Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

KIZLAR ÖZNURDAN HABERİNİZ VARMI YASMİN35 :dontknow:

:love9: :love7: :love9:

.:.Zamansız.:.

Alıntı yapılan: ♥...ŞeKeRiiM...♥ - 03 Haziran , 2010, 15:11:37
KIZLAR ÖZNURDAN HABERİNİZ VARMI YASMİN35 :dontknow:

az önce konuştum canım, msn'den. artık iyice ağırlaşmış, bebişide tosunmuş. sezeyan olucakmış. 37. haftasında, haftaya doktora gidicekmiş yanlıs anlamadıysam ya haftaya alıcakmış yada en geç diğer hafta hayırlısı ile :amin: . :D

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: Pınar86 - 02 Haziran , 2010, 22:45:24
Kızlar alttan muayane ne zaman yapılıyor bilgisi olanlar yazarmı bana lütfen? son ayımdayım haziran 9 da kontrolümüz var, bugünün güzelliği benim doğum günüm :) eger yakınsa alttan muayene ona göre hazır olayım.
benm doktor 36 haftada catı muanesi yapılcak dedi  :dontknow: :dontknow:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 03 Haziran , 2010, 19:21:15
Alıntı yapılan: Pınar86 - 02 Haziran , 2010, 22:45:24
Kızlar alttan muayane ne zaman yapılıyor bilgisi olanlar yazarmı bana lütfen? son ayımdayım haziran 9 da kontrolümüz var, bugünün güzelliği benim doğum günüm :) eger yakınsa alttan muayene ona göre hazır olayım.
benm doktor 36 haftada catı muanesi yapılcak dedi  :dontknow: :dontknow:
slm kıslar

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

°o.O євяυ O.o°

04 Haziran , 2010, 01:00:11 #10550 Son düzenlenme: 04 Haziran , 2010, 19:12:50 hüseb(ebuş)
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...
ALLAH 'A EMANET OLUN

DOĞUM YAPANLAR HABER VERSİN LÜTFEN                     

sheida...................................0  (ilk sıran hayırlı olsun)             

cumba...................................3_erkek

duyguduygu............................8_kız                                                                             

iremcemre (gules) ...................17-erkek               

yasmin35................................16_erkek           (rabbim yavrumu korusun.......POYRAZ......)                         

elifyus.....................................20_kız

Gülbakışlım..............................26_kız                     (ecrin melis)

pınar86..................................27_erkek                                       

pınar.....................................46_kız                  (meleğim rabbime emanet)   

atesim...................................50_erkek             (oğlum sağlıkla ve hayırla gel.)

elif35.....................................58_kız               (Rabbim kızımız  YAĞMUR'umuz sana emanet)       

nermin...................................61-erkek             (rabbime emanet ol yavrum)

Safisim..................................67_erkekim         

arzuhatem.............................68_kız          ( allahım meleğim sana emanet sen koru yarabbim amin )           

emoşınn................................80   

saide_melek...........................82_erkek

zamansiz...............................89_kız           ( Eylül'üm seni bekliyoruz meleğim )

ceroximo...............................89_kız

gülfer ................................97_erkek          (Rabbime emanetsin canım oğlum)

zynp...................................99_kız          (mis kokunu içime çekecegım gunu sabırsızlıkla beklıyorum)

mavigece.............................99

sabina.................................105_erkek        (hayırlısıyla bi doğsan da hayatıma renk katsan biriciğim)

Serap27...............................121_kız

Sebahat...............................122_erkek       (Yusuf Asaf seni bekliyoruz canim oglusum)     

kybele.................................132_erkek          (Haktan Doruk Allah'a emanet ol canım yavrum)

Nilda....................................138_kız       

hüseb..................................146_kız          (Allahım prensesimiz sana emanet seni seviyoruz bebeğimm )

havuç...................................156             (seni çok seviyorum bebeğim)

çiğdem..................................169

eda_m..................................192            (dört gözle seni bekliyoruz meleğim rabbime emanet ol... )

Cunferu..................................209

balböceği...............................216

eliiif.......................................231

Rabis.....................................234

HERKESE HAYIRLI DOĞUMLAR DİLERİM.....DARISI OLMAYANLARIN BAŞINA ..........

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

elif35

şafak 58 sivastayız bugün  :k06:

arzuhatem

allahım sana şükürler olsun 68 şafakk :)
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

atesim

Bizde 50 olduk çok şükürrrr  :love9:
bebeğimmm hoşgeldin dünyama...!

ZyNp

anammmmmmmm 100 den dustuk aşagıya artıkın 2li rakamlardayızzz cok sukur :D :D 99 :D :D

güneşş

selam arkadaşlar.morelim çok bozuk biriyle dertleşmeye o kadar ihtiyacım var ki.pazartesi günü yaptığım testle hamile olduğumu öğrendim tabii havalara uçtum.ama dün kanamam başladı randevu aldım doktora gittim ultrasonda gözükmedi daha çok yeni normaldir dedim alttan muane etti ordada keseyi göremedi kan testi yaptım değer 36,50 çıktı iki gün sonra ya randevu verdi yine beta hcgyapılcak eğer değer üztüne çıkarsa gebelik normal devam edicek ama altına düşerse düşük dedi progestan hap verdi.ne yapacağımı ne düşüneceğimi bilmiyorum.ilk hamileliğim.bebeğimi kaybetmek istemiyorum :crybaby2: :amin:

mavigece

allah hayırlısını versin sıkma canını allahı izniyle bişey olmaz

güneşş

amin inşallahh rabbim hakkımızda hayırlısı yaşatsın tek dileğim o. :y25:

yasmin35

slm kızlar ayşecim sağol sordugun için yarın doktor konturolüm var belki yarın yada hafta içi alıncak oğluşum iyi ama ben baya ağırlaştım artık zorlanıyom cumartesi alınmazsa size haber vericem kızlar hepinizi çok ama çok özledim
YAŞASIN BENİMDE Bİ BEBİŞİM OLUCAK ALLAHIN İZNİYLE     22/10/2009 HAMİŞ OLDUĞUMU ÖGRENDİM

cunfer_u

KIZLAARR BENİ UNUTMUŞSUNUZZZ AMA... 209 GÜNÜM KALDIIIIII :nazar: :nazar: :amin: