26 Nisan , 2024, 03:12:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Eylül ' ün Bebişi ( Ezgimiz ) de Yola çıkmışşşşşşşşş

Başlatan hüzünden_gelme, 07 Aralık , 2011, 21:49:23

« önceki - sonraki »

susanna

hadi bakalim bi prenses daha yola girdi hayirli ugurlu olsun insallah banucum ezgicik sana ugur getirsin hayirli evlat olsun insallah  :nazar:

<<<betty>>>

canımmmmmmmm hayırlısıyla alırsın inşallah kollarına,
maşallah ezgi hanıma, ballı sütler etler balıklar yaradı prensese  :k06: :k06:
heyecan doruktadır şimdi  :love9:
listemizin ilk bebeği ezgi hanım, gelsinn artık da görelim ilk prensesimizi  :love9: :love9: :love9:

<<<peri masalı >>>

inşallah sağlıklı sorunsuz olarak bebişini kucağına alırsınn

Allah bebeğinede sana yardım etsin  :amin: :amin:

suzannn

allah yardımcın olsun canım sağlıcakla al bebeğini kollarına

derbeder

bende diyorum bu kizin gunu geldi mi gelmedimi, zaman cok cabuk geciyor  :'(

hadi bakalim saglikla anneyi babayi fazla uzmeden gelsin ezgi kizimiz  :love9:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

asya81

canımmm bebeğin geliomuş :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: gözün aydın inşallah hayırla gelir bebişin :amin: :amin: :amin: gazsız güzel rahat geceler geçirin bebişinle  :amin: :amin:

@@@gözde@@@

Aytii

ağrısız sancısız doğum olsun inşallah Banu  :amin: sağlıkla kavuş kızına inşallah  :opucuk:

ツgöçmen_54 ツ

hayırlı doğumlar diliyorum banucum.ezgimizi sağlıkla dünyaya getirirsin ikinizde kurtulursunuz inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: senden bol bol dua bekliyorum  :opucuk:

ORNA

MAŞŞALLAH EZGİ PRENSESE  :nazar: :nazar: :nazar: ALLAH KUCAGINA ALMAYIDA NASİP ETSİN CANIM SON 1 GÜN  :hello2: :hello2:  GÜZEL HABERLERİNİ BEKLİYORUZ ALLAH YARDIMCIN OLSUN DUALARIMIZ SENİNLE  :amin: :amin: :amin:

banu_fth

HEPINIZİ  TEK TEK ÖPUYORUM KOCAMAN    :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Allah razı olsun hepınızden.. bugun ve yarın hepınıze artık son dualarımı edıcem dogum öncesı ..
hamılelere saglıklı dogumlar .. hamıle olmak ısteyenlere saglıklı hamılelıkler dılıycem ve sonunda hayırlı dogumlar..  :amin:

.. yarın buyuk gun ... cok heyecanlıyım..  :love9:  korkuyorum  :icon_pale:

Allah ım herkesın yanı sırada benım yardımcım olsun  :amin:

cansu cok guldum haklısın sanırım  :toothy10: :toothy10:
benı etle balıkla besleyen kocacımaa teskr edıyorum  :ehi: :ehi: şişirdi cocuuuuuuu  :ehi:  ..

yarın 13.30 da amelıyathanede olacagım .

evı temızleyıp ıkramlık kek poaca fılan hazırlıyorum bugun .. ara ara gelır bakarım sıze ..
yarın da sabah erken kalkacagım cunku dr 8 e kadar kahvaltını yapmıs ol ..
hıcbıse yeme su bıle ıcme dedı .. 13.30 da amelıyathaneden randevu aldı ..  sız 12 de burda olun dedı.. sanırım odaya fılan yerlescez ve amelıyat öncesı ne yapılcaksa onlar yapılcak  ::)

:amin: :amin: :nazar: :nazar:

derbeder

becerikli hatunun hali baska oluyor desene  :k06: dogum oncesi borek pogaca  :hungry: ellerine saglik canim  :opucuk:

banu_fth

Alıntı yapılan: derbeder - 08 Aralık , 2011, 12:48:51
becerikli hatunun hali baska oluyor desene  :k06: dogum oncesi borek pogaca  :hungry: ellerine saglik canim  :opucuk:

:ehi: :ehi: :ehi:

laf olmasın kısss  :k06: :k06: napiim..
gelıcekler sındı .. esıme hazır bısıler aldırmaktansa .. yesınler kurabıyelerımden  :ehi:

banu_fth

hersey konusuluyor .. temıslıkte yapıcam  :cildir: yapıorum yapıorum bıtmıyor ..
suraya bakarlar .. şöle yapım deseler sunu ceker bakarlar  :ehi: :ehi: :toothy10:

derbeder

pratik kadinim diyosun canim  :hieyt: :nazar: senin icin hersey cok guzel olsun istiyorum, ins. sag saglim cikarsiniz bebisimizle dogumdan  :amin: