28 Nisan , 2024, 18:33:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

FINDIK KURDUM :)

Başlatan asya81, 08 Aralık , 2011, 13:04:15

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

:nazar: :nazar: :nazar: maşaallah kuzu arka arkaya çıkarıyor demek buğlemin daha 2 dişi yaşınada az kaldı  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Aralık , 2012, 11:33:27
:nazar: :nazar: :nazar: maşaallah kuzu arka arkaya çıkarıyor demek buğlemin daha 2 dişi yaşınada az kaldı  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
:nazar:ağrısız çıkarsın benim kız gece sürekli hortluyor ayağa kalkıyor kaç kez uyutup 10 dk sonra aynı ayakta sallama :cildir:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 17 Aralık , 2012, 11:41:17
:nazar:ağrısız çıkarsın benim kız gece sürekli hortluyor ayağa kalkıyor kaç kez uyutup 10 dk sonra aynı ayakta sallama :cildir:
kıyamam ya biran evvel çıkardığıda iyi arka arkaya yani...sonra belli süre sıkıntısız rahat olur...
bizimde görünen bir şey yok ama sürekli diş sıkıntıları var gibi anlamıyorum idrar yolu enfeksiyonu olmuş ben bilemedim mesela dişden sandım  :sad1: :sad1:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Aralık , 2012, 11:49:55
Alıntı yapılan: asya81 - 17 Aralık , 2012, 11:41:17
kıyamam ya biran evvel çıkardığıda iyi arka arkaya yani...sonra belli süre sıkıntısız rahat olur...
bizimde görünen bir şey yok ama sürekli diş sıkıntıları var gibi anlamıyorum idrar yolu enfeksiyonu olmuş ben bilemedim mesela dişden sandım  :sad1: :sad1:
:amin:evet idrar yolu enfeksiyonuda malesef huysuzluk yapıyor geçmiş olsun canım :flowers:

asya81

MİNİK KIZIM BUGUN BABANLA EVLİLİK YILDÖNÜMÜMÜZ.ÇOK ŞÜKÜR BU GÜNLERİ GÖSTEREN ALLAHA :amin:ŞİMDİ 3KİŞİLK BİR AİLEYİZ MİNNOŞUM BABAN GELDİMİ ZİL SESİNE NASIL KAPIYA KOŞUYORSUN KAPIYI AÇINCA BABAN KARŞINDA SEN NASIL DELİRİP BACAĞINA SARILIYORSUN ANNEM :love9: YALAKA SENİ :k06: GECELERİ UYKULARIN ÇOK FENA ANNEM AHH ŞU DİŞLER :caca: :caca: SONUNDA TARHANA YEDİN KUŞUM DENEMEDİĞİM TARHANA KALMAMIŞTI SEN KASTAMONU TARHANASINI BEĞENDİN AMA CİDDEN GÜZEL SEN GURME OLACAN SANIRIM :toothy10: BUGUN BAKALIM NASIL GEÇİCEK YILDÖNÜMÜMÜZ GERÇİ RAHAT BIRAKMASSIN YA OLSUN KIZIM :laughing7: SENİ SEVİYORUM :love9:

asya81

Bitanem minik kuzum gün gün büyüdüğünü görmek dunyanın en güzel seyimiz şükür bu gunlere :amin: su an uyuyorsun uyanda seveyim seni :love3:Yaramaz evde ne bulduysan kırıyorsun şimdi gözün laptopta   :caca: baba kızar yaramaz kızım.seni seviyorum

asya81

Cadoloz kızım aksam 10 da. Ayağıma aldım başladım sallamaya 12de bı zahmet uyudun 1de kalktın 2de tekrar uyudun en son 5gibi uyandın hala ayagimdasin su an :cildir: :cildir:Birazdan çıldıracağım kızım.oluyorum uykusuzluktan ve hergün böyle aynı gidiyor bı şikayet değil şükür allahıma ama yoruldum ve bunaldım kızım korkar oldum başka cocuktan sana kardes zor yaparız gibi geliyor  kızım sen beni çok yordun gücüm bitti ve daha baslangictayiz.bugun kafamı kurcaladı durdu kimsesiz bebekler senin akranların ve daha minikler kim bakıyor kim sallıyor gece uyusun diye kim altını pislerini acaba diye takip edip aciktimi diye özenle hazırlıyorduk günlük sebzesini yogurdunu :crybaby2:Düşündüm ve Cook üzüldüm kızım bazen beni çıldırıyorsun sabır çekiyorum okalar bebeğe sabır çeken varmıyor kızım.....Allah kimseyi annesinden babasından ayırmasın. :amin: yani kızım sabah sabah aklıma takıldı üzüldüm yazmak istedim sadece....ne zaman uyuyacaksın bu arada :cildir:Uykum var oluyorum uykusuzluktan :sleepy1:

asya81

Annem yine su saatte ayaktasin 8 e kadar sallattirirsin kendini :cildir: cildiricam :violent1: :violent1:

asya81

annecım mınık kuzum buyuyorsun her gun bıraz daha fazla.artık ne ıstersen anlatabiliyorsun tabı konusarak değil :toothy10: bana abla dıyorsun annem :toothy10: :toothy10: :toothy10:mama dıyorsun her yaptığımızı yapıyorsun :aferin: evde kosturuyorsun koyun yavrusu gıbı.yaramazlığın çok annem emzık yasam stılın halıne geldı cıfter cifter emzığın var yenı aldığım emzığı klozete attın kuzum  :caca: çok yaramazsın ucuz bışıde değıl  :caca: az mutevazı seyler begen annem pahalı seyler sevıyorsun nedense :toothy10:bırazdan uyancan kusum.gecen babanın dukkanına gıttık ne sevdın balıkları kuşları.baban evımızede kurcak akvaryum bugun kızım bol bol yaramazlık yap dıye.bıde kızım asla banyo yaptırmıyorsun anana kapıda ağlıyorsun baban zaptedemıyor.kapısını acınca susuyorsun.dusakabının arkasından anneyı gozetlıyorsun :toothy10:allaha emanet ol kuzum

xxcansuxx

oyyy kuzuya ne güldüm ya demek babası zaptedemiyor  :ehi: :ehi: :ehi:
bizimkide babada durmuyor çünkü baba evin içinde onun varlığını unutup tv dalıyor babasına gidip ehhhhhh diyor baksın diye baba bakmıyor yine ehhhhhhhhhh diyor ben gülünce babası farkediyor :k06: :k06:  ehhhhh değil baba de diyor bu sefer halleri çok komik...

bizim kızlar babacı değil asya  :k06: :k06: :k06:  oyuncak oynuyor mu asya çok merak ediyorum yürüyünce dikkatleri başka şeylere mi dağılıyor bizimki oyuncaklarına dalsın yaramazlık yapmıyor  :nazar: :nazar: :nazar:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Ocak , 2013, 12:29:45
oyyy kuzuya ne güldüm ya demek babası zaptedemiyor  :ehi: :ehi: :ehi:
bizimkide babada durmuyor çünkü baba evin içinde onun varlığını unutup tv dalıyor babasına gidip ehhhhhh diyor baksın diye baba bakmıyor yine ehhhhhhhhhh diyor ben gülünce babası farkediyor :k06: :k06:  ehhhhh değil baba de diyor bu sefer halleri çok komik...

bizim kızlar babacı değil asya  :k06: :k06: :k06:  oyuncak oynuyor mu asya çok merak ediyorum yürüyünce dikkatleri başka şeylere mi dağılıyor bizimki oyuncaklarına dalsın yaramazlık yapmıyor  :nazar: :nazar: :nazar:
canım bızımkıde tv ye dalıyor durmuyor bu cık çabuk dıyor :toothy10: :toothy10: :toothy10:az oynatsa oyalanır.yuruyunce canım korkutmak gıbı olmasın burunlarını her yere sokuyolar mesela 2 gundur mause arıyorum evı yedım yok bı baktım tuvaletın çöpüne atmış zilli :toothy10: eşyalar kırılıyor kayboluyor neleer neler :toothy10:oyun oynamayı sevıyor şimdi yakalamaca bana sırıtıp kacıp saklanıyor buluyorum  boğuşuyorus bu sefer ben saklanıyorum o buluyor ama çok yorucu :toothy10: :toothy10: yürümelerindeki avantaj yoruluyorlar bacım

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
maşallah fındıgınaaa demek abla diyor anneye :k06: :k06: :k06: :k06:
çok güldürdü beni oyyy ne tatlıdırr şimdi annesi tam totodan ısırmalık :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

asya81

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 12 Ocak , 2013, 16:18:52
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
maşallah fındıgınaaa demek abla diyor anneye :k06: :k06: :k06: :k06:
çok güldürdü beni oyyy ne tatlıdırr şimdi annesi tam totodan ısırmalık :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
saol teysesı nerden ögrendı bılmıyorum kımsemde yok komşum bıle anlamadım kı :toothy10:

asya81

annecım 14 aylık oldun kuşum :nazar: geçen gun mause kayboldu elınde gormustum sonradan yok oldu 2 gun sonra tuvaletın çöpünden çıktı kuzum :caca: zaten klozet korkulu ruyam oldu şımdı ne varsa onun ızıne atıyorsun çaktırmadan gölge gıbı peşımdesın ben varsam odada oturup oynuyorsun yoksam oda oda benı arıyorsun :k06: yada kafanı dızıme koyup pepee yı ızlıyorsun :love7: kuş kızım :opucuk: hep öpüyorum senı yanaklar nasıl bal anlatamam babanın yanağıda öyle kuşum sanırım bi tek yanakları babadan aldın gerı kalan yerler hep ben annem :laughing7: :laughing7:  :aferin: suyun bıttımı getırıp kucagıma verıyorsun doldur dıye.krep çok sevıyorsun bıde makarna yoğurt  :aferin: balık yemıyorsun malesef tarhanada bı kastamonu tarhanası sevmıstın onuda yemıyorsun artık kuzum :cildir: neyse şımdılık sevdıklerını ye zorlamıcam :aferin:

asya81

annem çoook yaramazsın sabahın seherinde kalktın yine :cildir: yatakta bi bakıyorum dipcik gibi  ayaga kaklmışsın :ehi:sonra uyut uyta bilirsen bu arada 14 ay 15 günlük lokum oldun.dün geometrik şekilli oyuncağın var onları yan yana dizdim sayıyorum üçgen kare yıldız..sende parmağını uzatıp tek tek sayıyorsun güya ıhhh ıhh ı diye :toothy10: taklitler yapıyorsun ne dersek dede anne baba tekrar ediyorsun kuşum :aferin: :aferin:itaplarını çok sevıyorsun açıp parmaklarınla aynı olanları işaret edip soruyorsun bende söylüyorum ve bu gün içinde 40 kez tekrarlanıyor :toothy10:mızmızım seni seviyorum :love9: