25 Nisan , 2024, 11:56:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: betulyagmur - 01 Haziran , 2010, 21:44:54
kızlar beni listeden çıkarabilirsiniz. erken doğum yaptım 26 mayısta aldım oğluşumu kucağıma. hepinizi allah kurtarsın...
hayırlı olsun canım

Uploaded with ImageShack.us

{safişim}

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...
ALLAH 'A EMANET OLUN

DOĞUM YAPANLAR HABER VERSİN LÜTFEN                     

sheida...................................2  (ilk sıran hayırlı olsun)             

cumba...................................5_erkek

duyguduygu............................10_kız                                                                             

iremcemre (gules) ...................19-erkek               

yasmin35................................18_erkek           (rabbim yavrumu korusun.......POYRAZ......)                         

elifyus.....................................22_kız

Gülbakışlım..............................28_kız                     (ecrin melis)

pınar86..................................29_erkek                                       

pınar.....................................48_kız                  (meleğim rabbime emanet)   

atesim...................................52_erkek             (oğlum sağlıkla ve hayırla gel.)

elif35.....................................60_kız               (Rabbim kızımız  YAĞMUR'umuz sana emanet)       

nermin...................................63-erkek             (rabbime emanet ol yavrum)

Safisim..................................69_erkekim         

arzuhatem.............................70_kız          ( allahım meleğim sana emanet sen koru yarabbim amin )           

emoşınn................................82   

saide_melek...........................84_erkek

zamansiz...............................91_kız           ( Eylül'üm seni bekliyoruz meleğim )

ceroximo...............................91_kız

gülfer ................................99 _erkek          (Rabbime emanetsin canım oğlum)

zynp...................................101 _kız          (mis kokunu içime çekecegım gunu sabırsızlıkla beklıyorum)

mavigece.............................101

sabina.................................107_erkek        (hayırlısıyla bi doğsan da hayatıma renk katsan biriciğim)

Serap27...............................123_kız

Sebahat...............................124_erkek       (Yusuf Asaf seni bekliyoruz canim oglusum)     

kybele.................................134_erkek          (Haktan Doruk Allah'a emanet ol canım yavrum)

Nilda....................................140 _kız       

hüseb..................................148_kız          (Allahım prensesimiz sana emanet seni seviyoruz bebeğimm )

havuç...................................158             (seni çok seviyorum bebeğim)

çiğdem..................................171

eda_m..................................194            (dört gözle seni bekliyoruz meleğim rabbime emanet ol... )

balböceği...............................218

eliiif.......................................233

Rabis.....................................236

HERKESE HAYIRLI DOĞUMLAR DİLERİM.....DARISI OLMAYANLARIN BAŞINA ..........   

{safişim}

şafakcılar nerdesiniz bacılar uyuyomusunuz neler yapıyonuz kızlarrrrrr  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

Pınar86

Safişim ben burdayım  :opucuk: Şükürler olsun ki 20 lere indim artık :) şafak 29 oldu cok mutluyum şükürler olsun Allah'ıma :) Hayırlısıyla gecer inşallah tüm herkesinde inşallah :) özellikle artık bu son zamanlar cok hantal oluyor insan cok zor geciyor,Allah yardımcımız olsun kızlar  :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

{safişim}

caım ne güzel inş bizde görürüz o günleri tahmin edebiliyorum so dönemlerin e kadar zor olduğunu ama bir o kadarda bebişn  gelmesie yakın oluyo  :muzz: :muzz: :muzz:

elif35

Alıntı yapılan: {safişim} - 02 Haziran , 2010, 12:03:01
şafakcılar nerdesiniz bacılar uyuyomusunuz neler yapıyonuz kızlarrrrrr  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

bende şimdi geldim canım doktordaydım kontrolümüz vardı minnoşumu gördüm kocaman olmuş 3 hafta sonra tekrar gidicem doktorumuz çok memnun kaldı nst'ye girdim bir de herşey gayet güzel sizlerin bebişler ne alemde  ???

.:.Zamansız.:.

selam elifçim, bende cuma günü gidicem doktora, dünden beri bizim kıza bi hal oldu , töbee yarabbim çamaşır makinası gibi bi sağa bi sola karnımı büküyor zilli :ehi: nts ye niye alıyor canım? bu arada sen hastane işini ne yaptın hayatım?

elif35

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 02 Haziran , 2010, 17:01:49
selam elifçim, bende cuma günü gidicem doktora, dünden beri bizim kıza bi hal oldu , töbee yarabbim çamaşır makinası gibi bi sağa bi sola karnımı büküyor zilli :ehi: nts ye niye alıyor canım? bu arada sen hastane işini ne yaptın hayatım?

ultrasona girdim normlade 29+6 olmam gerekirken adetime göre,benim 31+2 çıkıyo kilosuda normalde 1300 falan olması gerekirken benimki 1625 çıktı kilosu bebek de aşşağıya inmiş onun için doktor nst'ye girmeni istiyorum bakalım ne durumda bebiş dedi onun için girdim ben çok fazla gelişmiş dedi eleviti de bıraktırdı sadece demişr-kan hapı içicem artık..ege üniversitesi olayını eşimle ve çevremdekilerle konuştum ben uzak kalıyormuş bir de trafik de sorun çıkarsa korktu bizimkiler büyük ihtimal tepecikte ege doğumevinde olucak doğumum bakalım 1 ay sonra falan çatı muayenesi olucak o da belli olsun eşimde okullar kapanacağı için evde olucak beraber bakıcaz bakalım inşallah sezeryan olmam da normal olurum gerçi doktorum görünüşe göre normal yaparsın gibi duruyor gidişatın çok iyi boyun uzun dedi 1,65 boya uzun dedi  :ehi: :ehi:

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: elif35 - 02 Haziran , 2010, 17:13:17

ultrasona girdim normlade 29+6 olmam gerekirken adetime göre,benim 31+2 çıkıyo kilosuda normalde 1300 falan olması gerekirken benimki 1625 çıktı kilosu bebek de aşşağıya inmiş onun için doktor nst'ye girmeni istiyorum bakalım ne durumda bebiş dedi onun için girdim ben çok fazla gelişmiş dedi eleviti de bıraktırdı sadece demişr-kan hapı içicem artık..ege üniversitesi olayını eşimle ve çevremdekilerle konuştum ben uzak kalıyormuş bir de trafik de sorun çıkarsa korktu bizimkiler büyük ihtimal tepecikte ege doğumevinde olucak doğumum bakalım 1 ay sonra falan çatı muayenesi olucak o da belli olsun eşimde okullar kapanacağı için evde olucak beraber bakıcaz bakalım inşallah sezeryan olmam da normal olurum gerçi doktorum görünüşe göre normal yaparsın gibi duruyor gidişatın çok iyi boyun uzun dedi 1,65 boya uzun dedi  :ehi: :ehi:

hahhah çatlak seni :ehi:

9 eylül ünivesitesidemi uzak kaçıyor tatlım? neyse ordaki doğumevlerininde iyi olduğunu duydum canım umarım herşey yolunda gider, desene kızımız iri kıyım olucak :ehi: maşallahh yağmur hanıma, sağlıklı olsunda kuzum sorun diil hiç bişi :opucuk:

GüLBaKıŞLıM

slm kızlar benımde safak 28 ama artık zor gecıyor zaman harekette kısıtlanıyor artık allah hepımıze yardımcı olsun
[URL = http://lilypie.com] [/url]

elif35

Alıntı yapılan: .:.Zamansız.:. - 02 Haziran , 2010, 18:12:29
Alıntı yapılan: elif35 - 02 Haziran , 2010, 17:13:17

hahhah çatlak seni :ehi:

9 eylül ünivesitesidemi uzak kaçıyor tatlım? neyse ordaki doğumevlerininde iyi olduğunu duydum canım umarım herşey yolunda gider, desene kızımız iri kıyım olucak :ehi: maşallahh yağmur hanıma, sağlıklı olsunda kuzum sorun diil hiç bişi :opucuk:

doktor iri bir bebek bu dedi herşeyin gayet güzel dedi yapına ve bebeğe göre normal doğum görünüyor ama çatı muayenen den sonra kesin belli olur dedi çok şükür kıızm çok sağlıklı ama tekmeleri sertleşti artık canımın yandığını hissediyrum bugün 2 ay daha var bakalım ne yapıcaz bugün oyun parkımızı da aldık anneannemizle birlikte evde temizlikten sonra babamız kurucak benim iri kıyım kızım onda yatıcak kırılmaz inşallah beşik  :ehi: :ehi:

Pınar86

Kızlar alttan muayane ne zaman yapılıyor bilgisi olanlar yazarmı bana lütfen? son ayımdayım haziran 9 da kontrolümüz var, bugünün güzelliği benim doğum günüm :) eger yakınsa alttan muayene ona göre hazır olayım.
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

konya_42

Alıntı yapılan: {safişim} - 02 Haziran , 2010, 14:05:50
caım ne güzel inş bizde görürüz o günleri tahmin edebiliyorum so dönemlerin e kadar zor olduğunu ama bir o kadarda bebişn  gelmesie yakın oluyo  :muzz: :muzz: :muzz:

safiş kacıncı haftadasın canım

elifyus

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...
ALLAH 'A EMANET OLUN

DOĞUM YAPANLAR HABER VERSİN LÜTFEN                     

sheida...................................1  (ilk sıran hayırlı olsun)             

cumba...................................4_erkek

duyguduygu............................9_kız                                                                             

iremcemre (gules) ...................18-erkek               

yasmin35................................17_erkek           (rabbim yavrumu korusun.......POYRAZ......)                         

elifyus.....................................21_kız

Gülbakışlım..............................27_kız                     (ecrin melis)

pınar86..................................28_erkek                                       

pınar.....................................47_kız                  (meleğim rabbime emanet)   

atesim...................................51_erkek             (oğlum sağlıkla ve hayırla gel.)

elif35.....................................59_kız               (Rabbim kızımız  YAĞMUR'umuz sana emanet)       

nermin...................................62-erkek             (rabbime emanet ol yavrum)

Safisim..................................68_erkekim         

arzuhatem.............................69_kız          ( allahım meleğim sana emanet sen koru yarabbim amin )           

emoşınn................................81   

saide_melek...........................83_erkek

zamansiz...............................90_kız           ( Eylül'üm seni bekliyoruz meleğim )

ceroximo...............................90_kız

gülfer ................................98_erkek          (Rabbime emanetsin canım oğlum)

zynp...................................100_kız          (mis kokunu içime çekecegım gunu sabırsızlıkla beklıyorum)

mavigece.............................100

sabina.................................106_erkek        (hayırlısıyla bi doğsan da hayatıma renk katsan biriciğim)

Serap27...............................122_kız

Sebahat...............................123_erkek       (Yusuf Asaf seni bekliyoruz canim oglusum)     

kybele.................................133_erkek          (Haktan Doruk Allah'a emanet ol canım yavrum)

Nilda....................................139_kız       

hüseb..................................147_kız          (Allahım prensesimiz sana emanet seni seviyoruz bebeğimm )

havuç...................................157             (seni çok seviyorum bebeğim)

çiğdem..................................170

eda_m..................................193            (dört gözle seni bekliyoruz meleğim rabbime emanet ol... )

balböceği...............................217

eliiif.......................................232

Rabis.....................................235

HERKESE HAYIRLI DOĞUMLAR DİLERİM.....DARISI OLMAYANLARIN BAŞINA ..........   

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

herkese hayırlı safaklar