19 Mart , 2024, 07:06:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ÖMRÜMÜN İLK BAHARI Cnm oğlum KAYRAM

Başlatan aydinays, 19 Ocak , 2012, 12:34:55

« önceki - sonraki »

elfo

Gültanesi ne kadar tatlı bir oğluşun var (oğlan sanırım) Rabbim bize de nasip etsin böyle tatlı oğlanlar kızlar  :amin: nazar değecek Allah korusun bol bol oku sen onu  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

aydinays

Canımmm oğlummm paşamm sen var ya sen bir tanesin cansın. Bu günlerde seninle çok güzel sevişiyoruz. Çok şükür rabbim o güle yüzünü gösteriyor bize. Ve seni her gören çok sevimli ve güleç yüzlü olduğunu söylüyor. Rabbimin hediyesi diye seviyorum seni. O kadar hoşuna gidiyorki bu laf hemen o gül yüzünde güller açıyor canımın parçası. Dün izin günümüzde annem hiç iş yapmadım hep seninle ilgilendim. Seninle oynadım hep. Bana hasretsin biliyorum hasretini gider diye elimden geldiğince seninle oynadık. Kaliteli vakitler geçirdik seninle. Oh sefamız olsun değil mi paşam.
Sonra elif teyzenlere gittik. Sen arabada uyudun ama sonra hiç uyumadın. Herkese gülücükler saçtın. Evi incelyip durdun. Kucaktan kucağa gezdin durdun. Parmakların hep ağzında annem. Sen erkenden mi başladın oğlum diş kaşıntısına. Acaba baban gibi sende erken mi çıkarıcaz dişlerini.
Maşallah sana bıraksak adam akıllı oturacaksın. Daha küçüksün paşam. Öyl eçok hoşuma gidiyor ki böyle her gün değişik oyunlar yapman. Acıkıpta ağlamana bitiyorum canım oğlum. Yerim senin ballarını ben.
Çok şükür oğlumm sen büyüdükçe bizim evde de neşe huzur gittikçe büyüyor. Rabbim hediyesi, seni verene kurban olurum.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

KONYALI

masallan paşaya yer onun boncuk gözlerını teyzesi

aydinays

Canım oğlum paşam ya ben seni ne yapsam bilmem. Artıkk çok yaramaz bir çocuk oldun. Hep kucak istiyorsun olmaz ki anneciğim böyle. Uyku uyumak isteyipte uyumuyorsun. Ve kussmaların iyice arttı. Annem niye böylesin kuzucuğum. Dün dayanamayıp seni doktora götürdük. Kan tahlili, idarar tahlili için örneklerini verdik. Ama dışkı örneğini vermedin. Bugün akşama verebilirsek eğer sonuçlarına bakıcaz. Bakalım neyin var. Canım oğlum 7 kilo olmuşsun 65 cm. Kıyamma sana ben. Maşallah benim oğluma.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

HASRET!M S@N@

GECMİŞ OLSUN CNM İNŞ İYİLEŞİR BİRAN ÖNCE

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

dünürüm gecmiş olsun inş sonucları güzel çıkar kayramın
masallah kayrama kilosuda boyuda güzel masallahhhh  :nazar: :nazar:

aydinays

Ahh oğlum ahh 2 gündür niye böyle huysuzsun. Bu kadar huysuz olmazdın. İnsan içine çıktın nazar mı değdi. Annem foruma gittiğimizden beri çok huysuzsun. Birşeyler oldu anlamadım. nazar okuyorum sana durmadan acaba nazar mı değdi kuzum sana. Gece hep huzursuz huzursuz uyudun. Gece uyutmak için seni 1,5 saat oyaladık. Seni en son mememde uyuttum. Uyuduğunda babanda bende bitmiştik annem. Neler yaptıksak mızmızlığın bitmedi. Canım oğlum bugün kanguru alıcam. Bütün gün iş yaptırmıyorsun. Yetişemiyorum iş ev ve sana. En azından benimle birlikte sende gezersin. Oğlum ne zaman kusmaların bitecek midendekileri tutmayı becereceksin acaba. 4 aylık oldun azalma yok. Ne sana kıyafet dayandırabiliyorum nede seni temiz görebiliyorum. Anneciğim haftaya ek gıdalara başlıcaz bakalım sevecekmisin çirkin oğlum benim.. Seni çok seviyorum anneciğim.
Annem sana bu akşam yasin okuyacağım bakalım rahatlayacak mısın??? İnşallah bugün babaannene yaramazlık yapmamışsındır. Aklım sende yaramazlığında. Yarın izinliyim çok şükür babanla beraber aynı gün izinliyiz. Yarın doya doya bizi göreceksin. İnşallah babanda seninle ilgilenecek bende ev işlerimi yapabileceğim. Canım oğlum paşam herşeyim rabbimm senin acınıo göstermesin bize.  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

günleri günlerini tutmuyor canım bu bebelerin ya inş. rahatlar kuzucuk bugün :amin: :amin:
vay  büyümüş ek gıdalara başlayacakmış kayra paşa maşaallah bakalım svecek mi farklı tatları  :hungry: :hungry:

KONYALI

masallah aysem oldumu o kadar....dogan buyuyor vallahi...gecmıstır ınsallah huysuzlugu

aydinays

Alıntı yapılan: KONYALI - 04 Mart , 2012, 01:55:11
masallah aysem oldumu o kadar....dogan buyuyor vallahi...gecmıstır ınsallah huysuzlugu

çok saol canımm . Büyüyorlar benim oğlum büyüdükçe huysuzlanıyor. Ne yapacağımı şaşırdım iyice. Devamlı ilgi istiyor kcuak istiyor. Bir yeri mi ağırıyor bilmiyorum. Ne yapacağımı şaşırdım iyice.

aydinays

Canım oğlum sabahları her bebek gibi çok sevimlisin. Her sabah seninle farklı bir sabaha uyanıyoruz. Bugün mamanı yedin. Sonra bir güzel bezini doldurdun. Seni her zamanki gibi seveyim dedim aldım kucağıma bir de ne olsun oğluuşum pasta yaptım bütün kıyafetimi. Heryerinden pastalar çıktı. Sabah seni temizleyene kadar canımız çıktı. Birde gülüyorsun eşşek seni. Bu aralar çok huysuzsun acaba bir sıkıntın mı var bebeğim. Hiç uykun yok. Devamlı uykun oluyor uyuyamıyorsun gözlerini ovuşturup duruyorsun. Yanlız kalamaıyorsun devamlı yanında biri olacak 5 dk yanlız oyalanamıyorsun. Ne yapacağız seninle kuzum. Sana kanguru aldım sonunda çareyi öyle buldum ev işi yapamıyoruz sayende çirkin ördeğim.

Balböceği

Allah nazarlardan korusun kayra'mızı  :nazar: :nazar:
:love9: :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

asya81

TATLI OĞLUNU YERİM ANNESİ :hungry: BÜYÜK İHTİMALLE BÜYÜME ATAĞIDIR ANNESİ HER AY YAPIYPRLAR BUNU BENİMKİDE ÖYLE