Kalp atıslarımızı duyduk sayfa 16.

Başlatan HASRET!M S@N@, 14 Nisan , 2012, 14:25:43

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

hep hayalim di daha net değil persembe günü bakılacak kalp atışlarını duymadan tam sevinemicem

Belgink.

cnnmmm cok sevındımmmm cok guzel yukselmiş değerinnn maşşşşalh annesııı benmde boyle fazla fazla yukselmişti   allah meleğini sana bağışlasınnn :amin: :amin: :amin: :amin: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

beteray

canancımm çok sevindimmm bu defa herşey çok güzel olacakk inşallahhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

_inci_tanem_

canancım çok sevindim senin adına inşallah bu sefer herşey hayal ettiğin gibi güzel olacak ve bebişini kucağına alacaksın hayırlısıyla  :opucuk:  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

nazlıyarim

maşallah canım inanki seviçten gözlerim doldu  allahım seni ve bebişlerini korusun.içime ikiz dogmustu :)
BENİM HALA UMUDUM VAR...

HASRET!M S@N@

darısı hepinize inş hep dua ediyorum inanın ki

<<<peri masalı >>>

o kadar sevindim ki anlatamam inşallah bebeğin hep seninle olur bırakmaz seni hep birlikte kucağına aldığın günleride görürüz  :amin:

_inci_tanem_

aminnnnnnnnnnn inşallah canancımALLAH razı olsun  :opucuk:  tez vakitte hayırlısıyla RABBİM bizimde yüzümüzü güldürür canım.Sende sağlıkla kavuşursun meleklerine inşallah  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

HASRET!M S@N@

inş kızlar bırakmaz beni kalp atışlarını duydugum gün mutlu olucam ı gün asıl sevinç yaşayacagım

senayy88

çok sevindim çok Hayırlısı olsun canım :nazar:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 16 Nisan , 2012, 16:40:24
inş kızlar bırakmaz beni kalp atışlarını duydugum gün mutlu olucam ı gün asıl sevinç yaşayacagım
canımm inşallah hayırlısıyla duyacaksın bence stresten uzak dur ve hamişliğin keyfine var :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

@@@gözde@@@

çok şükür canancım değerinin artmasına çok sevindim inşAllah ikizdir kalp atışlarınıda hayırlısıyla duyarsın  :amin: :amin:

doruk38

ayy en son duyan ben  oldum galiba  :ehi: :ehi:

canacım tebrik ederim canım. sağlıklı bir gebelik geçirisin inş. dikkat et kendine. bol bol yat dinlen. pıhtılaşma için iğnene ve aspirinine hemen başla. hayırlısıyla kollarına almak nasip olur inş.  :amin: :amin:

:occasion16: :occasion16: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

HASRET!M S@N@

cnm onun sonucunu perşembe günü alıcam ona göre başlayacağım varsa eger

KasrıCinan

:muzz: :muzz: bitaneeemmm çook sevindim ALLAHIM gönlüne göre verecek sanırım ne mutlu sana.hayalindeki gibi ikizlerin olacak belkide.hayırlısıyla kalp atışlarınıda duyarsın insallah güzelim.hep mutlu ol bunu çok hak ediyorsun :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ