28 Nisan , 2024, 10:54:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

FINDIK KURDUM :)

Başlatan asya81, 08 Aralık , 2011, 13:04:15

« önceki - sonraki »

asya81

bitanem bir hafta oldu artık yürüyorsun kuşum :nazar: :basardim: pıtır pıtır emziğine bi gelişin var :love7: iştahın yok gecede mamayı bırakalı çok oluyor ne yapıcaz çöp bacaklım :( 3.dişinde yolda kuzum

banu_fth

Alıntı yapılan: asya81 - 16 Kasım , 2012, 12:34:28
bitanem bir hafta oldu artık yürüyorsun kuşum :nazar: :basardim: pıtır pıtır emziğine bi gelişin var :love7: iştahın yok gecede mamayı bırakalı çok oluyor ne yapıcaz çöp bacaklım :( 3.dişinde yolda kuzum

yürüyormuuuuuuuuu kıyamaaaaaaam canım maşşallah ..  :nazar: :nazar: :nazar: :hieyt: :hieyt:
bizimkide 3-4 adım atıyo ..cesaret toplarsa kendi kendine de atıyor  :hello2: :hello2: :hello2: uzun uzun gidemiyor  :k06:

asya81

Alıntı yapılan: ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡ - 16 Kasım , 2012, 13:33:53
Alıntı yapılan: asya81 - 16 Kasım , 2012, 12:34:28

yürüyormuuuuuuuuu kıyamaaaaaaam canım maşşallah ..  :nazar: :nazar: :nazar: :hieyt: :hieyt:
bizimkide 3-4 adım atıyo ..cesaret toplarsa kendi kendine de atıyor  :hello2: :hello2: :hello2: uzun uzun gidemiyor  :k06:

saol canım :opucuk:ezgide yaşıyla yürüyecek sanırım :nazar:

banu_fth

BİZDE sizin yaşınıza geldiğimizde pıtır pıtır yaparız artık .. şimdilik 3 adım 4 adım en fazla atıyo dengesi bozuluyo yada kendini bırakıyo .. aaaaaaaaaaaaaaa :-ooo  diye bağırarak adım atıyor  :toothy10: :toothy10: ağzını koçaman açıyo  :ehi: :ehi: :ehi:

asya81

Alıntı yapılan: ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡ - 16 Kasım , 2012, 16:14:13
BİZDE sizin yaşınıza geldiğimizde pıtır pıtır yaparız artık .. şimdilik 3 adım 4 adım en fazla atıyo dengesi bozuluyo yada kendini bırakıyo .. aaaaaaaaaaaaaaa :-ooo  diye bağırarak adım atıyor  :toothy10: :toothy10: ağzını koçaman açıyo  :ehi: :ehi: :ehi:
:nazar: :nazar: :nazar:sen aferim de nasıl seviniyor gör :k06:

banu_fth

aferim dememi beklemiyor  :toothy10: :toothy10:
çığlık çığlığa yürüoz ..  :k06: :k06:

asya81

kuşum dişlerinden iştahın azaldı uykunda ağlayarak uyanıyorsun :sad1: çıksada rahatlasan annem.bu arada evimizi tuttuk kuşum haftaya taşınıyoruz yeni evimize büyük bir ev annem rahat rahat koşturursun inşallah :amin:tek başıma toplanıyorum annecim işin altından kalkıcaz bi şekilde :amin:

banu_fth

nereye tasınıyorsunuz .. bızım eleman bı tane bulmus 900 tl kıra dedı sanırım evın resımlerıne bakıorlardı .. gec mı kaldık  :'( :'(
guzelmıs öle dedı esım ama ben gömedım .

asya81

Alıntı yapılan: ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡ - 18 Kasım , 2012, 10:47:41
nereye tasınıyorsunuz .. bızım eleman bı tane bulmus 900 tl kıra dedı sanırım evın resımlerıne bakıorlardı .. gec mı kaldık  :'( :'(
guzelmıs öle dedı esım ama ben gömedım .
saol canım bulduk ataşehirde hayırlısı bakalım :amin:

asya81

ah kuzm 1 haftadır gece ağlayıp uyanıp 2-3 saat uyumuyorsun bitmiş durumdayım bi yandan iştahın sıfır ne sütünü ne yemeklerini yiyorsun :y25: bir yandanda taşınma işi inan bittim kuşum 3 dişin birden çıkıyor ondan sanırım tüm bunlar.allah yardımcımız olsun :amin:

asya81

bitanem taşındık evimize çoook yorgunum üstüne birde senin uyumaman ve huysuzluğun bittim kızım :crybaby2: bide bugun popon ve dizlerinde sivilce gibi bişiler çıkmış yarın doktora gitces kuşum inşallah kötü bişi değildir kuzum :amin:

asya81

KUZUCUM ARTIK YENİ EVİMİZDEYİZ VE HİÇ İŞİM BİTMİYOR :cildir:.DİŞİN YOLDA BÜTÜN BU DİŞLER  AYDA ÇIKTI KUZUM PEŞPEŞE ÇIKIYOR :nazar:AMA ACISINI SORMA :cildir: UYKUSUZ YORGUNUM :sleepy1: ARTIK PITIR PITIR YÜRÜYORSUN EMEKLEME FELAN BİTTİ KUŞUM  :nazar:BİDE EVİ KARIŞTIRMASAN DAHA İYİ OLACAK.ALLAHA EMANET OL KUZUUM :amin:

asya81

güzel kızım dişlerini 1 yaşına kadar çıkarmadın şimdi hepsi birden tek tek geliyor buda iştah ve uykunu bozdu :cildir: yeni evimizde bi oraya bir buray koşuyorsun :nazar:artık benim kızım kendi kendine çok güzel yürüyor.babanla birbirimize sarıldıkmı gülerek gelip ikimize sarılıyorsunj annem :love9: :love9:ölürüm sana

@Melek Yüzlüm@

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: kuzuna yürüyor demekki dahaa güzel günleriniz olur inşş :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

asya81

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 15 Aralık , 2012, 18:19:57
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: kuzuna yürüyor demekki dahaa güzel günleriniz olur inşş :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
saol canım cümlemizin inşallah :opucuk: :amin: :amin: