Kızlaarrr şükürler olsun maviibeyaz (esracığım) hamileeee........

Başlatan elfo, 30 Mart , 2012, 17:52:41

« önceki - sonraki »

esracım

Alıntı yapılan: ayy - 30 Mart , 2012, 19:51:20
DUALARIMIZ SENİN VE MELEĞİNLE TATLIM SEN YORMA KAFANI MELEĞİN ANNECİĞİNE SIKISIKI TUTUNMUŞTUR KOY ELİNİ GÖBÜŞÜNE SEV O MİNİİCK MERCİMEĞİNİ :nazar: :nazar: :nazar:
sağol canım evet çok haklısın artık bundan sonra güzel düşünme zamanı.çok zor günleri geride bıraktım inşallah bundan sonra her şey çok daha güzel olur.en büyük isteğim tüm arkadaşlarımın benimle aynı güzel süreci yaşamalrı.ama şuna çok inanıyordum 2012 yılı bizim yılımız olacak gibi geliyordu.2012 de doğurmasam bile hamile kalacağım diye hep kendimi motive ettim.şükürler olsun.tabi Elifimin ve arkadaşlarımın desteğide çok önemli.hepinizi çok seviyorum.ayşem sen diğer ayşem saadetim şulecim meleğim aynurcum duygucum yelizcim canancım.unuttuğum biri varmı bilmiyorum şimdi ama hepinizin deteği çok önemliydi benim için.daha doğrusu biraz şaka biraz gırgır biraz moral ve duaların etkisiyle bugün hamileyim.dualarım şimdi arkadaşlarımla.

esracım

meryem suresinde benim için okuyanlarada çok teşekkür ederim ve Kevsercim sana da teşekkür ederim.meryme suresi sayfasını açtığın için benide oraya eklediğin için.

ayy

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 30 Mart , 2012, 19:57:19
Alıntı yapılan: ayy - 30 Mart , 2012, 19:51:20
DUALARIMIZ SENİN VE MELEĞİNLE TATLIM SEN YORMA KAFANI MELEĞİN ANNECİĞİNE SIKISIKI TUTUNMUŞTUR KOY ELİNİ GÖBÜŞÜNE SEV O MİNİİCK MERCİMEĞİNİ :nazar: :nazar: :nazar:
sağol canım evet çok haklısın artık bundan sonra güzel düşünme zamanı.çok zor günleri geride bıraktım inşallah bundan sonra her şey çok daha güzel olur.en büyük isteğim tüm arkadaşlarımın benimle aynı güzel süreci yaşamalrı.ama şuna çok inanıyordum 2012 yılı bizim yılımız olacak gibi geliyordu.2012 de doğurmasam bile hamile kalacağım diye hep kendimi motive ettim.şükürler olsun.tabi Elifimin ve arkadaşlarımın desteğide çok önemli.hepinizi çok seviyorum.ayşem sen diğer ayşem saadetim şulecim meleğim aynurcum duygucum yelizcim canancım.unuttuğum biri varmı bilmiyorum şimdi ama hepinizin deteği çok önemliydi benim için.daha doğrusu biraz şaka biraz gırgır biraz moral ve duaların etkisiyle bugün hamileyim.dualarım şimdi arkadaşlarımla.
İNŞALLAH GÜZEL ŞEYLER BEKLİYOR HEPİMİZİ SENDE İYİKİ VARSIN TATLIM DUYGULARINA KATILIYORUM  :opucuk: :nazar:

ayy

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 30 Mart , 2012, 19:58:39
meryem suresinde benim için okuyanlarada çok teşekkür ederim ve Kevsercim sana da teşekkür ederim.meryme suresi sayfasını açtığın için benide oraya eklediğin için.
O SAYFAYI BİLMİYORUM GALİBA BEN  :dontknow:BENİDE EKLEYİN KIZLARRR :dontknow: :opucuk:

elfo

ana sayfada baya aşağılara ineceksin din bilgisi bölümü var onun içinde de dua paylaşımı. oradan bakarsın artık ayşecim
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

destina06

Alıntı yapılan: elfo - 30 Mart , 2012, 18:38:55
bu gece bi rahat uyu esracım aylardır bekledin ne zor günler geçirdin sıkıntılı şeyler aklına getirme değerin çok güzel artacak inşaAllah  :amin: şulem bana da dua ediyon di mi  :opucuk:

etmez miyim canım hem ad hem nick :k06: kızlar herkesin adını nicleriyle yazdım bir süre namazlarımdan sonra listeyi elime alıp dua ediyordum şimdi herkesin adını ezberlediğim inanın 5 vakitin arkasından sayamasam da en az üç vakitte dualarımdasınız :amin: :amin: :amin:

destina06

esracım hamile kalmak isteyenle hamileler listem ayrıydı şimdin seni dua listemde hamileler kısmına aktarıyorum  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Balböceği

^Sükeyna^

Ne kadar mutlu haberler veriyorsunuz bu ara Rabbim tamamına erdirsin canım saglıklı bir şekilde kucagına almayıda nasip etsin  :flowers:  :amin: :amin: benimde zamanım gecti 7 gun bugun test yaptım negatif cıktı bi anlam veremedim neden boyle oldum bu ay sogan kuru yaptım kurlerin içinde bende varım inşaAllah adetim bittikten sonra incir kürü başlıcam..bizde bir gun acaba burdan hamileyimm haberini verebilecekmiyiz  :(  Allah buyuktur herseye bir hayr vardır
MutLuLuk ; Elimizde Olmayanı Elde Etmekle Değil , Elimizde Olanı Anlayıp Kanâat Etmekle Olur . . .

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım tebrikler... çok güzel bir haber, kürler sayfasından herkes dökülüyor darısı başımıza inşallah... inşallah değerin yükselir ve bebişini kucağına alırısın

melek100lü

canım benimde 28 şubattı yani aynı güne geliyor doğumumuz  ALLAH  ın izniyle canım bende 4+3 seninde aynıymış yani ARALIK 4 :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Belgink.

cnm cok sevındımmm allah kucağına almayı nasip etsın benm adete 2 gun kala değerim21 dii.sonra yukseldııı  senınde değerin yukselıcek inşş :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ayy

Alıntı yapılan: ^Sükeyna^ - 30 Mart , 2012, 21:44:34
Ne kadar mutlu haberler veriyorsunuz bu ara Rabbim tamamına erdirsin canım saglıklı bir şekilde kucagına almayıda nasip etsin  :flowers:  :amin: :amin: benimde zamanım gecti 7 gun bugun test yaptım negatif cıktı bi anlam veremedim neden boyle oldum bu ay sogan kuru yaptım kurlerin içinde bende varım inşaAllah adetim bittikten sonra incir kürü başlıcam..bizde bir gun acaba burdan hamileyimm haberini verebilecekmiyiz  :(  Allah buyuktur herseye bir hayr vardır
inşallah meleğin fazla bekletmez senide canım ama kendini yıpratıp stres yapma kürler etkisini gösteriyor bak inşallah hepimizde gösterecek :amin: :opucuk:

gökçe58

canımmm hayırlı uğurlu olsun rabbim tamamına erdirsin. darısı tüm bekleyenlere en kısa zamanda inşallah.