2007 eylül doğumlu bebek anneleri hadi gelin

Başlatan betül_eylül, 04 Haziran , 2008, 19:38:55

« önceki - sonraki »

semna

Alıntı yapılan: yeşil - 04 Temmuz , 2008, 14:29:23
ben samatya hastanesinde çalışıyordum kocamustafapaşa da oturdum 5 yıl ahh ahh
bilirim oraları sen hangi okul mezunusun canım benim kuzenimde hemşire ve birçok hemşire arkadaşım var

semna

Alıntı yapılan: yeşil - 04 Temmuz , 2008, 14:45:57
ben okulu memlekette okudum merzifon sml
anladım canım bizimkiler florance nıghtingale hem.yüksek okulu mezunular

minik tosbam

semracım nightingale den kaç mezunu arkadaşların benim de ordan mezun bi arkadaşım var adı emel

minik tosbam

daha önce medical park ta çalışmıştı geçen hafta evlendi yarın da 2. düğünü var kaç mezunu bilmiyorum ama 2001 veya 2002 olabilir

minik tosbam

semna

Alıntı yapılan: minik tosbam - 04 Temmuz , 2008, 15:10:05
semracım nightingale den kaç mezunu arkadaşların benim de ordan mezun bi arkadaşım var adı emel
97 mezunu arkadaşlarım eminecim senin arkadaşın kaç mezunu

minik tosbam

biliyom galiba ömeri soyadı k ile mi başlıyo hafif kır saçlı gibiydi ve çok kibar biri

ikizannesi

ben hep çamlıcada oturdum ama okulu beyazıtta okuduğum için eyüp ve kmpaşada arkadaşlarımdan dolayı çok bulundum özellikle fatih 2. evimdir diyebilirim.

semna

pardon eminecim kaç mezunu olduklarını yazmışsın görmedim.bizimkilerde hap dağıldılar memleketlerine kimisi adana da kimisi kahta da kimisi eskişehirde 2 tanesi burda biri cerrahpaşada biride çapada kuzenim deistanbulda ama o çalışmıyo oda çalışmıyo

ikizannesi

semracım gelinlikle çok tatlısın yü<zün dönük başka resim bvar mı
ben de okul gezileri falan hariç hiç çıkmamıştım nerdeyse istanbuldan ölsem aklıma gelmezdi başka yerde hem de iç anadoluda yaşayacağım ama nasip kısmet işte. neyse ki biz tayinciyiz hayatım burda geçmeyecek

semna

Alıntı yapılan: ikizannesi - 04 Temmuz , 2008, 15:21:42
ben hep çamlıcada oturdum ama okulu beyazıtta okuduğum için eyüp ve kmpaşada arkadaşlarımdan dolayı çok bulundum özellikle fatih 2. evimdir diyebilirim.
evetfatihte bizim kızlarda yurtta kalıyorlardı ben de çok sık giderdim fatihe şimdi nadiren gidiyorum alışveriş için bilirsin çok giyim mağzaları vardır fatihte

ikizannesi

sedacım sen de bizim diğer tarafa da üye olsana bazen orda bazen burda daha koyu oluyo muhabbet ben ikisini de yanyana açıyorum

ikizannesi

evet bilirim cadde boyu mağazalar özellikle gelinlikçi çoktur

ikizannesi

biz ucuzcu gençlik okuldan çıkar soluğu çarşamba pazarında alır kalabalıkta itiş kakış kıyafet bulurduk. saraçhanede otobüs beklemeyi bile çok özledim. belediyenin karşısında köşede minik park var orada dinlenirdik bazen. ayyy anılarım depreşti iice. saray pide salonu vardı bi de tüm ünv. gençliğinin takıldığı... aahhh ah

semna

Alıntı yapılan: ikizannesi - 04 Temmuz , 2008, 15:23:29
semracım gelinlikle çok tatlısın yü<zün dönük başka resim bvar mı
ben de okul gezileri falan hariç hiç çıkmamıştım nerdeyse istanbuldan ölsem aklıma gelmezdi başka yerde hem de iç anadoluda yaşayacağım ama nasip kısmet işte. neyse ki biz tayinciyiz hayatım burda geçmeyecek
çok saol canım bakiim rsimler arasında varsa koyarım ,çamlıcada çok güzel bir yer yaa muhteşem 1-2 sefer gitmiştim