28 Nisan , 2024, 04:00:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ümitliyiz, Anne olacağız inşaAllah

Başlatan elfo, 09 Şubat , 2012, 21:52:02

« önceki - sonraki »

elfo

canım hiç korkma ben kaç yerde okudum soğan kürü kullanarak hamile kalan çok var sadece hamile olduğunu öğrenirsen hemen bırakacaksın. bi örnek vereyim benim çok yakın bir arkadaşım 3 aylık hamileyken ağır grip oluyor. komşuları da nasılsa antibiyotik kullanamayack diye soğan kaynatıp değişik bi kocakarı ilacı hazırlıyor gribe birebirmiş. neyse bu içiyor o kürü sonradan annesinin aklına geliyor eyvah naptık soğan kürü düşük yaptırıyor diyor ama hiçbişeycik olmuyor çok şükür. üstelik de benim gibi biraz geç yumurtluyormuşsun. soğan kürü adeti 28 güne bir çekiyormuş yani yumurtlamayı da 14. güne felan..

korkmadan yapacaz  :icon_thumright:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

melek100lü

İNŞALLAH İYİ SONUÇ ALIRSINIZ BEN ÇALIŞMALARA BAŞLADIM ONUN İÇİN GELCEK AYI BEKLESEMMİ YOKSA DENESEMMİ BİLMİYORUM  :dontknow:

elfo

melekcim adetin yeni bitti ya bence diğer adetine 15 gün kala başla ve 15 gün yap. üstelik yeni düşük yaptığın için çok faydası olur diye tahmin ediyorum

destina06

ya kızlar nasıl içilir ki o :igrenc: düşününce bile midem bulanıyor :y25:

melek100lü

şule cim şifa niyetine ılık ılık içicez :hungry: napalım olsunda :binkybaby:

elfo

nefes almadan  :laughing7: şulecim inşaAllah sana gerek kalmaz hamile kalmışsındır  :amin:

melek100lü

inşallah şulenin kalmıştır bebişi bizim için devam ne gerekiyorsa :occasion14: ben maydonozu denemek istiyorumda adetimi beklesemmi kalmışsa zararı olurmu fikri olan varmı :icon_scratch:

elfo

ben maydanoz düşük yaptırıyor diye duydum ama adetliyken işe yarıyodur mutlaka

melek100lü

yaaa iyi oldu duyduğun sağol elifcim :opucuk: tmm :aferin: bilmeden bişey yapmak yok tövbe olsun  :k06:

senayy88

senayy88

destina06

ayyyyyyy inşallah melekcim fatmacım inşallah bebişim karnımdadır ;D :amin:

senayy88

adet günün nezaman canım inşallah belirtin varmı benimde 2 günüm var umudumda pek yok ama yinede insan heyecanlanıyo

esracım

soğan kürü gerçekten tat olarak çok kötü.felaket kokuyor ama elimizden geleni yapıp içeceğiz.dün akşam eşim diyor ağzın soğan kokuyor.dişlerimi fırçaladığım halde nefesimin derinliklerinden soğan kokusu geliyor :toothy10: :toothy10:

elfo

:toothy10:  :toothy10: soğan kürü yapacaz diye çalışmaları aksatmayalım lütfen  :ehi: