BEBEĞİM BENİ TERK EDİYOR

Başlatan melek100lü, 31 Ocak , 2012, 09:53:32

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

CANIM COK ÜZÜLDÜM
allahım sabrını bol versin kendini sakın suclama gerci bende cok suclamıstım ama bir yere varamazsın
yıpranmaktan baska hayırlısı böyleymiş ömrü yokmus allah yar ve yardımcın olsun acını cok iyi anlıyorum

melek100lü

aynurcum benim aşılama olmadı klomen kullandım bide folik asit kullandım

tweety0555

gecmıs olsun ama kızıyorum sıze ya bırakın ne oılursa olsun kendınızı nıye yoruyorsunuz bırakın bok gotursun etrafı gelen ayyy desın ne olur canınızdan sızden daha mı onemlı :caca:

allahım hayırlı zamanda hayırlısı ıle tekrardan hamıle kalmanı nasıp etsın canım benım uzulmemeye calıs rabbım hakkımızda en hayırlısını bılır... :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

CAN TANEM

Melekcim kusura bakma ben seni aşılama zannediyordum... :opucuk:

Canım ilk klomen tedavinde hamile kalman bile çok güzel demekki herşey yolunda.. Bence arası çok sürmedem meleğin yeniden gelecek ve sımsıkı tutunacak sana canım.  :amin:

Rabbim sabrını bol versin  :amin:

Sır_Çiçegi

melekcim şimdi nasılsın cnm :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

sağolun ya sizleri çok seviyorum beni en iyi siz anlıyorsunuz düşen parçayı götürdüm doktora evet düşmüş dedi kanı gidince bembeyez çıktı zaten ne yaptın sen dedi anlattım işte gelen giden çok oldu yoruldum dedim

suzannn

HERŞEYİN HAYIRLISI MELEK İNŞALLAH Bİ DAHAKİ SEFERE BÖYLE BİR SORUNLA KARŞILAŞMAZSINIZ BENCE ARAŞTIRMA YAPTIRIN İKİ DÜŞÜK OLMUŞ BUNUN BİR NEDENİNİ BULUN

melek100lü

yine hemen olur dedi sen kıstır gene peçeteye sar algel test yapalım dedi
çok kızdı :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

ben listeden çıkacakmıyım şimdi :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

ยรlคภ๓คz göภlüm

o listeye inş.  kısa zamanda tekrar girersin ve bebeğini kucağına alırsın...

melek100lü

İNŞALLAH EŞİMDE ÇOK ÜZÜLDÜ PARÇAYI DOKTOR GÖRÜNCE BEBEK DÜŞMÜŞ DEDİ ADAMIN RENGİ GİTTİ ARAVERELİM DİYOR KORKUYOR YİNE AYNI OLCAK DİYE

destina06

melek geçmiş olsun Allah en kısa zamanda sağlıklı hamilelik nasip etsin :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

cnm benimde düştü ama ara wermeyi düşünmüyorum düşükten sonra daha cok istiyor insan aksine
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

eşim istemiyor bende oda çok üzüldük buay olmaz yine diye düşünürken süpriz yaptı düşüncede çok üzüldük bişey sorcam ben bu parçayı napcam şimdi gözgöregöre atamıyorum