Kalp atıslarımızı duyduk sayfa 16.

Başlatan HASRET!M S@N@, 14 Nisan , 2012, 14:25:43

« önceki - sonraki »

insu

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 17 Nisan , 2012, 11:41:20
evet cnm
iğneleri vurukende biz ilişki yasadık aslında ben istemedim çatlatma iğnesini vurunca olsun diye
esimde aman olacagı varsa her türlü olur demişti cnmmm 8 tane vurdum
o dozda basladık cevap verince devam ettik 4 tane mi ne yumurtam olustu
birkaçı kist olmus cnm catlamamıs

anladım canım bak ne güzel de olmuş bebişin gelmiş  :flowers: :flowers: Rabbim sabrının mükafatını verdi kistleri de kafana takma Allah ın izni ile giderler  :amin: :amin: :amin:  sen bol bol yat dinlen  :icon_thumright: :icon_thumright:
Herşeyin hayırlısı...

kuzucuk

cananımmm yeni gördüm çok sevindim gözün aydın  :hello2:  :hello2:  :hello2: çok şükür kavuştun meleğine Allah sağlıcakla kucağın almayı nasip etsin  :amin:  :amin:  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

cananımmmm nasıl sevindimmmmm anlatamammm  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: o kadar cok dua etmıştım sana ve dıger arkadaşlara  :amin: :amin: :amin: rabbım saglıkla kucagına almayı nasıp etsın  :amin: :amin: :amin: çok mutlu oldum  :love9: :love9: :love9: :love9: allahım yardımcın olsun ınsallah darısı dıger arkaslarıma  :amin: :amin: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

aydinays

Canım senin için adadığım yasin-i şerifi okudum canım. Kontorülünden güzel haberler alırsın inşallah.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

CAN TANEM

İyi haberlerini bekliyoruz canım hatta ikiz haberlerini   :amin: :amin: :amin:

melek100lü

burcum

hadi canan ALLAH ın izniyle güzel haberlerle gel inşallah :binkybaby: :binkybaby: :amin:

KasrıCinan

cananım merak ettim seni insallah kalp atısını duyup mutlu  haberlerle gelirsin :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

cute552

canancım şimdi gördüm çok sevindim allah kucagınada almayı nasip etsin  :amin:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

Ya-semin

Canancım tebrik ederim, senin adına çok sevindim canım... Rabbim inşallah sorunsuz bir hamilelik geçirip, meleğini kucağına aldığın günleri de görmeyi nasip eder  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

elfo

canan neden hala gelmedi yaa  :dontknow: çok merak ettim keşke ikiz haberiyle sevindirse bizi  :amin: tabi önce sağlıklı olsunlar da
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

rümeysaa

yeni gördüm haberi çok sevindim canancım
istediğin şey gerçekleşti   :hello2:
rabbim sağlıklı bir şekilde meleklerini kucağına almayı nasip etsin   :amin:

--elif--

ayyy inanmıyorum yaaa sabah sabah başka bi haber beni bu kadar mutlu edemezdi  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:
canımmm hayırlı,uğurlu olsun RABBİM kucağına almayıda nasip etsin  :amin:   :amin:  :amin:
bide ikizmiş çifte mutluluk  :nazar:
RABBİM diğer olmayanlarada tattırsın  kimseleri mahrum koymasın  :amin:   :amin:

HASRET!M S@N@

min cnm amin dileyen isteyen herkese nasip etsin
inş bende kucagıma alırım sağ salim

insu

Cananım tekrar tekrar tebrik ederim  :flowers: :flowers: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: inan ne diyeceğimi bilemiyorum çok çok sevindim Rabbim sabrının karşılığını verdi şükürler olsun  :amin: :amin: :amin: Allah ım bebişlerini kucağına almayı,sağlıklı,sıhhatli,sorunsuz bi hamilelik geçirmeyi nasib etsin  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: tatlım kendine çok dikkat et :opucuk: :opucuk:
Herşeyin hayırlısı...