Kızlaarrr şükürler olsun maviibeyaz (esracığım) hamileeee........

Başlatan elfo, 30 Mart , 2012, 17:52:41

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 30 Mart , 2012, 18:46:25
Alıntı yapılan: yyeeliz - 30 Mart , 2012, 17:54:34
Tebrik ederim esra'yı :opucuk: evet canım değer düşükmüş ama geç döllenmedir belki :dontknow: RABBİM değerlerini hayırlısyla kat  kat artırmayı ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin:  :muzz: :muzz:
yelizcim canım teşekkür ederim.Allah hepinizden razı olsun.sizlerin desteği ile duaları ile bugün hamileyim belkide.bana herzaman moral oldunuz.hepiniz mükemmelsiniz.inşallah sizlerdende güzel haberler duyacağım.
Aminnnn canım :amin: RABBİM cümlemizden razı olsun :opucuk: İnşallah canım darısı bizlere hayırlısıyla en kısa sürede inşallah :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 30 Mart , 2012, 19:57:19
Alıntı yapılan: ayy - 30 Mart , 2012, 19:51:20
DUALARIMIZ SENİN VE MELEĞİNLE TATLIM SEN YORMA KAFANI MELEĞİN ANNECİĞİNE SIKISIKI TUTUNMUŞTUR KOY ELİNİ GÖBÜŞÜNE SEV O MİNİİCK MERCİMEĞİNİ :nazar: :nazar: :nazar:
sağol canım evet çok haklısın artık bundan sonra güzel düşünme zamanı.çok zor günleri geride bıraktım inşallah bundan sonra her şey çok daha güzel olur.en büyük isteğim tüm arkadaşlarımın benimle aynı güzel süreci yaşamalrı.ama şuna çok inanıyordum 2012 yılı bizim yılımız olacak gibi geliyordu.2012 de doğurmasam bile hamile kalacağım diye hep kendimi motive ettim.şükürler olsun.tabi Elifimin ve arkadaşlarımın desteğide çok önemli.hepinizi çok seviyorum.ayşem sen diğer ayşem saadetim şulecim meleğim aynurcum duygucum yelizcim canancım.unuttuğum biri varmı bilmiyorum şimdi ama hepinizin deteği çok önemliydi benim için.daha doğrusu biraz şaka biraz gırgır biraz moral ve duaların etkisiyle bugün hamileyim.dualarım şimdi arkadaşlarımla.
:y25: :y25: :y25: Duygualdırsın beni Esram yaa  :opucuk: Tabi birbirimizi en iyi biz anlıyoruz :'( İnşallah hep böyle güzel haberle mutlu oluruz RABBİM hepimizin yüzünü güldürür hayırlısıyla sağlıklı bebişlerle en kısa sürede :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: destina06 - 30 Mart , 2012, 20:59:26
Alıntı yapılan: elfo - 30 Mart , 2012, 18:38:55
bu gece bi rahat uyu esracım aylardır bekledin ne zor günler geçirdin sıkıntılı şeyler aklına getirme değerin çok güzel artacak inşaAllah  :amin: şulem bana da dua ediyon di mi  :opucuk:

etmez miyim canım hem ad hem nick :k06: kızlar herkesin adını nicleriyle yazdım bir süre namazlarımdan sonra listeyi elime alıp dua ediyordum şimdi herkesin adını ezberlediğim inanın 5 vakitin arkasından sayamasam da en az üç vakitte dualarımdasınız :amin: :amin: :amin:
ALLAH kabul etsin dularını canımmm :amin: :amin: RABBİM güzel gönlüne göre versin  :amin: :amin: :amin: Bennim adımda nick'im de aynı  ;) ;) ;)  :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

HASRET!M S@N@

EMEL 26

Kızlarımla hayat çok güzel💖

esracım

Alıntı yapılan: destina06 - 30 Mart , 2012, 21:06:27
esracım hamile kalmak isteyenle hamileler listem ayrıydı şimdin seni dua listemde hamileler kısmına aktarıyorum  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
şulecim teşekkür ederim canım benim.iyiki varsınız diyorum herzaman.Allah senden dediğer arkadaşlarımdanda razı olsun.

esracım

esracım

Alıntı yapılan: ^Sükeyna^ - 30 Mart , 2012, 21:44:34
Ne kadar mutlu haberler veriyorsunuz bu ara Rabbim tamamına erdirsin canım saglıklı bir şekilde kucagına almayıda nasip etsin  :flowers:  :amin: :amin: benimde zamanım gecti 7 gun bugun test yaptım negatif cıktı bi anlam veremedim neden boyle oldum bu ay sogan kuru yaptım kurlerin içinde bende varım inşaAllah adetim bittikten sonra incir kürü başlıcam..bizde bir gun acaba burdan hamileyimm haberini verebilecekmiyiz  :(  Allah buyuktur herseye bir hayr vardır
teşekkür ederim canım benim.sana şunu söyleyeyim senin düşündüklerinin aynısını düşünüyordum acaba bende hamileyim diyebilecek miyim acaba hiç olmayacak mı ben bu mutluluğu yaşayabilecek miyim ve daha neler neler.senin aklından geçenlerin aynısını belki daha da fazlasını geçiriyordum.ama son iki aydır çok umutluydum.önce soğan kürü sonra incir kürü keçiboynuzu kürü derken oldu.ama Rabbim bunları vesile etti.ve en büyük duam şimdi sizlersiniz.inşallah sizlerde burda o güzel haberlerinizi vereceksiniz.sonra neler düşünmüştüm diyeceksin inan buna.

esracım

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 30 Mart , 2012, 22:37:47
canım tebrikler... çok güzel bir haber, kürler sayfasından herkes dökülüyor darısı başımıza inşallah... inşallah değerin yükselir ve bebişini kucağına alırısın
ayşem canım çok teşekkür ederim.bir bir dökülmeye başladık sıra sizlerde ve en büyük isteğim şimdi sizlerinde hamile olmanız.

esracım

Alıntı yapılan: melek100lü - 30 Mart , 2012, 23:04:04
canım benimde 28 şubattı yani aynı güne geliyor doğumumuz  ALLAH  ın izniyle canım bende 4+3 seninde aynıymış yani ARALIK 4 :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
evet canım 4 aralık benimkiside.hadi inşallah bir doğururuz :)

esracım

Alıntı yapılan: selin22 - 31 Mart , 2012, 01:09:03
cnm cok sevındımmm allah kucağına almayı nasip etsın benm adete 2 gun kala değerim21 dii.sonra yukseldııı  senınde değerin yukselıcek inşş :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
inşallah canım inşallah yükselir :amin: :amin: çok teşekkür ederim :opucuk:

esracım

Alıntı yapılan: gökçe58 - 31 Mart , 2012, 08:21:21
canımmm hayırlı uğurlu olsun rabbim tamamına erdirsin. darısı tüm bekleyenlere en kısa zamanda inşallah.
teşekkür ederim canım.o güzel duan için Amin.......

esracım

Alıntı yapılan: yyeeliz - 31 Mart , 2012, 08:38:56
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 30 Mart , 2012, 18:46:25
Alıntı yapılan: yyeeliz - 30 Mart , 2012, 17:54:34
Tebrik ederim esra'yı :opucuk: evet canım değer düşükmüş ama geç döllenmedir belki :dontknow: RABBİM değerlerini hayırlısyla kat  kat artırmayı ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin:  :muzz: :muzz:
yelizcim canım teşekkür ederim.Allah hepinizden razı olsun.sizlerin desteği ile duaları ile bugün hamileyim belkide.bana herzaman moral oldunuz.hepiniz mükemmelsiniz.inşallah sizlerdende güzel haberler duyacağım.
Aminnnn canım :amin: RABBİM cümlemizden razı olsun :opucuk: İnşallah canım darısı bizlere hayırlısıyla en kısa sürede inşallah :amin: :amin: :amin:
canım inşallah darısı sizlere olsun.sizlerde güzel haberlerinizi verince daha mutlu olacağım.şu anda mutluyum ama sizlerin haberlerinizide duymak istiyorum.bu şimdilik yarım kalmış mutluluk gibi.sizlerde gelince bu tamamlanacak.

esracım

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 31 Mart , 2012, 08:47:43
canım cok sevindim iki gün sonra tekrarla testi
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :flowers: :flowers: :flowers: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

canancım teşekkürler canım.inşallah değerim yükselir şimdilik bunu istiyorum.sonra tabi istekler yine bitmez ama.