Kızlaarrr şükürler olsun maviibeyaz (esracığım) hamileeee........

Başlatan elfo, 30 Mart , 2012, 17:52:41

« önceki - sonraki »

elfo

kendisi konuşamadı görevliyle ben konuştum değeri 23.67 çıkmış. Biraz düşük bikaç gün sonra tekrarlasın dediler. İnanamıyorum ağlıyorum aylardır bekliyordu canım arkadaşım. Şükürler olsun haberini vermek de bana nasip oldu  :crybaby2:  :crybaby2:  :crybaby2: İnşaAllah değeri kat kat yükselir  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

elfo

hüzünden_gelme

ne güzell yaa hep böle haberler duyalım  :hieyt: :hieyt:

allah tamamını erdırsınn :love9: :love9:

_inci_tanem_

Tebrik ederim esra'yı :opucuk: evet canım değer düşükmüş ama geç döllenmedir belki :dontknow: RABBİM değerlerini hayırlısyla kat  kat artırmayı ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin:  :muzz: :muzz:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

tebrikler esra canımbenim ALLAH tamamına erdirsin inşallah  :amin: :amin:

@@@gözde@@@

:hello2: :hello2: :hello2: çok sevindim canım benim Allah tamamına erdirsin değerin kat be kat yükselsin inşAllah  :amin: :nazar: :nazar:

destina06

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: Allahım şükürler olsuuuuuuuuuuuun esra çok mutlu oldum :love9: :love9: :love9: :love9: Allahım tamamına erdirsin  :amin: :amin: :amin:

ツgöçmen_54 ツ

gerçekten çok sevindim.inşallah değeri kat kat katlanır  :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: elfo - 30 Mart , 2012, 17:53:22
çok duyguluyum anlatamam  :crybaby2:
RABBİM en kısa sürede bizlerede hayırlısıyla nasip eder elifcim kendin içinde böyle mutluluk gözyaşları akıtırsın inşallah tez vakitte  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

elfo

hatırlıyorum selinin de düşük çıkmıştı bir hafta sonra 4000 leri buldu inşaAllah esracığımın da öyle olacak  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:

melek100lü

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: canım yaaa çok mutlu oldum çok şükür rabbime seninde yüzünü güldürdü  :amin: ALLAH SORUNSUZ SAĞLIKLI BİR GEBELİK GEÇİRMENİ NASİP ETSİN İNŞALLAH  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

destina06

anammmmmm elif bizde mi italyaya gitsek napsak orda peydahladı geldi esra :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: hadi bakalım kürler sayfasında herkes tek tek dökülüyor elif sıra sen de :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

_inci_tanem_

ayyy evet ya kürler sayfası coşuyo maşallah  :nazar:  :nazar:  :nazar: soğan konusunda çok kararsız kaldım ne yapsam acaba birşey varsa zararı olurmu ki  :'(

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ALLAH IMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM O KADAR SEVİNDİMKİİİ ANLATAMAMMMMMMMMMMM ALLAH IM SANA SONSUZZZ ŞÜKÜRLERR OLSUN YARABBİMMMMMMMMMMMM  :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url