19 Mart , 2024, 06:44:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ÖMRÜMÜN İLK BAHARI Cnm oğlum KAYRAM

Başlatan aydinays, 19 Ocak , 2012, 12:34:55

« önceki - sonraki »

Aytii

Ayşeciğim lafta kolay söylemesi 6 ay 1 sene diye ama

çocuk alışıyor anneye  :-\

annede çocuğa daha çok alışıyor ve işe başlaması daha zor oluyor

ablamdan biliyorum

oyüzden 3 aylıkken başlamak daha iyi diye düşünüyorum

gerçi ben eve yakınım o yönden çok avantajım var

sen nekadar mesafedesin? ve süt iznini kullanıyomusun?

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

DÜNÜRÜM HOŞGELDİNİZ  :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 14 Şubat , 2012, 09:01:01

ablamdan biliyorum

Canımm ben süt iznimi kullanıyorum ama iş çıkışı arada kullanamıyorum. Belki vicdan yapıyorum çocuğumu büyütemediğim için. Daha yeniyim ayten belki bir kaç ay sonra bende senin gibi düşüneceğim.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

Alıntı yapılan: aydinays - 14 Şubat , 2012, 09:16:34

ablamdan biliyorum

Canımm ben süt iznimi kullanıyorum ama iş çıkışı arada kullanamıyorum. Belki vicdan yapıyorum çocuğumu büyütemediğim için. Daha yeniyim ayten belki bir kaç ay sonra bende senin gibi düşüneceğim.

oyy kıyamam  :opucuk: annelik derler buna  :icon_thumright:

aydinays

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 14 Şubat , 2012, 09:18:21
Alıntı yapılan: aydinays - 14 Şubat , 2012, 09:16:34

ablamdan biliyorum

oyy kıyamam  :opucuk: annelik derler buna  :icon_thumright:

Gerçekten dünyada hiçbirşeye benzemeyen bir şey. Rabbim herkese yaşatsın inşallah.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

dünürüm bebeğim onlineye koydum ecreyi iyice doya doya bak gelinine  :ehi: :ehi: :k06:

aydinays

14 Şubat , 2012, 09:49:08 #37 Son düzenlenme: 14 Şubat , 2012, 09:50:44 aydinays
Canımm oğlum dün nazlıydın çok sanırım mama sana gaz yaptı. Doymak bilmiyorsun anneciğim ne yapalım. Dün seni yüz üstü yatırırken sen döndün. Ve döndüğüne şaşırdın beklemiyordun. Ne oldu bana der gibi yüzüme baktın bende sana aferim oğlum dedin. Başladın gülmeye. Ve sen artık soluna dönüyorsun. Sağına sanırım 15 gün sonra dönersin. Bir iş yaparken çok ciddisin annem. Artık ayaklarını çırparken daha da serisin. Sanki horon teper gibi ayacıkların. Aferim benim paşa oğluşuma

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: masallah dunurum gelinin tembel daha tam dönemiyor yarım dönüyor  :ehi:

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 14 Şubat , 2012, 09:50:29
:nazar: :nazar: masallah dunurum gelinin tembel daha tam dönemiyor yarım dönüyor  :ehi:

Benimki solun adönüyor. Dün yüzüstü ellerinin üstünde dururken sırt üstü tam dönüş yaptı. Çok komikdi. Şaşırdı. Ben aferim demesem ağlayacaktı sanırım. :k06: :k06: :k06:

aydinays

Paşamm bitanem. Aklımdan çıkmıyor işten gelip seninle konuştuğumda yüzüme bakıp o aaa diye bana ağlamaya çalışman. Beni çok özledin paşam biliyorum. Bende seni çok özlüyorum. Kokun burnumda. Aklımdasın hep. Babaannen yavaş yavaş seni tanıyor canım oğlum. Gözlerini ovuşturup durmuşsun. Ben işten gelince yüzünü mendille örtünce babaannen benim oğlum büyümüşte küçülmüş bak yüzümü ört diyor. :k06: :k06: :k06: Benim akıllı oğlum paşam.  Akşam eve gidince nasıl sarılıyorsun mememe. Özlüyorsun beni hemde çok. Ben gidene kadar uyumuyorsun. Ama ağlamıyormuşsun. Ben eve gelince susmuyorsun. Bir dakika yatırmaya gelmiyorsun paşam. Sanki canın acır gibi deli gibi ağlıyorsun. 2 kere gögsümün üstünde uyudun. Bu günlerde geçecek paşam alışacağız birbirimizden uzak kalmaya. Seni çokkk ama çokkk seviyorummm.  :love9: :love9: :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

ayşecim malesef çalışan anne olmak çok zor  :y25: ama ne yapalım onlar için işte... sabah o en sıpa en tatlı halleriyle bırakıp gelmek.. offf...  :y25: 

neyse... büyüyolar hızlı bi şekilde. zaman geçiyo yani .. Allah kolaylık versin canım benim...  :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 15 Şubat , 2012, 09:06:41
ayşecim malesef çalışan anne olmak çok zor  :y25: ama ne yapalım onlar için işte... sabah o en sıpa en tatlı halleriyle bırakıp gelmek.. offf...  :y25: 

neyse... büyüyolar hızlı bi şekilde. zaman geçiyo yani .. Allah kolaylık versin canım benim...  :amin:

efet canım zaman ç0k hızlı geçiyor oda alışacak 1 ay içinde oda eski düzenine kavuşacak inşallah. :amin: :amin:

xxcansuxx

maşaallah kayramıza gördüm canım pek yakışıklı oğlan olcak gelininde güzel ohhh  :flowers: :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Şubat , 2012, 13:59:19
maşaallah kayramıza gördüm canım pek yakışıklı oğlan olcak gelininde güzel ohhh  :flowers: :love9: :love9:
:opucuk: sagol cananım  ;D ;D