28 Nisan , 2024, 11:29:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2007 eylül doğumlu bebek anneleri hadi gelin

Başlatan betül_eylül, 04 Haziran , 2008, 19:38:55

« önceki - sonraki »

ozlem_edanur

inşallah ben maçı izleyememiştim
ne güzel benim eşimin izni yok bilikte biyere gidemiyoruz bende ağustosta inşallah marmara adasına ablamın yanına gidcem.

semna

Alıntı yapılan: ozlem_edanur - 02 Temmuz , 2008, 15:40:36
inşallah ben maçı izleyememiştim
ne güzel benim eşimin izni yok bilikte biyere gidemiyoruz bende ağustosta inşallah marmara adasına ablamın yanına gidcem.
olsun canım yinede gezmek güzel fırsatın varsa gez ben çok seviyorum gezmeyi ;D.
canım berna uyandı ben ona yoğurt yediricem görüşürüz :wave:

selcen61

Merhaba özlem naber kız cok tatlı cıkmış yeni resimlerde daha kilolu görünüyor şişmanladımı ne bizim kız yine yemiyor hic neyapacam ben bu kızla ugraşıp duruyorum akşama kadar yesin diye sizler nasıl yediriyorsunuz ya bebişlerinizi bana söyleyin.

ozlem_edanur

edada uyandı bende bişeyler yedireyim görüşürüz

ozlem_edanur

iyiyim canım sen nasılsın?
eda kilo almış biraz ama edanurun bu ara iştahı yerinde ben 3 saatte bir yediriyorum ama yediği kadar zorlamıyorum bir kase ekmek katıyorum çorbalarına bazen bitiriyor bazen yarım yiyor

minik tosbam

Alıntı yapılan: ozlem_edanur - 02 Temmuz , 2008, 15:56:55
eda kilo almış biraz ama edanurun bu ara iştahı yerinde ben 3 saatte bir yediriyorum ama yediği kadar zorlamıyorum bir kase ekmek katıyorum çorbalarına bazen bitiriyor bazen yarım yiyor
ne güzel yerde oturuyormuş kayınvalidenler çok beğendim,edanura da çok üzüldüm resmen yanmış kızcaz dedğine göre ya bi daha çok dikkat ne olur çok hassas oluyorlar güneşe çıkmadan 20 dk önce mutlaka güneş kremi sür de öyle çık dışarıya canım bebekler çok hassas geçmiş olsun tekrar
bi de çok ekmek yedirme canım boş kilo yapar,kilo alır sanırsın evet alır ama diğer gıdalardan aldıklarıyla değil de ekmekle almış olur az yesin ama çorbasını yoğurdunu kahvaltısını yesin zaten çok yedirdiğini sanmıyorum ama gene de bi diyeyim dedim ben bi tek kahvaltılda veriyorum bir de 1 haftadır öğlenleri çorba da vermeye başladım ek olarak yetmiyo artık çünkü çorbasına çok az ekmek doğruyorum.akşam da yemeğini yiyor ekmeksiz

minik tosbam

ya kızlar bu arada benim pc online görünüyo ama ben iş yapıyorum temizlik ne zamandır yapmadıydım yazılanlara cvp vermiyo demeyin arada bakıp yazıyorum canlarım benim

yeşil

annemleri gezmeye gönderdim kızla bi bakim dedim kimsecikler kalmamış :(

ozlem_edanur

Alıntı yapılan: minik tosbam - 02 Temmuz , 2008, 16:09:35
Alıntı yapılan: ozlem_edanur - 02 Temmuz , 2008, 15:56:55
ne güzel yerde oturuyormuş kayınvalidenler çok beğendim,edanura da çok üzüldüm resmen yanmış kızcaz dedğine göre ya bi daha çok dikkat ne olur çok hassas oluyorlar güneşe çıkmadan 20 dk önce mutlaka güneş kremi sür de öyle çık dışarıya canım bebekler çok hassas geçmiş olsun tekrar
bi de çok ekmek yedirme canım boş kilo yapar,kilo alır sanırsın evet alır ama diğer gıdalardan aldıklarıyla değil de ekmekle almış olur az yesin ama çorbasını yoğurdunu kahvaltısını yesin zaten çok yedirdiğini sanmıyorum ama gene de bi diyeyim dedim ben bi tek kahvaltılda veriyorum bir de 1 haftadır öğlenleri çorba da vermeye başladım ek olarak yetmiyo artık çünkü çorbasına çok az ekmek doğruyorum.akşam da yemeğini yiyor ekmeksiz
saol emineciğim edanura kahvaltıda birde çorbasına ekmek katıyorum ama çok az veriyorm beni çok sık emiyor ama sütüm doyurmuyor sanırım çünkü normal öğünleri yiyor birde yoğurt ve meyve tok tutmuyor galiba. ben pilav köfte tavuk balık herşey veriyorum artık ne yerse yesin bizim yediklerimizdende yemek istiyor.

ozlem_edanur

emineciğim bu ara edanur sabah 5 de emiyor 8 de kahvaltı karışımı 9 da benim yaptığım kahvaltıdan çok az yiyor 10 da meyve yiyor emiyor 1 de çorba içiyor emiyor 4 te yemek yiyor emiyor  7 de yoğurt yiyor emiyor 8 de muhalebi yada yemek yiyor emiyor fazla değilmi?

minik tosbam

fazla değil canım yesin bırak,bizimkisi de yememeye başladı daha doğrusu emmiyor artık çok üzülüyorum sütüm zaten çok azdı iyice kesilecek bu gidişle,bi öğün de kaçıyor 2 gündür çok uyuyor gündüzleri bugün meyveye sıra gelmedi mesela nasıl yapıcam bilimiyorum,bence çok güzel edanın yemesi şimdiye kadaryemediklerinin acısını mı çıkartıyor ne  :k06: ,emzir valla ne kadar emerse kardır bak biz iflas etmek üzereyiz neyse buna da şükür bu zamana kadar emdi  :amin:

semna

iyi geceler eminecim nasılsın damla uyudu sanırım,bernada uyudu bende kendimi dinlendiriyorum burda baktım forma kimseler yok seni şimdi gördüm :hello2:

minik tosbam

evet damla uyuyor gene bu akşam da zorla uyudu inşallah alışkanlık haline gelmez bu huysuzluğu alışık olmayımnca çok zor geldi bana çok sinir oldum birazdan kaldırıp emziricem yarına da yemeğe misafir var ne yapsam diye düşünüyorum evde debişey yok

karaca71

günaydın,herkeseee
nasılsınız,bebişler nasıl?biz hasta ettik oğluşumu yollarda.ağız burun hem tıkalı hem akıyo boğazlar kızarmış,kulaklarda öyle...anlayacağınız zor günler geçiriyoruz inşallah en kısa zamanda gçer diye dua ediyorum.sizler napıyosunuz umarım herşey yolundadır.
eminecim pazar akşam çıkıtık yola pazartesiye kalsaydık mutlaka uğrayacaktım inş.başka bir zaman...
hepinizi çok öpüyorum,en kısa zamanda görüşmek üzere

ozlem_edanur

günaydın arkadaşlar
emineciğim benimde sütüm yok emiyor devamlı artık emerek uyuyor inşallah böyle kalır hep çünkü zor uyutuyordum emerek bari uyusa artık evde uğraşacam edanında gündüz uykuları çok uzadı damlada düzelir edanurda bir ara çok huysuzdu arada oluyor sıkma canını.
hümeyracığım çok geçmiş olsun ıhlamur nane limon ver bol bol su içsin.