Eylül ' ün Bebişi ( Ezgimiz ) de Yola çıkmışşşşşşşşş

Başlatan hüzünden_gelme, 07 Aralık , 2011, 21:49:23

« önceki - sonraki »

olvido

:nazar: Canım güle güle büyüt bebeğini. Analı babalı büyüsün inş ezgimiz.  :amin:

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Ablacım gözün aydın yeni öğrendm
fındığım ezgim hoş geldinnnnn  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
ablacım Allah analı babalı büyütsün sütü bol az gazlı geceler  :opucuk: :opucuk: :flowers: :love9:
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

belkis_nur

hayirli ugurlu olsun bebisin  allah anali babali buyutmeyi nasip etsinnn    :amin:   

ORNA

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 12 Aralık , 2011, 21:17:28
Bebeğimiz doğdu evine geldıklerınıde bılıyorum cevap yazıyorum ama bana donmuyor demekkı daha fırsat bulamadı gıden gelenden  ;) benımde bıldıklerım bu kadar valla

çok şükür banucum gözün aydın olsun çok geçmiş olsun  :nazar: :nazar: :nazar: artık seni bekliyoruz tabi kuzundan zaman bulursan  :opucuk:

kuzucuk

:nazar:  :nazar:  :nazar: CANIM GÖZÜN AYDIN  HAYIRLI OLSUN  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt: ALLAH SAĞLICAKLA BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN   :amin:  :amin:  :amin:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

banucum hayırlı olsun cnm
Analı babalı büyüsün
Ocak annesiydin demi sen
minik aceleci davrandı   :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

KONYALI

cnm gözünaydın..ben gıremıyorum benım fındık kurdu yuzunden sıteye..yenı gordum ve cooook sevındım..allah sağlıkla analı babalı buyutmeyı nasip etsın ınsallah

hüzünden_gelme

Banunun mesajını sizinle direk paylasıyorum  :-*

iyiz canım saol arada bir bakabiliyoruz siteye ama herşey yolunda merak etme bebekte iyi bende kısa süre sonra daha çok zaman ayırıcam kısa sürede görüşmek dileğimle

Lă_Tăhzen!

rusta

hayrlı olsun canm allah analı babalı büyütsün bol sütlü günler :nazar:

Nezo

Hadi Gözün Aydın Canım Allah analı babalı Büyütsün İnşallah  :nazar: :nazar:

hüzünden_gelme

Az önce ezgiyi gordummmm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: çok tatlı bır melek  :nazar: :nazar: :nazar: sıyah saçları yanakları 41.5 kere maşallah pembelı pembelı yerım onu  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

banumuzda ezgımızde çok şükür iyiler ilk 3 gun emzırmede sorun yaşamıslar .. ama şimdi çok iyiler ezgısımızın gaz problemlerı oluyormus arada .. herkese sancı çekerken dua etmıs bebış ısteyenlere dusuk yapanlara çok dua ettım dedı  :amin:  :opucuk:  herkese çok selamı var en yakın zamanda buradalarmıs  :hello2: :hello2:

HASRET!M S@N@

xxcansuxx

ne güzel canım ya güzel haberlr vermişsin bize tşk  :flowers: :flowers:
maşaallah ezgimize de bende aklımdan geçitiyordum ilk bu konuya baktım  :nazar: :nazar: :nazar:
gelsine hoş muhabbetiyle anlatsın bakalım doğum hikayesini  :love9: :love9:
Allah kabul etsin dualarınıda banunun Allah razı olsun  :amin: :amin:

Balböceği

iyi olmalarina cok sevindim keske bizde gorseydik cok merak ediyorum  :love9:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: