eşinizin en çok neyine sinir oluyosunuz?

Başlatan hümeyra_t_e, 12 Mart , 2012, 00:29:52

« önceki - sonraki »

hümeyra_t_e

mesela ben yapma dediğim şakaları yapmasına uyuz oluyorum :caca:

KONYALI

herseyı abartmasına sınırrrr oluyorum :violent1: :violent1: :violent1:

tweety0555

yapmadıgım halde sen boyle yaprsın
soylemedıgım halde sen boyle soylersın
dusunmedıgım halde sen boyle dusunursun deyısıne  :cussing: :cussing:
annelıgımle ve kadınlıgımla alakalı laf soylerse gercı yemıyor artık ama arada gene tesebbus edıyor :ehi:

ama en fazla uyusuk olmasına ve saatlerce banyoda kalmasına :igrenc:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

__nil__

nazo-58

mutluluk

hümeyra_t_e

aynen yapmadigm demedigm seyleri yaptin yada dedn demesine uyuz oluyorum :cildir:

rümeysaa

Bazi seylerde takintili olup pinpirikli davranmasina
gereksiz seylerde trip yapmasina gicik oluyorruummmm  :cildir: :violent1:

hümeyra_t_e

maç yorumlarını dünyadan koparcasına izlemesine sinir oluyorum :BangHead: o saçma sapan bağırarak konuşan adamlardanda nefret ediyorum özellikle erman toroğlu sesin kısılsın emi :ehi:

zeynep0655

benimle bir plan yapıp, arkadaşları arayınca benimle yaptığı planı unutup arkadaşlarının yanına gitmesine sinir oluyordum. sonra yedi kazığı bir arkadaşından 1 aydır rahatım ohhhh. 

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: zeynep0655 - 13 Mart , 2012, 00:28:40
benimle bir plan yapıp, arkadaşları arayınca benimle yaptığı planı unutup arkadaşlarının yanına gitmesine sinir oluyordum. sonra yedi kazığı bir arkadaşından 1 aydır rahatım ohhhh. 

benimkide bazen öle yapar nadırde olsa ama olsun canım o benimm  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
.   

ღ♥ Nilda♥ღ

onunda hakkı var gezmeye yemeye içmeyee  :ehi: :ehi:
.   

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 13 Mart , 2012, 00:29:45
Alıntı yapılan: zeynep0655 - 13 Mart , 2012, 00:28:40

benimkide bazen öle yapar nadırde olsa ama olsun canım o benimm  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
bu konuda erkeklern çoğu ayni gbi

zeynep0655

ama çok sinir bozucu bir durum canım ya. düşünsene sabah kalkıp bir plan yapıyosun sonra bir telefon hopppp ben gidiyorum. benim verdiğim cevap defollllll:)))   bu cevabı alınca bazen gidemiyordu ama:)))