28 Mart , 2024, 18:19:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Eylül ' ün Bebişi ( Ezgimiz ) de Yola çıkmışşşşşşşşş

Başlatan hüzünden_gelme, 07 Aralık , 2011, 21:49:23

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: derbeder - 08 Aralık , 2011, 13:06:29
Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Aralık , 2011, 13:00:15
Alıntı yapılan: derbeder - 08 Aralık , 2011, 12:57:39
pratik kadinim diyosun canim  :hieyt: :nazar: senin icin hersey cok guzel olsun istiyorum, ins. sag saglim cikarsiniz bebisimizle dogumdan  :amin:

canım benım bende senın ıcın aynı sekılde herseyın en guselı olsun ıstıyorum .. :amin: :amin: :opucuk:

bebek sekerı fılan yaptırmadık .. onun yerıne kurabıye yapıcam onları dagıtırız hastahanede ..
eve gelenlere de kek börek poaca verırırz dıorum  :icon_scratch:
öle dusundum bılmıorum  :dontknow:
herkes seker dagitacak diye birsey yok, karinca kaderince herkes yapabildiginin en iyisini yapar bebegi icin.
bence cok bile yapmissin o anda sen kendinle bebegini dusunurken millet ne yerse yesin diye dusunurdum ben olsam  :k06:

dun bizede bi kart gelmis, tanidigimiz birinin bebegi oldu haberimiz var ama genede kart gondermisler. hani ne gerek varsa  :k06:  cok gereksiz buluyorum bu tarz seyleri. isteyen gene yapar ama ben yapmam herhalde boyle birsey. nasilsa herkes hamile oldugunu biliyor, ne zaman dogurdugunuda biliyor. aptalin yagi bali cok olunca basina k.cina surer diye bi laf var.

hadi bebek sekerini yaptirdiysan evine gelenlere verirsin, ama bu seker olayinida abartti herkes kapi kapi dagitiyorlar. bebek gormeye millet icinden gelerek gider senin emr-i vakilerinle degil.

hmm buarada bu tanidigia biz zaten gidicez ama kirkinin cikmasini bekliyorum, acelem yok.

haklısın galıba..
ne bılım besık olayında bıle yok 500 e aldık yok 600 e aldık dıye koustular
sekerlerı dagıttılar fılan . benım gözumde yok huzurlu olalım saglıklı olalım yeter ..
ama ınsanlar öle degıl  :-\
bıse yapmadılar demesınler dıye .. cunku bunlar öle kı esprı yapıo gıbı yapıp laf sokarlar ınsana  :violent1:

banu_fth

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 08 Aralık , 2011, 13:00:53
Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Aralık , 2011, 12:45:45
HEPINIZİ  TEK TEK ÖPUYORUM KOCAMAN    :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Allah razı olsun hepınızden.. bugun ve yarın hepınıze artık son dualarımı edıcem dogum öncesı ..
hamılelere saglıklı dogumlar .. hamıle olmak ısteyenlere saglıklı hamılelıkler dılıycem ve sonunda hayırlı dogumlar..  :amin:

.. yarın buyuk gun ... cok heyecanlıyım..  :love9:  korkuyorum  :icon_pale:

Allah ım herkesın yanı sırada benım yardımcım olsun  :amin:

cansu cok guldum haklısın sanırım  :toothy10: :toothy10:
benı etle balıkla besleyen kocacımaa teskr edıyorum  :ehi: :ehi: şişirdi cocuuuuuuu  :ehi:  ..

yarın 13.30 da amelıyathanede olacagım .

evı temızleyıp ıkramlık kek poaca fılan hazırlıyorum bugun .. ara ara gelır bakarım sıze ..
yarın da sabah erken kalkacagım cunku dr 8 e kadar kahvaltını yapmıs ol ..
hıcbıse yeme su bıle ıcme dedı .. 13.30 da amelıyathaneden randevu aldı ..  sız 12 de burda olun dedı.. sanırım odaya fılan yerlescez ve amelıyat öncesı ne yapılcaksa onlar yapılcak  ::)

:amin: :amin: :nazar: :nazar:

canım benimmm  :opucuk:
Allah yardımcın olsun, hem heyecan hem korku  :love9: :love9:
ama herşeyden önemlisi sağlıkla kızını alıcaksın kollarına inşallah, kavuşacaksın prensesine Allah'ın izniyle  :amin: :nazar:
inşallah ağrısız sızısız kolay bir doğum olur canım benim...

bugün de çok yorma kendini tatlım, dinlenmene bak... yarın zaten yorucu bir gün olucak  :love9:
bi kek yeter, çok bilee  :k06: :k06:

:k06: :k06:

heyecandan yoruculugu aklıma gelmıo valla  :k06:
esıme de dedım zaten dınlencem ben ıkı gun dokunma bana uyuycam  :k06:
bakalım neler olucak  :k06:
sızede hayırlı acısız saglıklı dogumlar canım yaa lıstenın sıradakılerııııııııııı  :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 08 Aralık , 2011, 13:05:02
banucum balım ALLAH sağlıkla kurtarsın yavrunu kucağına al insallah... :love9: :love9: :nazar: :amin:

korkma tatlım artık meleğin kollarında olacak.bi bakmıssın doğmuş yanına getirmişler ve meme arayışı çabasında :binkybaby: :binkybaby: .ve ilk anınız koklasmanızı seni emmesini düsün rahatlat kendini.

hakikaten masallah sana.sen hala is güç ikram peşindesin masallah :nazar: :nazar:

amın canım sende ınsallah saglıkla al kucagına melegını  :amin: :opucuk:
evet gelecek kollarıma kac gundur aydır hatta bu anı hayal edıyordum .. gun geldı cattı .. acaıp hıssedıorum cok varmıs gıbıydı saya saya bıtırdım gunlerı ınanamıyorum hala ben mı dogurcam sankı baskasına hazırlık yapıorum  :ehi: :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 08 Aralık , 2011, 13:15:12
Banu simdi cok duygulu dolusundur kesin dokunsalar aglayacaksin  :y25:
tv'de gordugum kadariyla hep agliyorlarda  :ehi: :ehi: :ehi:

evet cnm ya bı öleyım .. bı saskın asıl yarın amelıyathaneye gırerken esımden ayrılması koyucak bana bılıom  :y25: :y25: :y25:

dıorum ona kac gun önceden berı .. bebegı cıkrdıklarını gördugun an dr un pesınden gıt kos benı bırak ..
bıse olmasın kızımıza ..  :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: asya81 - 08 Aralık , 2011, 13:15:50
AÇ GEL DEDİYLE GENEL ANESTEZİ SANIRIM.GENEL ANESTEZİDE 4 SAAT ÖNCE YEMEK YEMİŞ OLMAK GEREK EPİDURALDE FARKETMİO

evet genel olucam .. esım epıdural öle yenı selerı denemeye gerek yok gıbı laf ettı.
sezeryan herkesın oldugu bıse ondan ol yınede sen bılırsın dedı..
sorcam dr a sadece ama genel olurum yınede..

derbeder

Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Aralık , 2011, 13:27:19
Alıntı yapılan: derbeder - 08 Aralık , 2011, 13:06:29
Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Aralık , 2011, 13:00:15
Alıntı yapılan: derbeder - 08 Aralık , 2011, 12:57:39
pratik kadinim diyosun canim  :hieyt: :nazar: senin icin hersey cok guzel olsun istiyorum, ins. sag saglim cikarsiniz bebisimizle dogumdan  :amin:

canım benım bende senın ıcın aynı sekılde herseyın en guselı olsun ıstıyorum .. :amin: :amin: :opucuk:

bebek sekerı fılan yaptırmadık .. onun yerıne kurabıye yapıcam onları dagıtırız hastahanede ..
eve gelenlere de kek börek poaca verırırz dıorum  :icon_scratch:
öle dusundum bılmıorum  :dontknow:
herkes seker dagitacak diye birsey yok, karinca kaderince herkes yapabildiginin en iyisini yapar bebegi icin.
bence cok bile yapmissin o anda sen kendinle bebegini dusunurken millet ne yerse yesin diye dusunurdum ben olsam  :k06:

dun bizede bi kart gelmis, tanidigimiz birinin bebegi oldu haberimiz var ama genede kart gondermisler. hani ne gerek varsa  :k06:  cok gereksiz buluyorum bu tarz seyleri. isteyen gene yapar ama ben yapmam herhalde boyle birsey. nasilsa herkes hamile oldugunu biliyor, ne zaman dogurdugunuda biliyor. aptalin yagi bali cok olunca basina k.cina surer diye bi laf var.

hadi bebek sekerini yaptirdiysan evine gelenlere verirsin, ama bu seker olayinida abartti herkes kapi kapi dagitiyorlar. bebek gormeye millet icinden gelerek gider senin emr-i vakilerinle degil.

hmm buarada bu tanidigia biz zaten gidicez ama kirkinin cikmasini bekliyorum, acelem yok.

haklısın galıba..
ne bılım besık olayında bıle yok 500 e aldık yok 600 e aldık dıye koustular
sekerlerı dagıttılar fılan . benım gözumde yok huzurlu olalım saglıklı olalım yeter ..
ama ınsanlar öle degıl  :-\
bıse yapmadılar demesınler dıye .. cunku bunlar öle kı esprı yapıo gıbı yapıp laf sokarlar ınsana  :violent1:
bos ver insanlari, sen kendine gore yapacaksin millete gore degil. millet olanada laf eder olmayanada  :ehi: her turlu laf etceklerine gore salla gitsin. oyle konusanlar sirf hasetlik olsun diye yapiyorlar, sen huzursuz olasin istiyorlardir muhtemelen. hani maddiyatta olsa iyi olur, ama bu kadar incik cinciga gerek yok bence.

yapilan dugunler gibi dusun. ne kadar gorkemli dugun yapiyor, millet onca takilar takiyor, onca ihtisamli torenler hazirlaniyor sanki evlilikteki en onemli seymis gibi. sonra ne oluyor. bir kac ay icinde tuzla buz. neye yaradi onca sactigin altin para? yaneh demek istedigim maddiyat isin gozuken kismi, ama en onemli kismi degil kesinlikle   :icon_thumright: sen gonlunu ferah tut  :opucuk:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

yok kiz ne olacak tabi esin yaninda olsun bebegin, heyecanli heyecanli bakar durur.
sonra kucagina verirler ... esin derki bak banu sana benziyor  :love9: :)
ne tuaf bi duygu yaaa  :y25:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Aralık , 2011, 13:29:20
HEPINIZİ  TEK TEK ÖPUYORUM KOCAMAN    :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Allah razı olsun hepınızden.. bugun ve yarın hepınıze artık son dualarımı edıcem dogum öncesı ..
hamılelere saglıklı dogumlar .. hamıle olmak ısteyenlere saglıklı hamılelıkler dılıycem ve sonunda hayırlı dogumlar..  :amin:

benı etle balıkla besleyen kocacımaa teskr edıyorum  :ehi: :ehi: şişirdi cocuuuuuuu  :ehi:  ..

evı temızleyıp ıkramlık kek poaca fılan hazırlıyorum bugun .. ara ara gelır bakarım sıze ..
hıcbıse yeme su bıle ıcme dedı .. 13.30 da amelıyathaneden randevu aldı ..  sız 12 de burda olun dedı.. sanırım odaya fılan yerlescez ve amelıyat öncesı ne yapılcaksa onlar yapılcak  ::)

ama herşeyden önemlisi sağlıkla kızını alıcaksın kollarına inşallah, kavuşacaksın prensesine Allah'ın izniyle  :amin: :nazar:

bugün de çok yorma kendini tatlım, dinlenmene bak... yarın zaten yorucu bir gün olucak  :love9:

sızede hayırlı acısız saglıklı dogumlar canım yaa lıstenın sıradakılerııııııııııı  :k06:

:love9: :love9: :love9:
olsun canım sen yine de çok yorma kendini  :opucuk:
inşallah canım bakalım senden sonra sibel, sonra ben  :icon_pale: :icon_pale:
abowwww  :-ooo benimki de pek yakınmışş  :ehi: :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: asya81 - 08 Aralık , 2011, 13:17:55
Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Aralık , 2011, 13:14:36
Alıntı yapılan: asya81 - 08 Aralık , 2011, 13:12:26
CANIM BIRAK HAMARATLIĞI :caca: YARIN GÖRRÜM SENİ  :laughing7: :laughing7: YORULACAN CANIM BENİM SONRA DİYECEKSİNKİ  KEŞKE UPUZUN YATAYDIM  :toothy10:

:toothy10: :toothy10: :toothy10:

yatsamda uyuyamıorum kı ..
hem mısafırler gelse bıle ben yatcagım ıcın dıorum sımdıden esıme  :ehi: :ehi: :ehi:  hazırlıyorum adamın psıkolojısını  :ehi: :ehi:
sımdı uyuyamıorum  sonra uyuycam dıorum .. 1 hafta bebe senın dıorum ona göre dıorum .. :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: BİR HAFTA BEBEK DAHA ZATEN KENDİNİ ANNE KARNINDA SANIP SÜREKLİ UYUYOR İNSNA İSTİYORKİ UYANSINDA SEVEYİM SONRA BİR UYANIYORLARKİ  :cildir: UYUSUN DİE GÖZÜNE BAKIYORSUN :toothy10: :toothy10:

:toothy10: :toothy10: :toothy10:

aynen ben de o ılk hafta uyumak ıstıyorum tabı gozlerımı uzerınden alabılırsem uyuycam dıorum ama uyurum ınsallah  :k06: :k06: ::)

doruk38

canım Allah kolaylık versin. güzel haberlerini bekliyoruz inaşşalh.  :opucuk:

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 08 Aralık , 2011, 13:36:24
yok kiz ne olacak tabi esin yaninda olsun bebegin, heyecanli heyecanli bakar durur.
sonra kucagina verirler ... esin derki bak banu sana benziyor  :love9: :)
ne tuaf bi duygu yaaa  :y25:

ayyyy zaten kıme benzıycek merak edıyorum  :k06: :love9: :love9: :y25: :y25:

banu_fth

Alıntı yapılan: doruk38 - 08 Aralık , 2011, 13:39:37
canım Allah kolaylık versin. güzel haberlerini bekliyoruz inaşşalh.  :opucuk:

ınsallah canım amiin..

gelıcem haber verıcem  :opucuk:

banu_fth

haklısın zehracım ..

zaten anneme de söledıgım ılk sey oydu..

merak etme dugun dernek yapanlardan daha mutluyum huzurlkuyum ben bu yetmezmı dedım ..

mılletı eglendırmeye gerek yoktu dedım .. hem onu yapsak evımızı borclu mu duzseydık dedım esyalarımızı aldık dugun parasına ..  ;D

kızıma yaparım en guzel dugunu dedım  :k06: :love9:

banu_fth

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 08 Aralık , 2011, 13:37:17
Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Aralık , 2011, 13:29:20

:love9: :love9: :love9:
olsun canım sen yine de çok yorma kendini  :opucuk:
inşallah canım bakalım senden sonra sibel, sonra ben  :icon_pale: :icon_pale:
abowwww  :-ooo benimki de pek yakınmışş  :ehi: :ehi:

yakın tabı ne sandın kendını 5 aylık fılan mısın sanıon  :ehi: :ehi:

sende saglıkla dogur ınsallah guzel haberlerını alırız burdan  :amin: :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: destina06 - 08 Aralık , 2011, 13:16:54
hayırlı doğumlar diliyorum Allah sağ sağlim sizi birbirinize bağışlasın :amin: :amin: dualarında bana da yer verirsen mutlu olurum :opucuk:

tabıkı canım benım ..
ne demek .. bu aksam ve yarın sabah herkese edıcem canım . Allah kabul etsın ınsallah . guzel haberlerınızı alalım  :amin: :amin: