Kızlaarrr şükürler olsun maviibeyaz (esracığım) hamileeee........

Başlatan elfo, 30 Mart , 2012, 17:52:41

« önceki - sonraki »

destina06

sağol canım benim gelecez arkandan gelecez  :amin: :amin: :amin: bebişin de tutunacak sımsıkı hiç meraklanma  :amin: :amin: :amin:

esracım

meleğim ben çok iyiyim doktorumun dediklerşne rağmen.doktorum kimyasal gebelikten dış gebelikten bahseeti.değerin artmaslı dedi.28 şubata göre biraz düşük dedi.ama geçte yumurtlamış olabilirsin dedi.23.67 yi hamilelik olarak kabul ediyoruz ama dedi.akside olabilir dedi.ve 3 nisanda yine kan testi yaptıracağız artmışmı diye.inşallah artar.

kızlar bana dua edin değerim artsın canlarım.moralim iyi aslında.ben inanıyorum bebeğimin geldiğine aksini düşünmüyorum.inşallah salı günü çok çok artmış olur.

melek100lü

esra elif bana hurma ye bebeğin tutunmasına çok faydası oluyor demişti günde ikidefa 3 er tane canım inşallah yükselcek katkat hemde  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

esracım

meleğim teşekkür ederim canım bilgin için.hemen hurma alayım ben o vakit.2-3 tane yemem.avuç avuç yerim artık... :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk

canım ben şimdilik kaçıyorum.öpüldünüz.

melek100lü

ALLAH A EMANET OLUN İKİNİZDE BEBİŞŞİNDE SENDE CANIM HABİ UYUYUNDA BÜYÜYÜN  :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

elfo

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 31 Mart , 2012, 14:48:33
meleğim ben çok iyiyim doktorumun dediklerşne rağmen.doktorum kimyasal gebelikten dış gebelikten bahseeti.değerin artmaslı dedi.28 şubata göre biraz düşük dedi.ama geçte yumurtlamış olabilirsin dedi.23.67 yi hamilelik olarak kabul ediyoruz ama dedi.akside olabilir dedi.ve 3 nisanda yine kan testi yaptıracağız artmışmı diye.inşallah artar.

kızlar bana dua edin değerim artsın canlarım.moralim iyi aslında.ben inanıyorum bebeğimin geldiğine aksini düşünmüyorum.inşallah salı günü çok çok artmış olur.

inşaAllah esracım o değer kat kat artacak. sen elini karnına koy günde en az bi kere Allah'ın 99 ismini oku. incir kürü yaptığın için belki kürü bıraktıktan sonra hamile kaldın. kafanı hiç yorma kalacak o bebek senle inşaAllah  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

kuzucuk

esracım gözün aydın canım  :hello2:  :hello2:  :hello2:  :flowers:  :flowers:  :flowers: değerin kat kat artar inş  :amin:  :amin:  :amin:  :nazar:  :nazar:  :nazar: arkadaşım haberini okuyunca çok sevindimmmm darısı tüm bekleyenlerin başına  :amin:  :amin:  :amin:

xxcansuxx

canım ya inşaallah sımsıkı tutunur bebişin gelmiş olur  :amin: :amin: :amin:  çok çok sevindim duygusallaştım ya  :y25: :y25: rabbim tamamına erdirsin senle çok konuşmadık ama meryem süresi okumalarımızdan beri hep dualarımdaydın güzel haberler vereceksin bende umutluyum Allahın izniyle

esracım

Alıntı yapılan: melek100lü - 31 Mart , 2012, 14:55:32
ALLAH A EMANET OLUN İKİNİZDE BEBİŞŞİNDE SENDE CANIM HABİ UYUYUNDA BÜYÜYÜN  :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
sizde kendinize iyi bakın meleğim canım göbüştaşım :) sizde büyüyün sağlıklı mutlu olun  :amin:

esracım

Alıntı yapılan: elfo - 31 Mart , 2012, 15:31:21

inşaAllah esracım o değer kat kat artacak. sen elini karnına koy günde en az bi kere Allah'ın 99 ismini oku. incir kürü yaptığın için belki kürü bıraktıktan sonra hamile kaldın. kafanı hiç yorma kalacak o bebek senle inşaAllah  :amin:
Elifim inşallah kalacaktır öyle olacağını umut ediyorum.Rabbimden bunu diliyorum.şimdi Allah ımın ismini okuyacağım.hatırlattığın için sağol canım.

esracım

Alıntı yapılan: kuzucuk - 31 Mart , 2012, 21:08:07
esracım gözün aydın canım  :hello2:  :hello2:  :hello2:  :flowers:  :flowers:  :flowers: değerin kat kat artar inş  :amin:  :amin:  :amin:  :nazar:  :nazar:  :nazar: arkadaşım haberini okuyunca çok sevindimmmm darısı tüm bekleyenlerin başına  :amin:  :amin:  :amin:
kuzucuk canım teşekkür ederim.inşallah artar değerim dediğin gibi.dualarım bu yönde.inşallah Rabbim isteyen herkese verir.

esracım

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 31 Mart , 2012, 21:22:53

canım ya inşaallah sımsıkı tutunur bebişin gelmiş olur  :amin: :amin: :amin:  çok çok sevindim duygusallaştım ya  :y25: :y25: rabbim tamamına erdirsin senle çok konuşmadık ama meryem süresi okumalarımızdan beri hep dualarımdaydın güzel haberler vereceksin bende umutluyum Allahın izniyle
cansum amin canım o güzel duan için.inşallah bebeğim sımsıkı tutunabilir beni bırakmamacasına.ben bu siteye üye olduğumda sende yeni hamile kalmıştın canım.belki o yüzden pek konuşma fırsatımız olamadı.ama seni hep biliyordum ve benim dualarımda da adın vardı.sana da çok teşekkür ederim :opucuk:

dilekibrahim

rabbim sağlıkla kuçağına almayı nasip etsin inş darısı tüm bekleyenlere :amin: :amin: :amin:

esracım

Alıntı yapılan: dilekibrahim - 31 Mart , 2012, 23:06:30
rabbim sağlıkla kuçağına almayı nasip etsin inş darısı tüm bekleyenlere :amin: :amin: :amin:
Amin canım o güzel duaların için...teşekkür ederim :opucuk:

esracım

gece akıntım geldi aynısı sabahta vardı.sanki adet olduğum zamanlardaki gibi akıntıydı.gece yatarken kasıklarım ağrıyordu şimdi bişeyciğim yok.acaba bebeğim tutundumu bilmiyorum.moralim çok bozuk.dileğim bebeğimin bana tutunması.dualarınızı esirgemeyin benden.