aydinays(ayşe) hastanede....

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 07 Kasım , 2011, 11:13:25

« önceki - sonraki »

elif35

ben de bakıyordum kayracık doğdumu diye bayram da pek giremedim nete müsait değildim çok şükür doğmuş ama sorun çıkmasına üzüldüm :( inşallah en kısa sürede evine döner ana-oğul da bizim de içimiz rahatlar

bu arada hayırlı uğurlu olsun ayşecim rabbim sağ salim kucağına almayı nasp etti sonunda inşallah vatanına,milletine,ana-babasına hayırlı bir evlat olur kayracık sizi hiç üzmez   :flowers:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

aysecim sonunda kavusmussun pasamiza  :muzz: :muzz: biraz sorun cikmis ama olsun insallah tez zamanda duzelir kavusursun melegine Rabbim sana bagislasin hayirli evlat olur insallah  :nazar: :amin: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

susanna

massallah bayram sekeri kayraya  :nazar: gecmis olsun aysecim sonunda oglusuna kavustun rabbim bir omur elini elinden ayirmasin canim  :opucuk:

yellowrose

ayşecim gözünüz aydın kayramız gelmiş, bayram hediyesi gibi ne güzel... geçmiş olsun ayrıca inşallah kayramız en kısa zamanda çıkar hastaneden evde annesinin sıcacık koynunda mışıl mışl uykulara dalar :amin: öptüm ikinizide  :opucuk:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

HASRET!M S@N@

tatlım tebrik ederim inş hersey en kısa sürede hallolur

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 10 Kasım , 2011, 10:29:00
kıyamam ya  :opucuk:

normal mi oldu peki doğum?

normal olmadı canım baya bi suni sancı çekti ama sonunda sezeryana aldılarr ayşeyi
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

suzannn

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

suzan hala hastanede ayşe kayra çıkamadı küvezden henüz doğru düzgün bilgi vermiyorlarmış.bu arada sevindirici olan ayşenin sütü gelmeye başlamış sağıp veriyomuş oğluna ve yetiyomuş şükürler olsun
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

suzannn

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 11 Kasım , 2011, 12:36:40
suzan hala hastanede ayşe kayra çıkamadı küvezden henüz doğru düzgün bilgi vermiyorlarmış.bu arada sevindirici olan ayşenin sütü gelmeye başlamış sağıp veriyomuş oğluna ve yetiyomuş şükürler olsun
ÇOK ŞÜKÜR CANIM İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA BEBEĞİYLE EVİNE DÖNER ÇOK MERAK EDİYORUM ALLAH ŞİFA VERSİN

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 11 Kasım , 2011, 12:38:09
ÇOK ŞÜKÜR CANIM İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA BEBEĞİYLE EVİNE DÖNER ÇOK MERAK EDİYORUM ALLAH ŞİFA VERSİN

inşallah canım ya bende çok merak ediyorum..kalbi çok temizzz allahım bir an önce kavuştursun paşasına doya doya sarılıp koklasın öpsün paşasını

xxcansuxx

sevindim ya sütü gelmiş kayramıza da yetiyormuş  :amin:  :nazar:  arkasından da kayrayla evimizdeyiz çok şükür iyiyiz dediği günler de çok yakın olsun  :amin: :amin:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hemşomm hayırlı olsun canım benim.Rabbim kayranın sağlıklı bir evlat olmasını nasip etsin inşallah en kısa zamanda sağlığına kavusup küvezden çıktığının haberınıde alırız :amin: :amin: :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

SABIRTAŞI

GEÇMİŞ OLSUN CANIM....GÖZÜN AYDIN OLSUN İNŞALLAH HERŞEY YOLUNA GİRER VE SAĞ SALİM ÇIKARSINIZ EVİNİZE VE İNŞALLAH BUNDAN SONRA BEBEĞİNLE SEN ÇOK GÜZEL SAĞLIKLI MUTLU GÜNLER YAŞARSINIZ İNŞALLAH....

banu_fth

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 11 Kasım , 2011, 12:46:57
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 11 Kasım , 2011, 12:38:09

inşallah canım ya bende çok merak ediyorum..kalbi çok temizzz allahım bir an önce kavuştursun paşasına doya doya sarılıp koklasın öpsün paşasını

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım güzel haberlerini duymamızı nasip etsin inşallah ...  :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

veee kayra küvezden çıktı  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: