Kızlaarrr şükürler olsun maviibeyaz (esracığım) hamileeee........

Başlatan elfo, 30 Mart , 2012, 17:52:41

« önceki - sonraki »

muhribe

canım akıntı derken kanama, lekelenme vs değil di mi?
adet olacakmışsın gibi ağrıların da olabilir, korkma. zamanla rahim hamileliğe alışacak  :opucuk:
Allah sağlıkla kucağına versin yavrunu  :amin:

doruk38

canım akıntı çok normal. hormonlardan kaynaklanıyo. yada rahim büyüdüğü için oluyo. bende baştan beri var 21+ olduk hala akıntım var. korkma aklına kötü bişi getirme

esracım

Alıntı yapılan: muhribe - 01 Nisan , 2012, 10:43:32
canım akıntı derken kanama, lekelenme vs değil di mi?
adet olacakmışsın gibi ağrıların da olabilir, korkma. zamanla rahim hamileliğe alışacak  :opucuk:
Allah sağlıkla kucağına versin yavrunu  :amin:
canım adet olduğum zamanlardaki gibi akıntıydı.birebir aynıydı.adet olduğum zamanlarda önce olurdu sonradan da adet olurdum.öyle olmasın çok istiyorum ama bakalım ne olacak.ağrımda yok şimdi.acaba bebeğim tutunamadımı diyorum.gece yatarken ağrım vardı şimdi ise yok.

teşekkür ederim canım :opucuk:

esracım

Alıntı yapılan: doruk38 - 01 Nisan , 2012, 10:46:55
canım akıntı çok normal. hormonlardan kaynaklanıyo. yada rahim büyüdüğü için oluyo. bende baştan beri var 21+ olduk hala akıntım var. korkma aklına kötü bişi getirme
canım bu sanki adet olacakmışım gibi bir akıntıydı.çok korkuyorum adet olmaktan.doktorum kimyasal gebelikte dış gebelikte olabilir dedi.zannedersem beni ümitlendirmemek için.acaba şimdi bebeğim tutunamadı o yüzden mi böyle oldu diyorum.salı günü kan vereceğim değerime o zaman bakılacak.salıya kadar nasıl beklerim bilmiyorum.

doruk38

canım özellikle ilk adetin geçerken çok akıntı olur. bende kimyasal gebelik geçirdim adtim 11 gün geçtiği halde değerim 34 ten fazla yükselmedi. senin değerin kaç çıktı ?

esracım

zehracım benim değerim 3 gün geçmişti 23.67 idi.aslında o değerler arasında 4 haftalıkta gebelik yazıyor.ama akside olabilirmiş.kimyasalda olabilir dedi dün dokturum.salı günü belli olacak tam anlamıyla.

doruk38

canım seni üzmek istemem ama değerin düşükmüş.  ama umutsuz olma . belkide geç döllenmedir. yumurtan geç oluytuysa yada sperm le yumurta geç belirleştiyse ilk başlarda değerin düşük olur. ben kimyasal gebelik geçirdiğimde rahmimde yanma hissetmiştim 1 gece uyyamamıştım. dış gebelikse ağrın olur zaten ve değerin çok dengesiz bir şekilde artar. inşallah sağlıklı bir gebeliktir  :love9:

destina06

inşallah yükselir esram değerin dualarımdasın :amin: :amin: moralini bozma lütfen sımsıkı tutnsun aksi şeyler getirme aklına

esracım

zehram yanma falan hissetmedim canım..şimdide hiçbir ağrım sızım yok.akıntımda gitti şimdi.doktorumda artmalı dedi değerim için.geç çatlamış olabilir yumurtan dedi zaten.bakalım salı günü her şey belli olacak.sağol canım.

esracım

Alıntı yapılan: destina06 - 01 Nisan , 2012, 11:06:15
inşallah yükselir esram değerin dualarımdasın :amin: :amin: moralini bozma lütfen sımsıkı tutnsun aksi şeyler getirme aklına
sağol şulecim.hep en güzelini düşünüyordum ama akıntımın rengi koyulaşınca korktum birtek.duaların için çok teşekkür ederim canım.inşallah dualarımız gerçek olur.

esracım

neyse kızlar ben şimdilik çıkıyorum görürüşürüz yine.öpüldünüz :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

destina06

doruk38

iklima

hayirli olsun esracim bebisin.allah saglikla sihhatle kucagina almayi nasip etsiin
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Sır_Çiçegi

esracım hiç üzülme takma kafana degeri rabbim nasip etmişse sıkı sıkı tutunur bebeğin sana zaten  :amin:

ama herşeye hazırlıklı ol olur mu rabbim ne eylerse güzel eyler wardır herşeyde bi hikmek  :amin:

inş. sıkı sıkı tutunur bebeğin sana dualarımdasınız  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...