Eylül ' ün Bebişi ( Ezgimiz ) de Yola çıkmışşşşşşşşş

Başlatan hüzünden_gelme, 07 Aralık , 2011, 21:49:23

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Aralık , 2011, 19:30:10
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Aralık , 2011, 19:24:13
eylül ya ben çok heyecenlıyım senin için  :love9: :love9: :love9:
hep o ilk buluşmanızı düşünüyorum sen naparsın babası ne tepki verir diye :love7: :love7:
sağlıkla kucağına al inş. bizlerede dua etmeyi unutma darısı tüm isteyenlere olsun canım seninde hamişlik serüvenin bitip bebeğinle yeni serüvenlere kapı açıyorsunuz  :love9: :love9: :nazar: inş. hemencecik toparlanırsın bol sütün gelir  :amin: :amin:

hıc sorma tatlım bende heyecanlıyım ..
ılk karsılasmalarını göremeyecegım babasıyla ..
ben bı saat sonra ancak ayılırım canım .. onlar öpüp koklasmıs olur sanırım .. :love9: :love9:
ben gelıncede mınıkımızın karnını doyururuz..
ben de hep baskası ıcın dusunur hayal kurardım ınan kendın olunca bıse dusunemıosun ..

hayal kurardım ama sımdı neye benzıyo .. ılk ne dıycem dıye kalbım carpıyo  :love9:

edıcem canım herkeslere dua edıcem Allah kabul etsın ınsallah ..  :amin: :amin:
ınsallah canım bol sut olsun ıcsın yavrum .. artık babasıının tavuklarını balıklarını yıyemıycek  :ehi: :ehi:
nası doyurucam dıye dusunuorum  :ehi: :ehi:
hakkında hayırlısı olsun belki genel anestezi olmazsın canım epidural olursan hemen görürsün... sen müsait olunca doğumda yaşadıklarını ön hazırlığını vs yazarsın artık... Allah yardımcın olsun  :amin: :amin:
he ya artık sen direk kendin besleyeceksin iyi bak ezgiye bol sütün olsunda yoksa babasından kurtulamazsın  :k06: :k06: :suclu: vay anne karnında bu bebiş daha iyiydi vs der  :k06: :k06: :nazar:

Balböceği

ilk ne diyecem diye yazmisya banu, dogumdan sonra ben ne dedim biliyonmu
tabi zor bi dogumun ardindan doktorlar yanagina koyalimmi dediler, yok yok yikayinda getirin dedim  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 08 Aralık , 2011, 19:39:06
tabi zor bi dogumun ardindan doktorlar yanagina koyalimmi dediler, yok yok yikayinda getirin dedim  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: gerçekten mi edam bunu ilerde hakana itiraf etme  :toothy10: :toothy10:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

hay maşallah yaa şimdi şafağına baktım şok oldum yaaa daha 2 3 ay vardır dıodum zaman nekadar hızlı geçmiş gerçekten....hadi hayırlısı bakalım hıc korkma tatlım miniğini kucağına alınca çok mutlu olacaksın inşallahh :hieyt:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

Balböceği

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Aralık , 2011, 19:40:39

:ehi: :ehi: :ehi: gerçekten mi edam bunu ilerde hakana itiraf etme  :toothy10: :toothy10:
etmicem zaten  :ehi: doktorlar yikayip babasina verdiler beni bir yandan diktiler bende bir yandan pasama baktim  :k06:
Aklimdan ne gecirdigimide yaziyimmi oglum dogdugunda  :toothy10: :toothy10:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 08 Aralık , 2011, 19:43:36

etmicem zaten  :ehi: doktorlar yikayip babasina verdiler beni bir yandan diktiler bende bir yandan pasama baktim  :k06:

yaz bakalım kesin muzip bir şeydir  :k06: :k06:

banu_fth

:toothy10: :toothy10: :toothy10:

ılahıı yaaa  :ehi: :ehi:

bende benı kızıma göturun derım sanırım  :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 08 Aralık , 2011, 19:40:53
hay maşallah yaa şimdi şafağına baktım şok oldum yaaa daha 2 3 ay vardır dıodum zaman nekadar hızlı geçmiş gerçekten....hadi hayırlısı bakalım hıc korkma tatlım miniğini kucağına alınca çok mutlu olacaksın inşallahh :hieyt:

ınsallah canım yaa evet bıtırdık gunlerı tek sana mı gecıo gunler  :k06: :k06: :k06: :nazar: :opucuk:

Balböceği

tam dogdu dogacak bide dogdu ebe ayagindan tuttugu zaman icimden ayni soyle dedim..
Allah'im bune  :icon_scratch: kocaman bi bebek bu  hele kafasi :-ooo :ehi: :ehi: :ehi:
iste ondan sonra doktorlar yanagina koyalimmi falan deyince bende oyle deyi verdim  :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 08 Aralık , 2011, 19:43:36

merakla beklıorum..
esım gelıomus yoldaymıs .. cabuk yaz cıkıcam ..
:k06:

hepınızı öpuyorum kızlar cok cok cok .. :flowers:
dualarınızı eksık etmeyın bende sıze etcem..
en kısa zamanda gelıp anlatmaya calıscam  :opucuk: :opucuk: :amin:

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 08 Aralık , 2011, 19:47:15
tam dogdu dogacak bide dogdu ebe ayagindan tuttugu zaman icimden ayni soyle dedim..
Allah'im bune  :icon_scratch: kocaman bi bebek bu  hele kafasi :-ooo :ehi: :ehi: :ehi:
iste ondan sonra doktorlar yanagina koyalimmi falan deyince bende oyle deyi verdim  :ehi:

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

benımkınınkıde massallah 11 cm ..  :nazar:
kuzum benım heyecanla beklıorum o anı  :love9:

xxcansuxx

:ehi: :ehi: sende çocuğumu hemen dışlayıvermişsin annesi  :k06: :k06:
benim annemde kardeşime öyle demiş kapkara saçlıymış o an bu ne çirkin demiş yüzüne bakmamış ebelerde bu yarın bir yakışıklı olur görürsün demiş... gerçekten maşaallah çok yakışıklıdır  :nazar: :nazar:

xxcansuxx

eylül yarın hep aklımda dualarımda olcaksın teli olan varmı sende kime haber verirsin merakta bırakma bizleri

asya81

BENDE ÖYLE DEDİM YAAAA :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Aralık , 2011, 19:51:00

:ehi: :ehi: sende çocuğumu hemen dışlayıvermişsin annesi  :k06: :k06:
benim annemde kardeşime öyle demiş kapkara saçlıymış o an bu ne çirkin demiş yüzüne bakmamış ebelerde bu yarın bir yakışıklı olur görürsün demiş... gerçekten maşaallah çok yakışıklıdır  :nazar: :nazar:
Masallah canim eminim oyledir  :love9: ben oglum olacagini ogrendigimde
allah'im nasil olacak guzelmi olacak cirkinmi bide yakisikli oglan bebek hic gormedim.
oglan bebekleriyle hic aram yoktur bu yuzden..  :k06: :k06: :k06:
ama dogumda gordugum oldu sadece 5:30'da dunyaya geldi taaa sabah 7:30'da geldi yanima  :y25:
sabaha kadar dort gozle beklemistim  :y25: