Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

elif35

bugün şafak 62 tuncelideyiz  :toothy10:

.:.Zamansız.:.

ben şehirlere gelemedim daha mühhüüü :y25: gün olur devran dönerrr elif hanımmmmmmmm :ehi:

elif35

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 31 Mayıs , 2010, 13:38:40
ben şehirlere gelemedim daha mühhüüü :y25: gün olur devran dönerrr elif hanımmmmmmmm :ehi:

gelirsin kız gelirsin Rabbim nasip eder inşallah o günleri

Alıntı yapılan: elif35 - 31 Mayıs , 2010, 13:54:41

inşallah elifçim..sıcakkkkkkkkkk çok sıcakkkkkkkkkk, dahada sıcak olucakkkkkkkkk :y25:

mavigece

benimde 103 kalmış yarısı gitti artık allahıma şükürler olsun sağ sağlim atlattık inşallah kucağıma aldığımıda görürüm oğlumu..

Pınar86

Neeee 31 mi ?  :D Oğluuşuumm çoooook özledi Anne seni  :love7: :love7: :nazar:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

CeRoXiMo

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 31 Mayıs , 2010, 14:03:36

inşallah elifçim..sıcakkkkkkkkkk çok sıcakkkkkkkkkk, dahada sıcak olucakkkkkkkkk :y25:

Allahın izniyle biz de geleceğiz şehirlere inşallah zamansız:) Senin bıdığın adı var en azından. Bak bana 93(kız) yazıyor yanı hala boş ??? Kısmetiyle bereketiyle gelir derler ya, bizimki de adıyla gelecek herhalde:)

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 31 Mayıs , 2010, 22:49:14
Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 31 Mayıs , 2010, 14:03:36

Allahın izniyle biz de geleceğiz şehirlere inşallah zamansız:) Senin bıdığın adı var en azından. Bak bana 93(kız) yazıyor yanı hala boş ??? Kısmetiyle bereketiyle gelir derler ya, bizimki de adıyla gelecek herhalde:)

hayırlısı olsun cerencim...
seninki ceren, kızının adıda deren olsun :k06:

CeRoXiMo

Bir de Aşk-ı memnudaki kadının adı Berenmiş:)

Ceren Deren Beren :)

Alıntı yapılan: CeRoXiMo - 01 Haziran , 2010, 11:27:54
Bir de Aşk-ı memnudaki kadının adı Berenmiş:)

Ceren Deren Beren :)

ayyy deme onu deme :ehi: arsız o arsız...

defne çok güzel bir isim tatlım, ceyda da öle..daha alternatif çok fıstıklara :D

elif35

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...
ALLAH 'A EMANET OLUN

DOĞUM YAPANLAR HABER VERSİN LÜTFEN                     

sheida...................................3 (ilk sıran hayırlı olsun)             

cumba...................................6_erkek

duyguduygu............................11_kız                                                                             

iremcemre (gules) ...................20-erkek               

yasmin35................................19_erkek           (rabbim yavrumu korusun.......POYRAZ......)                       

betulyagmur ...........................22_ erkek     

elifyus.....................................23_kız

Gülbakışlım..............................29_kız                     (ecrin melis)

pınar86..................................30_erkek                                       

pınar.....................................49_kız                  (meleğim rabbime emanet)   

atesim...................................53_erkek             (oğlum sağlıkla ve hayırla gel.)

elif35.....................................61_kız               (Rabbim kızımız  YAĞMUR'umuz sana emanet)       

nermin...................................64-erkek             (rabbime emanet ol yavrum)

Safisim..................................70_erkekim         

arzuhatem.............................71_kız          ( allahım meleğim sana emanet sen koru yarabbim amin )           

emoşınn................................83   

saide_melek...........................85_erkek

zamansiz...............................92_kız           ( Eylül'üm seni bekliyoruz meleğim )

ceroximo...............................92_kız

gülfer ................................100_erkek          (Rabbime emanetsin canım oğlum)

zynp...................................102 _kız          (mis kokunu içime çekecegım gunu sabırsızlıkla beklıyorum)

mavigece.............................102

sabina.................................108_erkek        (hayırlısıyla bi doğsan da hayatıma renk katsan biriciğim)

Serap27...............................124_kız

Sebahat...............................125_erkek       (Yusuf Asaf seni bekliyoruz canim oglusum)     

kybele.................................135_erkek          (Haktan Doruk Allah'a emanet ol canım yavrum)

Nilda....................................141 _kız       

hüseb..................................149_kız          (Allahım prensesimiz sana emanet seni seviyoruz bebeğimm )

havuç...................................159             (seni çok seviyorum bebeğim)

çiğdem..................................172

eda_m..................................195            (dört gözle seni bekliyoruz meleğim rabbime emanet ol... )

balböceği...............................219

eliiif.......................................234

Rabis.....................................237

HERKESE HAYIRLI DOĞUMLAR DİLERİM.....DARISI OLMAYANLARIN BAŞINA ..........   

elif35

bugün şafak 61 trabzondayız kızımla oohhh şehir şehir geziyoruz ne güzel  :k06:

betulyagmur

kızlar beni listeden çıkarabilirsiniz. erken doğum yaptım 26 mayısta aldım oğluşumu kucağıma. hepinizi allah kurtarsın...
HAYAT KISA GELEN BATTANİYE GİBİDİR.YUKARI ÇEKERSİN AYAK PARMAKLARIN İSYAN EDER, AŞAĞI ÇEKERSİN OMUZLARIN TİTRER. AMA YİNEDE MUTLU İNSANLAR DİZLERİNİ KARINLARINA ÇEKER, RAHAT BİR UYKU UYUMAYI BAŞARIR:))

CeRoXiMo

Maşallah, Allah analı babalı sağlıkla sıhhatle büyütmeyi nasip etsin.