Kızlaarrr şükürler olsun maviibeyaz (esracığım) hamileeee........

Başlatan elfo, 30 Mart , 2012, 17:52:41

« önceki - sonraki »

__nil__

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 31 Mart , 2012, 12:07:27
Alıntı yapılan: yyeeliz - 31 Mart , 2012, 12:01:50
ayyy bende ilk öğrendiğim günün sabahında erkenden uyanmıştım o nasıl bir mutluluk tarifi imkasız yaa  :y25: RABBİM hepimize yaşatmayı hayırlısıyla nasip etsin seninde tamamına erdirsin esracım
cidden çok değişik bir duygu.normalde c.tesi yerimden kalkamam işe gelmediğim zamanlar hariç.ama bu sabah uyuyamadım inanılmaz bir şey.inşallah kucağıma almamda nasip olur.inşallah sizlerde aynılarını yaşarsınız yeniden ve tüm arkadaşlarım inşallah.
:amin: :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

rümeysaa

Gozun aydiin canim :flowers:
rabbim saglikli bir sekilde tamamina erdirsin :amin:

rusta

ne güzell bi haber çok sevindim allah tamamına erdirsin canm  :nazar:

Sır_Çiçegi

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

NASIL SEWİNDİM ESRACIM ANLATAMAM İNAN YAZILARI OKURKEN AGLADIM RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN DUALARIMIZ KABUL OLYOR  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

TEBRİK EDERİM CNM GÖZÜN AYDIN OLSUN İNŞ. SAGLIKLI GÜZEL Bİ GEBELİK GEÇİRİRSİN SORUNSUZ  :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

esracım

esracım

Alıntı yapılan: rümeysaa - 31 Mart , 2012, 12:31:40
Gozun aydiin canim :flowers:
rabbim saglikli bir sekilde tamamina erdirsin :amin:
amin canım amin..inşallah en büyük dileğim tamamına ermesi.bol bol dualarınıza ihtiyacım var.

esracım

Alıntı yapılan: rusta - 31 Mart , 2012, 12:33:29
ne güzell bi haber çok sevindim allah tamamına erdirsin canm  :nazar:
sağol canım.Allah  razı olsun.inşallah Rabbim tamamına erdirir canım.dua edin bol bol.değerim artsın.

esracım

destina06

esra hatırlıyor musun alışveriş yapmaktan bahsederken artık bebişlere alışveriş etmekten bahsetmiştik bak senin için zamanı geldi böyle konuşurken miniğin içindeymiş :k06: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

esracım

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 31 Mart , 2012, 12:50:14
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

NASIL SEWİNDİM ESRACIM ANLATAMAM İNAN YAZILARI OKURKEN AGLADIM RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN DUALARIMIZ KABUL OLYOR  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

TEBRİK EDERİM CNM GÖZÜN AYDIN OLSUN İNŞ. SAGLIKLI GÜZEL Bİ GEBELİK GEÇİRİRSİN SORUNSUZ  :amin: :amin: :amin:
duygucum canım teşekkür ederim.inşallah seninde gebeliğin sorunsuz güzel geöçer canımcım.iyiki varsınız.

melek100lü

esracım

Alıntı yapılan: destina06 - 31 Mart , 2012, 14:42:45
esra hatırlıyor musun alışveriş yapmaktan bahsederken artık bebişlere alışveriş etmekten bahsetmiştik bak senin için zamanı geldi böyle konuşurken miniğin içindeymiş :k06: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
hatırlamazmıyım canım.inşallah bebeğim tutunurda ona alabilirim her şeyleri.en büyük dileğim bebeğimin tutunması ve tabiki sizlerinde mutlu sona kavuşmanız.sizlerede dua ediyorum bol bol.inşallah sizlerde bende bebeklerimizz için nice alışverişler yaaparız.