BEBEĞİM BENİ TERK EDİYOR

Başlatan melek100lü, 31 Ocak , 2012, 09:53:32

« önceki - sonraki »

melek100lü

SANIRIM TUTUNAMADI KÜÇÜĞÜM ÇOK ÜZGÜNÜM :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

HASRET!M S@N@

ยรlคภ๓คz göภlüm

evet  yaa ne oldu? hemen umudunu kaybetme

melek100lü

2 GÜNDÜR ÇOK YORDUM KENDİMİ GELEN GİDEN MAHFOLDUM SONUÇ ORTADA SANCIYLA PARÇA DÜŞTÜ ALLAH HAYIRLISINI VERSİN ÇOK YORULDUM ARTIK SEVİNEMİYORUZ HİÇ YAAA KORKMAKTAN

qonca

CAN TANEM

Canım keşke dikkat etseydin neden bu kadar yordun kendini ama sonuçta düşeceği varsa yine düşerdi hayırlısı artık ama yüzde bir ihtimal bile olsa umarım seni bırakmaz meleğin... :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: melek100lü link= topic=23224.msg1038448#msg1038448 date=1327996412
SANIRIM TUTUNAMADI KÜÇÜĞÜM ÇOK ÜZGÜNÜM :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Canım inşallah birşey olmamıştır RABBİM meleğini sana bağışlasın sağlıkla ve hayırlısıyla  :amin: :amin:doktora gittinmi aradın mı ??

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

HASRET!M S@N@

benimde yatıp dinlenmem gerekirken bayrama denk geldi ve hiç gelmediği kadar misafir geldi mecmur dolanıyorsun ortada ve sonuc kaybettim yerinde olsam hiç durmam giderim ben bu yüzdende kkaybettim meleğimi bundan dolayı ihmal etmeeee canım kesinlikle git doktora

senayy88

canım benim üzülmek yok Rabbim hayırlısını versin inşallah yine olucak bak en azından hamile kalabiliyosun nekdar büyük bişey  bu bizler daha onu yaşayamadık doktordanbi umut hayırlı haberlerle dönmeni bekliyorum :-* :-*

Lă_Tăhzen!

Canım zaman kaybetme bir doktora git hemen inşallah düşündüğün gibi degildir

Sır_Çiçegi

canım ne diyecegimi bilmiyorum inş. bebegin seni bırakmaz :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

gülden 59

canım bencede hemen doktora gitmelisin ona göre belkide dinlenmeni söyliyecek sende ona göre gerekeni yaparsın ama ilk 3 ay özellikle çok dikkat etmek lazım ama o tutunacaksa bişekilde tutunuyo oyüzden kendinide daha fazla suçlama bence olacağı varsa zaten oluyo
bu arada sen kaç haftalık hamileydin?

melek100lü

teşekkür ederim destekleriniz için malasef sabaha karşı sancım çoğaldı parça düştü gösterdim doktora düşmüş üzüldüm ama çaresi yok artık kendi ihmalim :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:çok yordum kendimi hemen olur dedi doktor ama 40 gün bekliycez artık

Nezo

Hay Allah Ya Üzüldüm Çok. Geçmiş Olsun Canım Hakkında Hayırlısı. Kendini Suçlama Olacağı Varsa Oluyo. En Kısa Zamanda Tekrar Göbüşünü Doldursun Rabbim.  :amin:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: melek100lü - 31 Ocak , 2012, 13:46:03
teşekkür ederim destekleriniz için malasef sabaha karşı sancım çoğaldı parça düştü gösterdim doktora düşmüş üzüldüm ama çaresi yok artık kendi ihmalim :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:çok yordum kendimi hemen olur dedi doktor ama 40 gün bekliycez artık

Hayırlısı böyleymiş demekki canım Rabbim bi daha yaşatmasın bu durumu inşallah...  :amin: :amin:

Yeniden aşılama için mi 40 gün bekleyeceksiniz canım.. :flowers: