27 Nisan , 2024, 11:26:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

rabbime şükür bende hamileyim

Başlatan dilekibrahim, 11 Mayıs , 2012, 18:33:37

« önceki - sonraki »

esracım

Tebrikler canım  :flowers: :flowers: :flowers: senin adına çok sevindim.umarım hamileliğin çok güzel geçer ve sağlıcakla alırsın kucağına miniğini :binkybaby: :binkybaby:

mavişim80

esra kızz senin ne işin var burda git kocanla ilgilen....hadi bakıyım pzt gel değerlendirme yapalım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:...bende  sıkıstırdım köşeye maca izin verdim...... :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: kıyamam nasıl seviniyorrr :9

nazlıyarim

canım demekki vücudunda bir hormon eksıktı o hapıda kullanınca eksik tamamlandı hamıle kaldın maşallah
BENİM HALA UMUDUM VAR...

Sır_Çiçegi

gözün aydın olsun cnm  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

inş. güzel bir hamilelik gecirirsin saglıklı bir şekilde alırsın bebeğini kucagına  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

esracım

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 12 Mayıs , 2012, 13:49:07
esra kızz senin ne işin var burda git kocanla ilgilen....hadi bakıyım pzt gel değerlendirme yapalım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:...bende  sıkıstırdım köşeye maca izin verdim...... :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: kıyamam nasıl seviniyorrr :9
Özlemcim bir bakayım dedim yoksa gerekli çalışmalar yapılmış ve yapılmaya devam edilecektir ;D sizde iyi değerlendirin haftasonunu..

Esmaa

tebrikler canım. Allah tamamına erdirsin.Ne güzel bir duygu Allah isteyen herkese nasip etsin  :) :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

mavişim80

KACAR MI KIZIMMMMMMMMM BİZDEN....OKADAR BEKLEMİŞİZ BU ANI DİMİ AMA ?HADİ GRŞ..GİT KIZ HADİ BAKİMMM.YETERR BUKADAR NETTE TAKILMAK :hieyt: :hieyt: :hieyt: CALISAN BAYANIN İŞİ BİTMEZZZ BİLMEZMİSİN  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar:canım gözün aydın çok sevindim mucizen geldi çok şükür  :nazar:rabbim sağlıcakla kucağına almakta nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar:

@@@gözde@@@

Tebrik ederim canım Allah sağsalim kucağınıza aldığınız günleride göstersin  :amin: :amin: :nazar:

dilekibrahim

deneyimli arkadaşlar bana yardımcı olabilirmisiniz doktora gittiğimde 5 haftalık dedi kese vardı ama içinde bebek yoktu 2 hafta sonra gel tekrar bakalım dedi dktor sizce normal mi internette bakıyorum bazılarnda 5 haftallıkken bebek gözükmüş kesede sizin ne zaman gözüktü?

HASRET!M S@N@

korkma cnm bnm 4 haftalıkken bendede yoktu cnm 6 haftalıkken göründü bebek ve kalp atısları

dilekibrahim

teş ederim canım kese 6mm ydi doktor haftasına göre normal dedi gittiğimde 7 haftalık olcak o zamana mutlaka duyulması gerek diy mi?

HASRET!M S@N@

duyulur cnm korkma sen içini ferah tut

melek100lü

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
gözünüz aydın canım çok sevindim rabbim kucağına almayıda nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

dilekibrahim

amin inş rabbim sağlıcakla bebeğini kuaçağına almayı nas,p etsin