FINDIK KURDUM :)

Başlatan asya81, 08 Aralık , 2011, 13:04:15

« önceki - sonraki »

ponçik

Maaşallah küçük zilliye  :k06: doğan büyüyor ve zaman geçiyor  :love9: Allah hayırlı yazılar yazsın hepsine  :amin:

asya81

Alıntı yapılan: goncik - 10 Ekim , 2013, 16:29:35
Maaşallah küçük zilliye  :k06: doğan büyüyor ve zaman geçiyor  :love9: Allah hayırlı yazılar yazsın hepsine  :amin:
amin ccanım cümlemizin :amin:

asya81

annecim 23 ay 17 günlüksün bibişim :nazar: iki yaşımıza ne kaldı :-ooo vay be ne çabuk oldu iki yıl seninle dolu kuzucum doğum hikayeri iki yaşında sayfanda yazcam detayıyla unutmadan kuzum  :love9:
çok yardımcısın artık anneye kirli çamaşırlarını toplayım makinaya dolduruyorsun ne neişe yarar hepsini biliyorsun artık :aferin: ama konuşmada tembellik devam ediyor kuzucum
bazen ağlama numarası yapıyorum bi üzülüyorsun gel öp ağlamıyım diyorum bi öpücük konduruyorsun aman içim eriyor  :love9:
bayramda geçti gitti kuzum minik kızım seneye nasipse daha büyük olcan uslu olcan inşallah :aferin: tableti çıkaramıyorum sen uyanıkken elimden kaptığın gibi oyunlara dalıyorsun o yüzden asla vermem sana  şimdilik oynama bunla azcık büyü gelişimini tamamla erken bunlara kuzucum şimdi uyuyorsun birazdan uyanırsın kızım
öpüyorum kuşum :love7:

asya81

annecim 23 ay 25 gunluksun pazar gunu 2 yaşına girceksin allahın izniyle :amin: :nazar: saatlerin alınmasından nefret ediyorum özellikle şu kış saatinden :violent1: sabahın seherinde ayaklandın gece uzun vakitler geçmez oldu :cildir:
hayırlısıyla kutlayalım kuzum doğum gununu aralıkta dayın evleniyor dugunumuz var kuzum :love7: annecik seni suslesin guzelce  :flowers: yorma olurmu beni annecim şimdi uyuyorsun az grip oldun kuzum burnun tıkandı hapşurup duruyordun temiz havluya temiz beyaz sabunu surup sırtına gögsune koydum şükür iyi geldi bide terlettim kuzumu :nazar:
haftayada aşın var bakalım nasıl koparacan kıyametleri hastanede :ehi:

asya81

minik kuşum pazar gunu doğum gunun annecim :love9: ne çabuk geçti koca iki yıl :-ooo neler neler yaşadık uykusuzluklar ( gerçi çok değişti diyemicem :toothy10:) diş sıkıntısı gazlar hastalıklar şükür şimdi buyudunde kız çocuğu oldun allahın izniyle :amin: doğum gunun pazar lakin biz yarın yapıcaz herkesin işi varmış kuzum  :love9:anne neler hazırladı yazsın bi
pastamız
rus salatası
havuç topları
çikolata trufflar
yaprak sarma
düğme kurabiye
fare kurabiye
nişastalı kurabiye
çörekotlu tuzlu kurabiye
kadınbudu köfte
kısır
milfoy borek
biberli ekmek
sosis adamlar
tahinli taç
kırmızı lahana salatası
daha vardıda baban iyice mokunu çıkarma dedi kuzum :toothy10:
hepsini yaptım bir tek kısırı bıraktım taze taze yensin o kuzucum genelde çocuklara özel şeyler yaptım kuzum geçen sene pastanıda yapmıştım şeker hamurlu pembe :love9: bu sefer dedim pastayıda yapmıyım :toothy10:
kuzenlerin gelcek 6 tane çocuk oynayın guzel guzel :aferin: evi temizliyorum ama saolasın annecim bir saat suruyor evin temiz kalması evi dağıtı veriyorsun :cildir:  temizliği sona bıraktım artık yarın erkenden iş başına camlarıda bugun sildim salona senden korkuya iki aydır girmiyordum kapalı duruyor camları mok goturuyordu salona girince aklını yitiriyorsun vitrinde gozun ah açsanda içindekileri kırsan :cildir: az daha aklın ersin salonda oturcaz kızım oturma odasına sığamıyoruz :toothy10: gerçi bembeyaz koltuklarımı ne hale sokarsın bilmiyorum ne akla hizmet aldımsa beyaz :-ooo
doğum gununden detayları yazarım kızım saçını toplattırmıyorsun nasıl kaçıyorsun tarıycam diye banyoyada sokamıyorum banyo lafını duydunmu kıyamet kopuyor halbuki çok severdin sen neden huyun değişti kuzucum pis kız olunmaz annecim mis ol hep sen :aferin:

ponçik

Vay maaşallah hangi ara yaptın o yaramazla bu kadar hazırlığı  :ehi:
Artan olursa paket yapıp gönderirsin bize de  :k06:

Kuzucuğunun yeni yaşı hayırlı olsun, Allah güzel yazılar yazsın, sağlıklı ömürler versin  :flowers:

asya81

hiç sorma canım çarşambadan beri uğraşıyorum canımı dişime taktım neredeyse :toothy10: elim aza gelmez eziyet benim işim :toothy10:
keşke yakın olsakta ikram edebilsm dileğin içinde teşekkürederim :opucuk:

xxcansuxx

cananyakut

Bak şimdi beni de heveslendirdin. bir ay sonra bir yaşına giriyor kızım.Ayrıca benim için güzel bir örnek oldu :) Teşekkürler :)

asya81

ne mutlu bana ozaman :hello2:yap annesi yap herşey bebişlerimiz için

asya81

annecim doğum gunun guzel geçti mumunu uflemeye doyamadın :love7: lakin  hasta olman golge duşurdu yaşadıklarımıza
babanın halası hastaydı oksurup duruyordu sen dahil 3 çocuk birden en kuçuğu on aylık oksuruyorsunuz :cussing:kızdım halasıa madem hastasın nie gelirsin :violent1: iki gundur oksururken balgamda çıkarıyorsun apar topar doktora gittik ciğerine inmiş  antibiyotik balgam sokturucu  yazdı doktor üç gune tekrar gitcez annem dinliycekler allah korusun inşallah bişeyin kalmaz :amin:gece uyumuyorsun oksurerek hatta kusarak uyanıyorsun :crybaby2: kıyamam annecim sen iyi ol
bidaha doğum gununu yapmıycam sadece babanla kutluycaz kış gunu illa hastası çıkıo annem :cildir:allaha emanet ol

zen_s

Geçmiş olsun canım Allah tez zamanda şifasını versin kuzucuğunun  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

asya81

Alıntı yapılan: zen_s - 06 Kasım , 2013, 08:40:44
Geçmiş olsun canım Allah tez zamanda şifasını versin kuzucuğunun  :amin:
allah razı olsun canım :amin: :opucuk:

asya81

annecim gece on dakika arayla öksürerek uyandın durdun çoook uzun ve zor bir geceydi yemekte yemiyorsun ilaçlarını kavga kıyamet içiyorsun tek başına içiremiyorum sabahkini üç kişi zor içirdik öğlen ne yapacam bilmiyorum :y25: şuan uyuyorsun erken uyudun gece uyumadığın için gece neler olacak bakalım başım öyle ağrıyorki sabaha kadar ayağımdaydın sallamayı kesince ağlama kriziyle uyandın :crybaby2: gece inşallah kuvvetim yerinde olur lakin bende hiç iyi değilim kızım allah dermansız dert vermesin çabucak iyileş kızım :amin:

xxcansuxx

geçmiş olsun canım ya
en çok hastayken çoluk çocuk düşünmeden gezenlere  gıcığım  :caca: :caca: :caca: :cildir:
benim kızda öyle aldı hastalığı zaten  :sad1: :sad1: :sad1: