BEBEĞİM BENİ TERK EDİYOR

Başlatan melek100lü, 31 Ocak , 2012, 09:53:32

« önceki - sonraki »

melek100lü

canım ağrım falan yok çok teşekkür ederim destekleriniz için hepsi küçücük bir et parçasıymış düşene kadar vardı düştü sancı falan kalmadı ama zormuş düşük çok sancım oldu sabaha kadar takdiri ilahi isyan etmiyorum

melek100lü

gözdecim ben 5 gün önce kendi doktoruma vermiştim testi tellefonla bildirdiler bana pozitif dediler kesinmi dedim evet dedigeleyim bir bakın dedim gerek yok ayın 6 sında gel şimdi çok küçük belli olmaz çıkıyorum zaten dedi yani bende sormadım birdahada test yaptırmadım meğer çok düşükmüş söylemediki dikkat et bak düşebilir demedi 10.72 miş

Sır_Çiçegi

cok zordur ewt cnm Allah yardımcımız olsun inş.  :amin:
degerin bayagı düşükmüş cnm benim gibi olmuşsun hayırlısı olur inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

canım senin değerin kaçtı ve sendemi erken yaptırmıştın adınıda bilmiyorum ki  kusuruma bakma canım

Sır_Çiçegi

adım duygu cnm :)
adetim gecti 4. günü idrar testi yapmıştım cıkmamıştı 5. günü kan testi yaptım 35.69 cıkmıştı normalde 2 gün sonra kan testi tekrarlanırsa 2 katına cıkarmış ben 7 gün sonra tekrar yaptırdım anca 53. 07 olmuştu :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

suzannn

CANIM SEN KİMYASAL GEBELİK YAŞAMIŞSIN KORUNMANA GEREK YOK TEKRAR DENE İNŞALLAH Bİ DAHAKİNE NORMAL BİR GEBELİK OLUR

Sır_Çiçegi

anlamıyorum şu kimyasal gebeliği nie normal gebelik olamadık :(
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

@@@gözde@@@

canım böle düşük değerlerde 2 gün sonra tekrar kan tahlili isteniyor ona göre normel mi yoksa kimyasal gebelikmi diye bakılıyor doktorunun tekrar kan tahlili istemesi lazımdı hayırlısı olsun canım rabbim bidaha yaşatmasın  en kısa sürede sağlıklı hamilelik nasip etsin  :amin:

melek100lü

inşallah canımkimyasal gebelik demedi doktor düşen parçayı suda beklettim iyice kanı gidince gösterdim doktora evet dedi düşmüş kimyasal nasıl oluyor pisikolezikmi geçen ayda bana öyle demişlerdi

melek100lü

budamı kimyasaldı  acaba bilemedim ki

@@@gözde@@@

CANIM SENİN DEĞERİN KİMYASAL GEBELİĞİ İŞARET EDİYOR DİYORSUNKİ PARÇA NE PARÇASI BİLMİYORUM AMA BEBEK OLMASI İMKANSIZ EĞER BEBEKSE BİLE KÜÇÜCÜK BİR NOKTA NASIL BULDUN ONU USG DE BİLE GÖZÜKMÜYOR 6 HAFTA OLMADAN SEN NASIL GÖRDÜN..CANIM SEN BENCE  UZMAN BİR DR.
BUL SENİ İYİCE BİR BİLGİLENDİRSİN DURUMUNLA İLGİLİ SENDE BÖYLECE BELİRSİZLİKTEN KURTULMUŞ OLURSUN  :opucuk: ..

denizce:)

Alıntı yapılan: melek100lü - 31 Ocak , 2012, 17:30:24
SAĞOL DENİZCE SENİN VARMI GEBELİK
henüz yok canım.bu ayda olmazsa aşılama yaptırmayı düşünüyorum

(A)yşe (D)eniz (A)da

nurefşanelif

canım çok geçmiş olsun rabbim bir daha yaşatmasın inş :y25: :amin:

DoctorGunel

canim benim,kecmis olsun..hayirlisi buymus demek...dusuyun arkasi cabuk gelir ..insallah en kisa zamanda yeniden sevinirsin canim...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...