27 Nisan , 2024, 11:58:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

eşinizin en çok neyine sinir oluyosunuz?

Başlatan hümeyra_t_e, 12 Mart , 2012, 00:29:52

« önceki - sonraki »

duygusu

esımın ısten eve gelınce bılgısayarın basına oturmasına sınır oluyorumm  :caca: bılgısayara bagımlı olmuss sureklı bu yuzden kavga edıyoruz

Lă_Tăhzen!

Çok fazla paranoyak ve pimpirikli olmasına

~ERVA~

NORMAL DE HİÇ BİŞEYİNE SİNİR OLMAM  :love9: AMA ÇOK PİMPİRİKLİ OLMASINA SİNİR OLUYORUM :caca:

ZéynéP.SimAy

meryemcce

ya benim eşimde çok oyun oynar o huyuna bende sinir oluyoum.öyle kendini kaptırıyorki başım yarılıp ah etsem duymayacak şekilde ama onun dışında hiç birşeyine :))
Ben bir daha dünya'ya gelirsem lütfen bazıları gelmesin

FeHi

01 Ağustos , 2012, 18:37:42 #50 Son düzenlenme: 01 Ağustos , 2012, 18:42:05 FeHi
İşine geldiği gibi hareket etmesine; Arada bencil ve takıntılı olmasına  :caca:

laracroftt

cıddıyetsız olusuna ve yersız esprılerıne   :caca:

_nilgun_

Ciddi rahatsızlıklar ve tehlikeler yaşadığım için derin bi nefes aldığımda bile bir şey mi oldu diye panik yapıyor. Hamile kalmadan önce bu beni çok yoruyordu şimdi daha da çok yoruyor, ama kızamıyorum kii.

ayy

karar verilmesi gereken bi konuda -önemli ya da önemsiz-BAKARIZ demesine yaaa deli oluyorum dilede getiriyorum ama huylu huyunda vazgeçmiyorki :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
bense tam aksi herzaman her şeyde net kararlar alırım :BangHead: :BangHead:

nazlıyarim

BENİM HALA UMUDUM VAR...

hümeyra_t_e

evden çıkarken çocuk başka şeyle ilgileniyo bile olsa,oğlum bay baay deyip gidişini çocugun gözüne sokup ağlatmasına sinir oluyorum.sölüyorum cok aglıyo arkandan die ama naparsın

aşkitoom

kocişimi çok severim ama işten geldiğinde bilgisayara geçmesine,ve ne indirimdeyse alır.2 tane bilgisayar masası var,birini verelim diyorum hayır diyor.gereksiz şeyleri evde bulundurmak istemem ama onun sana ne zararı var demesine sinir oluyorum :caca:

burcum

durduk durmadık yerde acayip ters sivri fevri hareketlerine cevaplarına sinir oluyorum :cildir: :caca: :cildir: zira boğasım geliyor :cildir: :caca: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

aşkitoom

Alıntı yapılan: burcum - 11 Ekim , 2012, 00:23:07
durduk durmadık yerde acayip ters sivri fevri hareketlerine cevaplarına sinir oluyorum :cildir: :caca: :cildir: zira boğasım geliyor :cildir: :caca: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

boğma kız daha sana lazım :toothy10: :toothy10:

burcum

aman eksik olsun kızgınım koltukta uzanıyordu al kızı git yat dedim :cildir: aldı gitti yattı anladı bu akşam ütü yok :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yarında babam geliyor 5 gün ütü yok :ehi: :ehi: :ehi: müstehak ona :cildir: :caca: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: sinir etmeseydi beni :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: