27 Nisan , 2024, 11:23:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

eşinizin en çok neyine sinir oluyosunuz?

Başlatan hümeyra_t_e, 12 Mart , 2012, 00:29:52

« önceki - sonraki »

aşkitoom

Alıntı yapılan: burcum - 11 Ekim , 2012, 00:36:52
aman eksik olsun kızgınım koltukta uzanıyordu al kızı git yat dedim :cildir: aldı gitti yattı anladı bu akşam ütü yok :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yarında babam geliyor 5 gün ütü yok :ehi: :ehi: :ehi: müstehak ona :cildir: :caca: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: sinir etmeseydi beni :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

5-6 günlük sonrası ütüde çok iyi olur ama :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
neyse kız gece gece terbiyem bozulcak :ehi:

hümeyra_t_e

bir şeyi 50 kere tekrar etmesine sinir oluyorum.beni düşünüyo hastasın canım hadi yat diyo ama 50kere sölenmezki ard arda yahu..ay biz kadınlara yaranılmaz ama adam beni düşünüyo ben sinir oluyorum :ehi: :ehi:

gamze038

işine geldıgı gibi davranıppp dedıgım seye 10 dk sonra cvp vermrsınee soguk saçma espirilerineeeee akşammmm ben oğlumu odasına koydugumda onu kucaklayıpp ben oğlumsuz deyıp getırmesınee cıldırıyorum öyle bı cıldırıyorumkı gece dahı bogasım gelıo:))))

Sır_Çiçegi

herşeye inat etmesine gıcık oluyroum bildigi bilmedigi herşeye konuşuyo bide inat ediyo  :cildir: :cildir:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

gamze038

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 11 Ekim , 2012, 12:03:09
herşeye inat etmesine gıcık oluyroum bildigi bilmedigi herşeye konuşuyo bide inat ediyo  :cildir: :cildir:
erkek degılmı hepsı aynı herseyı onlar bılırrr onlar dogrucudurrr bızz neyı bılırızkı:)))

iklima

Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: gamze038 - 11 Ekim , 2012, 12:32:32
erkek degılmı hepsı aynı herseyı onlar bılırrr onlar dogrucudurrr bızz neyı bılırızkı:)))

aynen cıldırtıyor beni  :cildir:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

gamze038

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 12 Ekim , 2012, 14:18:51
Alıntı yapılan: gamze038 - 11 Ekim , 2012, 12:32:32
vela havle dıyelımmm sır cıcegım bızz en ıysı:)))
aynen cıldırtıyor beni  :cildir: