27 Nisan , 2024, 16:47:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ümitliyiz, Anne olacağız inşaAllah

Başlatan elfo, 09 Şubat , 2012, 21:52:02

« önceki - sonraki »

nurefşanelif

Alıntı yapılan: elfo - 14 Şubat , 2012, 16:11:43
aa ne zaman bitti adetin sanki daha 4 gün önce adet olmuştun. ya ben de hamile değilsem ki büyük ihtimalle değilim keşke zamanında adet olsam. bi güneyli olarak yaklaşık 1 yıldır doğuda yaşıyorum ve bu benim adet düzenimi biraz bozdu. tabi Rabbim daha iyi bilir ama sanki bu sebeplerle hamile kalamıyorum. adet oldunuz diye sakın üzülmeyin  bebek sahibi olmanın en önemli şartıdır düzenli adet olabilmek
9unda hastalanmıştım bugunn bitti işte 5 gün benm.cnm mavibeyaza katılıyorum belki rahim kendini hazırladığı içindir,bakalım bugunu de sayarsak 6 gün sonra başlıcm soğan kürüne inş. :icon_thumright:

elfo

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 14 Şubat , 2012, 17:14:41
Elifcim bende sana şunu söylüyorum canım.adetin gecikebilir belki rahmin hamişliğe hazırlandığı içindir ne dersin canım ;) çünkü bi arkadaşında öyleydi son birkaç aydır hep gecikiyordu ve en son gecikmesinde hamiş olduğunu öğrendi.belki senin gecikmelerde ondandır canım ;)
canım az önce haberlerde gördüm tavuklar yumurtlamış yumurtaları donmuş keserle kırmaya çalışıyorlardı. sanki benim yumurtalarımda donuyor gibime geliyor  :ehi: rahim hazırladığından değil de soğuktan gecikip durduğunu düşünüyorum anlayacağın  :-\
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

CAN TANEM

Kızlar gerekirse ben bu ayı gözden çıkarıp soğan kürünü deneyeceğim inşallah  :y25:

elfo

canım bilsek 2 ay sonunda olacak bu ay umrumda olmaz   :'(

CAN TANEM

15 Şubat , 2012, 09:12:50 #109 Son düzenlenme: 15 Şubat , 2012, 09:21:50 moonlight
Dün bi hamile haberi daha aldım eşimin bizden sonra evlenen arkadaşı vardı onlar istemiyorlardı korundukları halde hamileymiş eşi...  :crybaby2:

Onun adına sevindim ama benim olmayacakmı diye de düşündükçe ağladım  :y25: :crybaby2: :crybaby2:

elfo

canım benim ya ben de hamile bi bayan gördüm dalgın dalgın karnına baktığımı hissettim  :y25: cidden üzücü bir durum ama Rabbimin vardır bir bildiği.. üstelik ben bu ay tam günümde yumurtladığımı hissettim bi de adetten 3-4 gün önce akıntılarım artar haftasonu akıntım başladı bugün de adet olmam lazımdı fakat pazartesi işe gitmek için çıktım çok sıkı giyindiğim halde yarım saat felan ayaklarımı hissetmedim ve pazartesinden beri akıntılarım baya kesildi bugün adet olmayacam gibi geliyor yine gecikecek bi güneyli olarak bu doğuya alışamadım ben yaa  :crybaby2: evlendiğimden beri her ay adet oldum çok şükür ama geneli gecike gecike geldi. dengem alt üst resmen e tabi ben 12 yaşında adet oldum millet burda 15-16 yaşında adet oluyor

CAN TANEM

doktora gitmek bile üzüyor artık beni sürekli hamileler görmek etkiliyor artık dengemi...

Canım sen hormon tahlili yaptırdınmı hiç ?

elfo

evet 6 ay felan oldu adetimin 11. günüydü sanırım. doktor bey ama ilk 3 gün de değilim dedim yok çok aykırı sonuçlar çıkmaz ben yine de bi göreyim dedi. önce karından muayene etti kist vs yok gayet iyi dedi. hormonlardan ise sadece e2 103 çıktı üst sınır 88 di. adetin yeni bittiği için yüksek çıkması çok normal anlayacağın hormonların da gayet iyi dedi. eşimle bana hadi bakayım yürüyün aa olur sizin çocuğunuz dedi Allah'ın izniyle inşaAllah

CAN TANEM

Canım bence adetinin 3. günün yeniden hormon tahlili yaptır çünkü bende prolaktin sınırda çıktı 2 ay önce daktor bu hormon hem yumurtlamayı engeller hemde adetin gecikir dedi o yüzden sordum canım :flowers:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Kızlar günaydın, bugün doktora gideceğim dua edin de bugün  yumoşla büyümüş olup dr iğneyi yapar

elfo

canım haklısın ama sanırım benimkisi hava değişikliği az çok bünyemi biliyorum bi de önceden de yani bekarken 1-2 yıl önce 2 defa felan yaptırdım diğerlerinde de iyi çıkmıştı değerlerim. senemiz mayısta doluyor eşim mayısa kadar doktora gitmek istemiyor. öncesinde benim sıkıştırmalarımla 2 kere gittik çünkü 2 si de iyi dedikleri için bi de bilirsin erkek milleti acelecilikten hoşlanmıyor biz duygusal bakıyoruz onlar sanırım daha mantıklı bakıyor. inşaAllah gerek kalmadan hamile kalırım ve isteyen herkes  :amin:

elfo

ayşecim inşaAllah herşey gönlünce olsun  :opucuk:

CAN TANEM

Canım inşallah öyledir  :amin:

Ayşe canım inşallah bu ay olur bebişinde iğneye gerek kalmaz canım

senayy88

CAN TANEM

Günaydın şenaycım varmı gelen giden inş bu ay senin olmuştur canım :amin: