Kalp atıslarımızı duyduk sayfa 16.

Başlatan HASRET!M S@N@, 14 Nisan , 2012, 14:25:43

« önceki - sonraki »

ruyam616

canan hayirli olsun canim inan cooook sevindim rabbim kucagina almayi nasip etsin :amin: :amin: :amin:

icini ferah tut canim ins kalp atislarinisa duyacaksin :amin: :amin: :amin:  kendine cok dikkat et
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

Sır_Çiçegi

ikizmi  :hieyt: :hieyt:

hakkıında hayırlısı olsun cnm hep aklımdasın giremedim bi türlü inş. kistlerinde gider güzel saglıklı bi hamilelik geçirirsin  :amin: :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

SeliN59

canım Allaha şükürler olsun gördüm çok sevindim Allahım tamamına erdirsin inşallah

HASRET!M S@N@

hepinize nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum
iyi dilek ve dualarınız için cok sağolun iyiki varsınız gercekten bu ailenin içinde olmak beni cok mutlu ediyor dilerim rabbimden bekleyen herkese en kısa zamanda veriri rabbim

serserim

canancım nasılsın canımmm değerin inşallah yükselmiştir yaptırıcaktın ne oldu canım :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

HASRET!M S@N@

cnm iyiyim arada sancılarım oluyor ve cok korkuyorum
değerim 1000 cıktı cnm doktor ikiz olabilir dedi persembe kontrolüm var hemde pıhtılasma testimde cıkacak cnm inş bu sefer beni bırakmaz her anım stresle geciyor

Aytii

yok yok bu defa bırakmayacak evelallah  :nazar: :nazar:

herşey iyi olacak  :opucuk:

sağlıkla kucağına alacaksın inşallah  :amin:

HASRET!M S@N@

inş aytenim inş tek temennimiz bu
benmde içim rahat bu sefer bide gebelik belirtilerini cok yogun yasıyorum
buda beni rahatlatıyor diğerinde böyle değildim
inş olacak bu sefer sadece agrı girince korkuyorum

Aytii

o ağrılar yerleşmeden dolayı canım

bendede çok ağrı oluyodu

çok korkardım bişey olacak diye

bişey olmadı çok şükür

seninde olmayacak Allahın izniyle  :)

Nezo

Hiç Korkma Canım Benimde Ağrım Çok Oldu Kendin Biliyosun Yerleşiyodur Bebiş Sen İçini Ferah Tut

aydinays

Cananım sakın korkma bu sefer rabbim izniyle her şey çok güzel olacak o ağrılar yerleşmedendir. Birde kistlerin var. Hiç korkma. Perşembe senden daha iyi haberler duyacağız. İçin rahatlıcak allahın izniyle.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

suzannn

canancım tebrik ederim değerinde çok güzel katlamış maşallah allah kucağına almayıda nasip etsin inşallah

HASRET!M S@N@

cok  tesekkür ederim kızlar allah razı olsun hepinziden dualarınız sayesinde kalacak düşük ilacıda verdi doktorumm inş bu sefer bişi olmayacakkk

özlem35

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 17 Nisan , 2012, 10:30:30
cok  tesekkür ederim kızlar allah razı olsun hepinziden dualarınız sayesinde kalacak düşük ilacıda verdi doktorumm inş bu sefer bişi olmayacakkk

canım sana çok sewindim ama ben çok üzgünümmm  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:  çatlatma ignesi 4cm kist oluşturmuş gebelik gözükmüo dedi kan tahlili istedi werdim sonucunu bu sabah telefnda ögrenebildim işte oldugum için gidemedim 0,5 çıkmış  sence nasıl canım?dr.la konuştm şimdi tel.de biraz daha bekle şöyle 4-5 gün geçsin tekrar kan tahlili yaptr dedi yarım çıkmış dedi.ne dmk istiyo neolur yardım edin moralim çooooooookkkkkk bozuk aglamaktn mahwoldum yaaaaa  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
ALLAH'IM BANA VE BEBEK İSTEYEN HERKESE GÜZEL BEBİŞ NASİP EYLE AMİNNNN :)

GÜL GÜZELİ

Canancımm nasıl sevindim anlatamammmm  :muzz:  :hello2:  :hieyt: Rabbim meleğini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşaAllah canım dualarım seninle..