28 Nisan , 2024, 20:36:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2007 eylül doğumlu bebek anneleri hadi gelin

Başlatan betül_eylül, 04 Haziran , 2008, 19:38:55

« önceki - sonraki »

semna

Alıntı yapılan: Cigdem_Ozen - 06 Temmuz , 2008, 15:29:13
burasıda çok sıcak bizde akşam üzeri dışarı çıkacağız.gez bakılım canım biz tatili yaptık geldik şimdi evde oturuyoruz.
siz erkencisiniz nereye gittiniz canım tuğçe nasıl huysuzluk yaptımı sevdimi suyu?

semna

Alıntı yapılan: Cigdem_Ozen - 06 Temmuz , 2008, 15:47:07
biz önce aydına gittik daha sonra ayvalığa tuğçe suyu sevdi denize girdi hiç huysuzluk yapmadı zaten otelin maskotu olmuştu.
ay negüzel umarımbernada severde iyi bi tatil yaparız banyo yapmayı çok seviyo hatta sudan çıkınca ağlıyo sevicek sanırım denizide

eminecim damlanın pnomokak aşısı toplam kaç doz yapılacakki 2.doz demişsin biz 3.yü yaptırdık 1 tane daha var 13 aylıkken olcak

ozlem_edanur

merhaba arkadaşlar nasılsınız?
Tuğçe damla ve  elanın resimleri ne güzel çıkmış.
Bende izmite gidiyorum annem bizdeydi onunla gidecem 3-4 gün kalırım. yazın evde insan çok sıkılıyor bende fırsat buldukça kaçıyorum biyerlere.
Emineciğim ben üsküdarda toptaşının alt tarafı çavuşdere derler biliyormusun bilmem orada oturduk.

ozlem_edanur

semracığım bernada çok güzel çıkmış resimde.
edanur banyo yapmayı seviyor ama denizden korktu sanırım soğuk geldi karadenizin denizi çabuk ısınmıyor

ozlem_edanur

öyle çiğdem yazın gezeyim kışın oturuyorum bol bol.
balıkesire gdecem temmuz sonu inşallah.

ozlem_edanur

Alıntı yapılan: Cigdem_Ozen - 06 Temmuz , 2008, 16:03:00
bak ya daha izmite gitmeden balıkesirede gitcem diyo ya :tongue3:
valla öyle kıs eylülün 1'i ramazan ağustos 15 ten sonra gezemem gezmeleri bitireyim diyorum

ozlem_edanur

ben çıkıyorum arkadaşlar görüşürüz yine öptüm hepinizi.

minik tosbam

Alıntı yapılan: ozlem_edanur - 06 Temmuz , 2008, 15:55:03
merhaba arkadaşlar nasılsınız?
Tuğçe damla ve  elanın resimleri ne güzel çıkmış.
Bende izmite gidiyorum annem bizdeydi onunla gidecem 3-4 gün kalırım. yazın evde insan çok sıkılıyor bende fırsat buldukça kaçıyorum biyerlere.
Emineciğim ben üsküdarda toptaşının alt tarafı çavuşdere derler biliyormusun bilmem orada oturduk.
toptaşı şu kadıkoy dolmuşlarının kalktığı yer değil miydı tam hatırlayamadım şimdi orda taç ve for you diye bi mağaza var çetinkayanın karşısı diye hatırlıyorum ama yanılıyor da olabilrim,biz de zeynep kamile giderken evet ya orası işte toptaşı caddesinde oturuyoduk hatırlıyorum vergi dairesini geçince hemen ordaki camının karşısındaydık biz de bekar evimiz,çok özlüyorum ya ...
semracım 3. doz da 1 yaşında olacak son doz olacak bizim biz 7 aylıkken başladık çünkü

minik tosbam

ne güzel ya bi de kocaeliye gidiyosun off ya ...ne var da geldik şu ankaraya kıl oluyorum buraya, ben gölcükte çok mutluydum ,benim için de gez  özlemcim olur mu?

ozlem_edanur

Alıntı yapılan: minik tosbam - 06 Temmuz , 2008, 19:42:56
ne güzel ya bi de kocaeliye gidiyosun off ya ...ne var da geldik şu ankaraya kıl oluyorum buraya, ben gölcükte çok mutluydum ,benim için de gez  özlemcim olur mu?
canım vazgeçtim izmite gitmiyorum haftaya gidecem
görüşürüz ben kapatıyorum şimdi

ikizannesi

merhaba kızlar buradan da merhaba diyeyim dedim
çiğdemcim tuğçe çoook tatlı olmuşşşş

ikizannesi

sedayı da alalım oraya bi de sılanın balbebeki var daha üye de olamadım

ikizannesi

yeşil

iyii ne olsun hep aynı bugün yine çok sıkıldım

minik tosbam

betülcüm hoşgeldin ve geçmiş olsun boğazlarından ne yer ne de ilaç içer biraz sabırlı olcanm,kolay değil neçok acımıştır boağzı yazık,sen sulu şeyler vermeye çalış ılık ılık içsin eylül