20 Nisan , 2024, 00:45:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

24 Mayıs , 2010, 17:49:33 #10455 Son düzenlenme: 24 Mayıs , 2010, 17:53:14 hüseb(ebuş)
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...
ALLAH 'A EMANET OLUN

DOĞUM YAPANLAR HABER VERSİN LÜTFEN

yasemelis.............................0

melek_..................................1                                        

betüş.....................................3_erkek

melis26...................................6  

sheida.....................................11

bahar..................................14_kız_erkek       ¤ۣۜ..¤(Rabbim є¢яιηιм νє єяєηιм sana emanet) ¤ۣۜ..¤              

cumba..................................15_erkek

duyguduygu............................19_kız                                                                            

iremcemre (gules) ...............28-erkek              

yasmin35..............................27_erkek             (rabbim yavrumu korusun.......POYRAZ......)                      

betulyagmur .......................30_ erkek    

elifyus................................31_kız                                                                                                            

Gülbakışlım........................37_kız                     (ecrin melis)

pınar86...............................38_erkek                                      

pınar.....................................57_kız                  (meleğim rabbime emanet)  

atesim...................................61_erkek             (oğlum sağlıkla ve hayırla gel.)

elif35................................69_kız               (Rabbim kızımız  YAĞMUR'umuz sana emanet)      

nermin.................................72-erkek               (rabbime emanet ol yavrum)

Safisim......................................79_erkekim        

arzuhatem.................................79_kız          ( allahım meleğim sana emanet sen koru yarabbim amin )          

emoşınn...............................91  

saide_melek...........................93_erkek

zamansiz...................................100_kız           ( Eylül'üm seni bekliyoruz meleğim )

ceroximo.................................100_kız

gülfer ................................108_erkek              (Rabbime emanetsin canım oğlum)

zynp.........................................110 _kız          (mis kokunu içime çekecegım gunu sabırsızlıkla beklıyorum)

mavigece.....................................110

sabina.......................................116_erkek  (hayırlısıyla bi doğsan da hayatıma renk katsan biriciğim)

Serap27...............................132_kız

Sebahat................................133_erkek       (Yusuf Asaf seni bekliyoruz canim oglusum)    

kybele.................................143_erkek                (Haktan Doruk Allah'a emanet ol canım yavrum)

Nilda......................................149 _kız      

hüseb....................................157_kız          (Allahım prensesimiz sana emanet seni seviyoruz bebeğimm )

havuç...................................167              (seni çok seviyorum bebeğim)

çiğdem.................................180

balböceği..............................227

eliiif.......................................242

Rabis.....................................245

HERKESE HAYIRLI DOĞUMLAR DİLERİM.....DARISI OLMAYANLARIN BAŞINA ..........

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

elifyus

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

ALLAH 'A EMANET OLUN

yasemelis.............................0

melek_..................................0                                         

betüş.....................................2_erkek

melis26...................................5   

sheida.....................................10

bahar..................................13_kız_erkek       ¤ۣۜ..¤(Rabbim є¢яιηιм νє єяєηιм sana emanet) ¤ۣۜ..¤               

cumba..................................14_erkek

duyguduygu............................18_kız                                                                             

iremcemre (gules) ...............27-erkek               

yasmin35..............................26_erkek             (rabbim yavrumu korusun.......POYRAZ......)                       

betulyagmur .......................29_ erkek     

elifyus................................30_kız                                                                                                             

Gülbakışlım........................36_kız                     (ecrin melis)

pınar86...............................37_erkek                                       

pınar.....................................56_kız                  (meleğim rabbime emanet)   

atesim...................................60_erkek             (oğlum sağlıkla ve hayırla gel.)

elif35................................68_kız               (Rabbim kızımız  YAĞMUR'umuz sana emanet)       

nermin.................................71-erkek               (rabbime emanet ol yavrum)

Safisim......................................78_erkekim         

arzuhatem.................................78_kız          ( allahım meleğim sana emanet sen koru yarabbim amin )           

emoşınn...............................90   

saide_melek...........................92_erkek

zamansiz...................................99_kız           ( Eylül'üm seni bekliyoruz meleğim )

ceroximo.................................99_kız

gülfer ................................107_erkek              (Rabbime emanetsin canım oğlum)

zynp.........................................109 _kız          (mis kokunu içime çekecegım gunu sabırsızlıkla beklıyorum)

mavigece.....................................109

sabina.......................................115_erkek  (hayırlısıyla bi doğsan da hayatıma renk katsan biriciğim)

Serap27...............................131_kız

Sebahat................................132_erkek       (Yusuf Asaf seni bekliyoruz canim oglusum)     

kybele.................................142_erkek                (Haktan Doruk Allah'a emanet ol canım yavrum)

Nilda......................................148 _kız       

hüseb....................................156_kız          (Allahım prensesimiz sana emanet seni seviyoruz bebeğimm )

havuç...................................166              (seni çok seviyorum bebeğim)

çiğdem.................................179

balböceği..............................226

eliiif.......................................241

Rabis.....................................244

elifyus

günaydın şafakçılar  ;)

.:.Zamansız.:.

rabbime şükürler olsunn ikili rakamlar, 99 kere maşallah melekime...:amin:

esra26

25 Mayıs , 2010, 09:47:55 #10459 Son düzenlenme: 25 Mayıs , 2010, 13:14:20 eda_m
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""

ALLAH 'A EMANET OLUN

yasemelis...............................0

melek_...................................0                                        

betüş.....................................2_erkek

sheida...................................10

bahar....................................13_kız_erkek     ¤ۣۜ..¤(Rabbim є¢яιηιм νє єяєηιм sana emanet) ¤ۣۜ..¤              

cumba...................................14_erkek

duyguduygu............................18_kız                                                                            

iremcemre (gules) ...................27-erkek              

yasmin35................................26_erkek           (rabbim yavrumu korusun.......POYRAZ......)                      

betulyagmur ...........................29_ erkek    

elifyus.....................................30_kız                                                                                                            
 Gülbakışlım..............................36_kız                     (ecrin melis)

pınar86..................................37_erkek                                      

pınar.....................................56_kız                  (meleğim rabbime emanet)  

atesim...................................60_erkek             (oğlum sağlıkla ve hayırla gel.)

elif35.....................................68_kız               (Rabbim kızımız  YAĞMUR'umuz sana emanet)      

nermin...................................71-erkek             (rabbime emanet ol yavrum)

Safisim..................................78_erkekim        

arzuhatem.............................78_kız          ( allahım meleğim sana emanet sen koru yarabbim amin )          

emoşınn................................90  

saide_melek...........................92_erkek

zamansiz...............................99_kız           ( Eylül'üm seni bekliyoruz meleğim )

ceroximo...............................99_kız

gülfer ................................107_erkek          (Rabbime emanetsin canım oğlum)

zynp...................................109 _kız          (mis kokunu içime çekecegım gunu sabırsızlıkla beklıyorum)

mavigece.............................109

sabina.................................115_erkek        (hayırlısıyla bi doğsan da hayatıma renk katsan biriciğim)

Serap27...............................131_kız

Sebahat...............................132_erkek       (Yusuf Asaf seni bekliyoruz canim oglusum)    

kybele.................................142_erkek          (Haktan Doruk Allah'a emanet ol canım yavrum)

Nilda....................................148 _kız      

hüseb..................................156_kız          (Allahım prensesimiz sana emanet seni seviyoruz bebeğimm )

havuç...................................166              (seni çok seviyorum bebeğim)

çiğdem..................................179

eda_m..................................202            (dört gözle seni bekliyoruz meleğim rabbime emanet ol... )

balböceği...............................226

eliiif.......................................241

Rabis.....................................244

esra26

günaydın arkadaşlar bende kendimi ekledim yakında 100 lü rakamlara ineceğim allahın izniyle  :amin:

zamansız inşallah bizde ikili rakamlara ulaşırız darısı bize 41 kere maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Alıntı yapılan: eda_m - 25 Mayıs , 2010, 09:51:30
günaydın arkadaşlar bende kendimi ekledim yakında 100 lü rakamlara ineceğim allahın izniyle  :amin:

zamansız inşallah bizde ikili rakamlara ulaşırız darısı bize 41 kere maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

inşallah edacım inşallah, sağlıkla sıhatle sende ulaş ikili rakamlara :D

melis26

kızlar yarın sabah doğuma gidiyorum saat 7 de beni listeden silebilirsinizzzyarn kızımı kucağıma alacağım inşallah allah herkeze hayırlı doğumlar versin...

Alıntı yapılan: melis26 - 25 Mayıs , 2010, 11:11:13
kızlar yarın sabah doğuma gidiyorum saat 7 de beni listeden silebilirsinizzzyarn kızımı kucağıma alacağım inşallah allah herkeze hayırlı doğumlar versin...

:hello2: ayy ne güzel yaaa..umarım sorunsuz alırsın kızını arkadaşım kucağına  :binkybaby:  :nazar:
zaman geçsinde bende alayım kızımı kucağıma  :occasion14:

esra26

hadi gözün aydın canım ne güzel meleğine artık kavuşuyorsun demek  :hello2: :hello2: :hello2:
allah herkese hayrılı doğumlar nasip etsin :amin:

Balböceği

gozunaydin olsun cnm  :flowers:

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: BaL_Anne - 25 Mayıs , 2010, 14:48:25

gozunaydin olsun cnm  :flowers:

hayırlı sağlıklı doğumlar olsun arkadaşımm  :amin: :amin: :amin:
.   

Lă_Tăhzen!

çokk sukur bende aldım kızımı kucagıma cuma gunu rabbim tum hamılelerin yar ve yardımcısı olsunnn anne olmak ısteyenlerede rabbım tez zamanda kucaklarını doldursunn insallahhhh mukkemmel bisey mucizeee  :nazar: :nazar:

{safişim}

Alıntı yapılan: aselsare - 25 Mayıs , 2010, 16:10:22
çokk sukur bende aldım kızımı kucagıma cuma gunu rabbim tum hamılelerin yar ve yardımcısı olsunnn anne olmak ısteyenlerede rabbım tez zamanda kucaklarını doldursunn insallahhhh mukkemmel bisey mucizeee  :nazar: :nazar:
gözün aydın canım allah sizlere bağışlasın yavrunu inş darısı bizim başımıza inş  :amin: :amin: :amin: :amin: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2:

elif35

hani askerler şafak sayarken plaka kodlarını sayar ya bende sayayım bari  :ehi:
bugün 68 aksaraydayım  :ehi: :ehi: