28 Nisan , 2024, 18:42:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2007 eylül doğumlu bebek anneleri hadi gelin

Başlatan betül_eylül, 04 Haziran , 2008, 19:38:55

« önceki - sonraki »

minik tosbam

ay ya ne güzel bu tuğçe maşallah ya saçlarını ne güzel toplamışsın fıstığım benim çok seviyorum ben bu kızı yaaaa..... :k06: :flowers: :love9: :love9: :love9:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:evet sedacım sanırım aynı kişi benim arkadasım ürolojinin başhemşiresi şimdi

minik tosbam

allah herkese hayırlısını versin,demekki çıkmışlar ömerle

ozlem_edanur

bende istanbulda doğdum büyüydüm üsküdarda oturduk orda okudum lisede izmite geçtik kismet yine istanbuldayım.
edanın sağ üst dişi patladı
ben fazla yazamıyorum annem bende temizlik yapıyoruz sabahtan beri yine görüşürüz öptüm hepinizi

minik tosbam

üsküdarda nerde oturdunuz kıs ben kilere giderken o cadde üstünde sağda cami ve türbe var rda oturdum tavaşi hasan ağa mah nde

minik tosbam

o lastikler acıtmıyo mudur acaba ben toplayamam herhalde saçını çektirir diye

minik tosbam

herkese merhaba,iyi haftasonları dilierim,bakalım bu hafta sonumuz nasıl geçecek...umarım herkes güzel vakit geçirir :amin: :amin:

ELA ZEHRA

merhaba kimse yok galiba 2 gündür hiç uğrayamadım bi sürü yazmışsınız nasıl okuyacam ya

ELA ZEHRA

Alıntı yapılan: Cigdem_Ozen - 04 Temmuz , 2008, 18:18:26
Alıntı yapılan: minik tosbam - 04 Temmuz , 2008, 16:42:57
o lastikler acıtmıyo mudur acaba ben toplayamam herhalde saçını çektirir diye
fazla sıkmamaya çalışıyorum acımasın diye
bende o lastiklerle topluyorum annemler kızıyor acıtır çocuğun saçını diye

minik tosbam

ELA ZEHRA

minik tosbam

umarım eğlenmişsindir canım tuğçe gene mi uyumadı

minik tosbam

msn i açsana sılanın sana bi msj ı var benim tarafımdan duyurulan

semna

merhaba arkadaşlar nasılsınız
ay ben yerim tuğçemin saçlarını maşallah ne şeker ulmuş,bizim nedense uzamıyo hiç saçlarımız sadece biraz sıklaştığını farkediyorum bu aralar
eminecim akıllıdaki resimlerde damlanında saçları baya uzamış görünüyo biraz bizede bulaştırın yav :occasion14:

semna

Alıntı yapılan: Cigdem_Ozen - 06 Temmuz , 2008, 15:06:35
merhaba canım iyiz sizler nasılsınız?teşekkür ederiz teyzesi
iyiz bizde sabahtan alışiverişe çıktık çok sıcak olduğu için hemen döndük evdeyiz bugün ama perşembe gidiyorum önce ben abimlerle kırklareline ordan dönüştede eşimle tatile

minik tosbam

Alıntı yapılan: semna - 06 Temmuz , 2008, 14:56:50
merhaba arkadaşlar nasılsınız
ay ben yerim tuğçemin saçlarını maşallah ne şeker ulmuş,bizim nedense uzamıyo hiç saçlarımız sadece biraz sıklaştığını farkediyorum bu aralar
eminecim akıllıdaki resimlerde damlanında saçları baya uzamış görünüyo biraz bizede bulaştırın yav :occasion14:
uzamadımı uzamıyor semracım ama bulaştırırız tabi ne demek,bizim de anca bu kadar işte