Ümitliyiz, Anne olacağız inşaAllah

Başlatan elfo, 09 Şubat , 2012, 21:52:02

« önceki - sonraki »

esracım

Elifcim o zaman ben pazartesi başlamalıyım.o zaman 15.günüm oluyor.nerden baksan 30 gün sütüyor.son 15 gün içerim.her şeyin bi sebebi olacak.bizim sebebimizde bu olsun.tüp bebeğe mayıs yada haziran gibi düşünüyorum eğer bi değişiklik olmazsa.nisana kadar deneyebilirim bu kürü...

CAN TANEM

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 10 Şubat , 2012, 11:10:33
Elifcim o zaman ben pazartesi başlamalıyım.o zaman 15.günüm oluyor.nerden baksan 30 gün sütüyor.son 15 gün içerim.her şeyin bi sebebi olacak.bizim sebebimizde bu olsun.tüp bebeğe mayıs yada haziran gibi düşünüyorum eğer bi değişiklik olmazsa.nisana kadar deneyebilirim bu kürü...

Bu ayda geç kalmış degilsin başla canım bakarsın normal yolla olur...

Tüp bebeği düşünmenizin sebebi ne canım eşinde mi sorun var?

elfo

Alıntı yapılan: deli_mavi - 10 Şubat , 2012, 11:03:12
bazan sebepsizde olabilir. benim neden olduğu bilinmiyor. aşılamada tutmadı. bekliyorum. çok zor  :sad1:
canım işte ben de onu diyorum yani vardır bişey Rabbim yardımcın olsun eğer vücudun şu anda dinlenmedeyse sen de dene eğer denemediysen. Rabbim tez zamanda yüzünü güldürsün..
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: elfo - 10 Şubat , 2012, 11:02:45
Alıntı yapılan: güzgüneşim - 10 Şubat , 2012, 10:56:42
Alıntı yapılan: melek100lü - 10 Şubat , 2012, 10:26:59
günaydın herkese :opucuk: valla aynur cum bende merak ettim neden 15 gün kala acaba bakiyimbir :opucuk:

sanırsam hamile olmadığını bildiğin ayda başlayacaksın... kist, iltihap vb. birşey varsa adetle gitsin diye düşünüyorum
Yok ayşecim ben biraz araştırdım soğan kürünü uyguladığı ay hamile kalanlar da var

aaa öyle mi acaba ben de denesem mi?

elfo

evet esracım daha geç kalmış değilsin hatta tam zamanındasın.. bi de 15 gün içeceksin bitecek yani nisana kadar sürekli yapmana gerek yok. bi de 5 aydan fazla denenmemesi gerekirmiş çünkü rahim duvarında incelme yapıyormuş. saraçoğlu dün tv de 15 gün yapın tamam demiş ama bazıları bi sonraki ay adete 10 kala başlayıp 10 devam ediyor ve bırakıyorlarmış yani toplamda 2 kür. ben karar veremedim belki tek ay belki 2 ay yapacam psikolojime göre  ???

elfo

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 10 Şubat , 2012, 11:28:50
Alıntı yapılan: elfo - 10 Şubat , 2012, 11:02:45
Alıntı yapılan: güzgüneşim - 10 Şubat , 2012, 10:56:42
Alıntı yapılan: melek100lü - 10 Şubat , 2012, 10:26:59
günaydın herkese :opucuk: valla aynur cum bende merak ettim neden 15 gün kala acaba bakiyimbir :opucuk:

sanırsam hamile olmadığını bildiğin ayda başlayacaksın... kist, iltihap vb. birşey varsa adetle gitsin diye düşünüyorum
Yok ayşecim ben biraz araştırdım soğan kürünü uyguladığı ay hamile kalanlar da var

aaa öyle mi acaba ben de denesem mi?

Ayşe sen daha önce yapmıştın tabi kaç ay yaptın bilmiyorum ama 5 aydan fazlası zararlıymış daha önceki iletide yazmıştım

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım ben iki kere denedim en son eylül ayında kullanmıştım

mavişim80

kızlar benim bugunden itibaren adetime 15 gunum var.ama dun doktora gittim dokturm bana dediki cuma cmt cok önemli dikkat edin dedi..eee ben bu soğan kürünüde uygularsam bebeğimin olaki tutunmasını engellersem ne olacak.?yani biraz ters bi mantık değilmi?
hadi bu ayı gec önümüzdeki ay yapayım..ee önümüzdeki ayda aynı sorunu bekliyacagim ...bunun baska bi cözüm yolu yokmu?
birde yapanalrı için soruyroum ..eşinize keçiboynuzu pekmezini nasıl içirdiniz belli bi öğünü vs varmı?yoksa ratgelemi?

senayy88

özlemcim bidaki ay denersin ozman soğan suyunun adet olursan ozman başlarsın.Keçiboynuzu pekmezinide ben sabhları eşime içirdim valla kimisi akşamda içiriyomuş bişey farketmezdir herhalde benmkide pek sevdi kaşık kaşık yedi bi kavanozu bitirdi bakalım neler olcak ümidimiz yok ama Allahtan ümidimizi hiç kesmiyoruz.

serserim

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 10 Şubat , 2012, 11:44:23
kızlar benim bugunden itibaren adetime 15 gunum var.ama dun doktora gittim dokturm bana dediki cuma cmt cok önemli dikkat edin dedi..eee ben bu soğan kürünüde uygularsam bebeğimin olaki tutunmasını engellersem ne olacak.?yani biraz ters bi mantık değilmi?
hadi bu ayı gec önümüzdeki ay yapayım..ee önümüzdeki ayda aynı sorunu bekliyacagim ...bunun baska bi cözüm yolu yokmu?
birde yapanalrı için soruyroum ..eşinize keçiboynuzu pekmezini nasıl içirdiniz belli bi öğünü vs varmı?yoksa ratgelemi?

YA RAHİM DUVARINI İNCELTİYOSA BUDA KÖTÜ ÇÜNKÜ RAHİM DUVARI İNCE OLUP HAMİLE KALINCADA BEBEK TUTUNAMIYOR AY NE BİLİM KAŞ YAPİM DERKENDE GÖZ ÇIKARMAYALIM VUCUTLAR FARKLI TEPKİ VEREBİLİR CANIM BENİM EŞİM SABAHLARI 2 TATLI KAŞIĞI YİYOR KEÇİ BOYNUZU PEKMEZİNİ :binkybaby: :binkybaby:

elfo

Alıntı yapılan: serserim - 10 Şubat , 2012, 11:49:45
yok canım korkma biz 1 ya da en fazla 2 ay deneyeceğiz 5 aydan fazla yaparsan inceltiyor. yani bence mantığı şu ilk aylarda rahim ve yumurtalıklardaki kötü şeyleri atıyor sonraki aylarda atacak bişey bulamadığından kazı çalışmasına devam ediyor  :laughing7:

YA RAHİM DUVARINI İNCELTİYOSA BUDA KÖTÜ ÇÜNKÜ RAHİM DUVARI İNCE OLUP HAMİLE KALINCADA BEBEK TUTUNAMIYOR AY NE BİLİM KAŞ YAPİM DERKENDE GÖZ ÇIKARMAYALIM VUCUTLAR FARKLI TEPKİ VEREBİLİR CANIM BENİM EŞİM SABAHLARI 2 TATLI KAŞIĞI YİYOR KEÇİ BOYNUZU PEKMEZİNİ :binkybaby: :binkybaby:

elfo

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 10 Şubat , 2012, 11:38:35
canım ben iki kere denedim en son eylül ayında kullanmıştım
hmm bu 3. ayın olur yani.. sıkıntı olacağını sanmıyorum 5 aydan sonrası zararlıymış. bi de bu ay dene bi daha deneme istersen

esracım

Alıntı yapılan: moonlight - 10 Şubat , 2012, 11:23:28
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 10 Şubat , 2012, 11:10:33

Bu ayda geç kalmış degilsin başla canım bakarsın normal yolla olur...

Tüp bebeği düşünmenizin sebebi ne canım eşinde mi sorun var?
pazartesi deneyeceğim inşallah bi aksilik olmazsa adetime kadar içeceğim.eşimede keçiboynuzu  :laughing7:
yaşım 29 ve 3 ay klomen çatlama iğnesi oldum.ne gelen var ne giden.11 ayı geride bıraktım.yaşım fazla ilerlemeden şansımı azaltmadan tüp bebek denemek istiyorum.rahim filmimde temizdi eşimin spermiogram testide çok iyiydi ama sonuç ortada :dontknow:

elfo

Özlem istersen sen de detaylı bi araştır hatta saraçoğlunu ara nette telefonu var. ben soğan suyunun bebek düşüreceğini sanmıyorum yani düşerse sebebi başkadır bence. çünkü kullanırken hamile kalanlar var tabi hamile kaldığını öğrenince de bırakacaksın. ben eğer adet olursam sonraki dönemde ortalama adetimin 15. günü felan başlayacağım nasipse zaten 30 günde bir felan oluyorum üstelik de 18. gün yumurtluyorum genelde yani tam yumurtlama günlerimde soğan kürü deneyeceğim hayırlısı olsun şifa olsun inş.

elfo

Alıntı yapılan: serserim - 10 Şubat , 2012, 11:49:45

canım şimdi saraçoğlunun bir yazısını okudum bu kür ince olan rahim duvarını da kalınlaştırır diyor. anladığım kadarıyla herşeyin fazlası olduğu gibi bunun da fazlası zararlı 5 aydan fazla yapmamak gerekli dur okudum sayfanın linkini de göndereyim
http://kaanil.blogcu.com/ibrahim-saracoglu-ndan-soganin-faydalari-ve-sogan-kuru-tarifleri/4401605