi seni allahım kucagına almayı nasip etsin inşşşşşş

destina06

doğum kontrol hapı kullanmanarağmen mi hamile kaldın? :love9: :love9: :love9: :love9:

burcum

dilekibrahim

amin inş rabbim sağlıkla bebişlelerini kuçağına almayı nasip etsin inş :amin:

dilekibrahim

evet canım her gün hiç aksatmasan aynı satte içtim clyco prongynova diye bir doğum kontrol kapı 11 tanesi beyaz 10 tanesi kahverengi şu vitamin içerikli olanlarda kemik erimesi olanların da kullandığı menopoza girmek üzere olan kadınlara verilyor adetten kesilmesinler diye

_inci_tanem_

O içtiğin hap doğum kontrol hapı değil düzenleyici canım geçen ay banada doktor vermişti hatta hapın üstünde doğum kontrol için uygun değildir yazıyo dikkat ettiysen o hap içilirkende hamile kalınabiliyo !!

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

dilekibrahim

yazıyı okuyunca dedim doktora doğum kontrol hapı değilmiş diye yok dedi içindedi hormanlar gebeliği zorlaştırır dedi. çok büyük bir sevinç rabbime dönülden dua ediyorum isteyen herkezin çifter çifter bebişleri olsun :amin:

HASRET!M S@N@

işte rabbimin ol demesiyle hersey oluyor
buna en güzel örneksin kimse umudunu yitirmesinnn allah isteyen herkesede
bu müthiş duyguyu yasatsın inş

_inci_tanem_

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ZéynéP.SimAy

Allahh tamamına erdirsin inşallahhh  :amin: :amin: :amin: :amin: