19 Mart , 2024, 13:45:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ÖMRÜMÜN İLK BAHARI Cnm oğlum KAYRAM

Başlatan aydinays, 19 Ocak , 2012, 12:34:55

« önceki - sonraki »

aydinays

19 Ocak , 2012, 12:34:55 Son düzenlenme: 15 Mart , 2012, 19:22:00 aydinays

:love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Kızlar bizi merak edenlere oğluşumun resimleriii
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ORNA

oyyy oyy maşallahhh canım kayraya  :nazar: :nazar: :nazar: ayy damatta olmuş bayıldım bize heryer trabzonlu badisine ne de olsa kan çekiyo  :k06: :k06: :k06: allah uzun ömürler versin çoktatlı oğluşun var canım  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: masallahhh kayraya dunurummmmm  :hello2: :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: damadım benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm  :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

suzannn

maşallah ayşecim çok tatlı allah nazarlardan korusun gözünüz aydın allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah ömrü uzun sağlıklı mutlu uzun olsun inşallah

aydinays

Çok teşekkür ederim kızlar hepinizi çok özledim. 1 ay sonra gelicez. Oğluşum 2.5 aylık oldu. Şubatın 20 si gibi aranıza dönüyorum.

GÜL GÜZELİ

MaşaAllah BarekAllah canımmm  :nazar: :nazar: :nazar: çok tatlı kuzucuk yhaaaaaaaa Rabbim hayırlı yazılar yazsın inşaAllah hep güzel günlerini görün  :muzz: :muzz:

banu_fth

ayyy cnmmmmmmmm cok  :nazar: tatlı massallah  :nazar:

ezgıye benzıyo nede olsa hemserıler  :k06: :love9: :nazar:

saclı senınkıdee kuzum benım massallah  :love9: :nazar:

Aytii

şükür kavuşturana :)

nerelerdesiniz siz yahu  :opucuk:

Kevser çatladı meraktan bizde öyle

ama ben yerim senin oğluşunuuuuuu maşallah subhanallahhh  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

nasılsınız bakalım nasıl gidiyo bebişle hayat  :opucuk:

<<<peri masalı >>>

bin kere maşallah oluşumuzu  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: rabbim nazarlardan saklasın

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

gunlugunuz hayırlı olsun inş hep guzel şeyler paylasırsın   :amin: :amin: :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

Canim oglum gelisinle hayatima anlam kattin. Senin o gülüşüne  kurban olurum  ben.  canım  oğlum birbirimize kavuşmamız biraz  sancılı oldu  7 kasım 2011 aylardır bekleyişimiz sona erdi. ve  nihayet sen  babanın kucağındaydın. Ayıldığımda  sorduğum ılk şey bebek benimle mi diye. Ve sen seni bekleyenlerin kucağındaydın. Beni bekliyordun. Sana kavuştum 3 günlük o ayrılık bir anne için çok zormuş ayhan kayram. Sen şimdi uyuyorsun ve ben dünyanın en güzel şeyine bakıyorum. Annem seni gördüğümde küçücüktün 3650 gram 52 cm doğdun. 1 ayın sonunda 4600 gr 56 cm oldun. 2 ayın sonunda 5350 gram 59 cmsin. Bu ayın geçmesini hiç istemiyorum işe başlıcam ve senden ayrılacağım. Büyüyüşüne belkide hayatındaki ilklere uzak kalacağım. Canım  bebeğim  dün  çok  üzüldük  babacığın tırnaklarını kesiyordu birazcık etini keşmiş nasıl  canımız  yandı.  Sen  ağladıkça  bizde  ağladık baban hala  parmağına  baktıkça  çok  üzülüyor. Anne  baba  olmak  çok zor  canım  oğlum.  O  gözünden  akan yaşlara  kıyamamam  ben. 

Aytii

off etini mi kesti  :'(

bende bekarken yeğenimin tırnaklarını kesiyodum banyo yaptırmıştım

eti kesildi  :sad1: :sad1: nasıl ağladı yavrum  :y25:

kıyamam ben Kayraya  :-[ aklıma o geldi şimdi nasıl canı acımıştır  :y25:

aydinays

Evet aytencim eti kesildi. Nasıl  ağladı.  Çokda  korktuk.  Tırnakları  çok  çabuk  uzuyor.  Yüzünü  çiziyor.  Çok  canı  yandı.  Büyük  olsa  birşey  dersin acısını unutturursun. Emzirmeye  çalıştım  parmağını çarptıkça canı  acıdı.  Ağlayarak  uyudu.  Yarım saat uyudu kalkınca emebildi. Dünden beri  çok  huysuz.

Nezo

Ayşe Hayırlı Uğurlu Olsun Canım Oğluşun  :nazar: Çokta Geçmiş Olsun Çok Üzüldüm. Çok Tatlı Oğluşun Maşallah  :nazar: :nazar: Günlüğünüzde Güzel Şeyler Paylaşırsınız İnşallah.

Bu Arada 50 Haftalık Hamile Diye Yazıyo Etiketin  :ehi: