Kızlaarrr şükürler olsun maviibeyaz (esracığım) hamileeee........

Başlatan elfo, 30 Mart , 2012, 17:52:41

« önceki - sonraki »

melek100lü

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: yyeeliz - 30 Mart , 2012, 18:02:12
ayyy evet ya kürler sayfası coşuyo maşallah  :nazar:  :nazar:  :nazar: soğan konusunda çok kararsız kaldım ne yapsam acaba birşey varsa zararı olurmu ki  :'(
BENCE BEKLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 30 Mart , 2012, 18:03:21
ayyy evet ya kürler sayfası coşuyo maşallah  :nazar:  :nazar:  :nazar: soğan konusunda çok kararsız kaldım ne yapsam acaba birşey varsa zararı olurmu ki  :'(
tamam şekerim kızma :suclu: yoksa birdahaki aya faydası olur diye demiştim :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: yyeeliz - 30 Mart , 2012, 18:04:56
tamam şekerim kızma :suclu: yoksa birdahaki aya faydası olur diye demiştim :opucuk:
:opucuk: :opucuk: KIZMADIMM 13 NİSANA KADAR BEKLEEEE  :opucuk: :opucuk: :laughing7: :laughing7:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 30 Mart , 2012, 18:06:05
Alıntı yapılan: yyeeliz - 30 Mart , 2012, 18:04:56
:opucuk: :opucuk: KIZMADIMM 13 NİSANA KADAR BEKLEEEE  :opucuk: :opucuk: :laughing7: :laughing7:
:) tamam cicimm  ;) :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

destina06

elfo

canım şulem yaa Rabbim bilir ama inşaAllah hepimiz bu yaza hamile olarak girelim  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

_inci_tanem_

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn inşallah Elifcim hep birlikte :amin: :amin: sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

melek100lü

doruk38

canım ya tebrik ederimm  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:   çoktandır bekliyordu. allah tamamına erdirsin  :amin: :wav:

destina06

Alıntı yapılan: elfo - 30 Mart , 2012, 18:12:23
canım şulem yaa Rabbim bilir ama inşaAllah hepimiz bu yaza hamile olarak girelim  :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: inşallah canım inşallah ben böyle dua ettiğim insanlar hamile kalınca çok mutlu oluyorum kendim hamile kalınca anca bu kadar sevinirim heralde :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

esracım

kızlar hepinize çok teşekkür ederim.verdiğiniz destekler için ve her şey için bana kattıklarınız için.iyiki ısrar ettiniz kan vermem için.yoksa kan vermeye gitmeyecektim belki doktorada gidemeyeceğim için bebeğim tutunamayacaktı.bi şey daha var sanki hamile olduğumu duyunca çok şeyler yazacaktım ama her şey aklımdan uçtu gitti.inanın hiçbir şey gelmiyor aklıma.dümdüz bir şey oldum.beynim uyuşmuş durumda.

ama daha çok dualarınıza ihtiyacım var canlarım çünkü değerim artmalı.benim için dua edin değerim artsın.dualarınızda olayım.

kürler sayfamız cidden bana çok uğurlu geldi.hem hep birlikte yola koyulduk hem de teker teker hamile kalıyoruz daha ne olsun değil mi.ya arkadaşlar ben kafamı toplayabilecekmiyim.