aydinays(ayşe) hastanede....

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 07 Kasım , 2011, 11:13:25

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 08 Kasım , 2011, 08:10:11
kızlar dün gece 12 de ayşe mesaj çekti doğum yapmış oğlu 3750 gr mış.kendisi de çok iyiymiş.bayram olduğu için bebek hemişiresi daha bakamamış bugün sabah bakıp tam kilosunu ve boyunu söyleyecekmiş.
şimdilik bu kadar bilgim varr
çok şükür kurtulmuş :muzz: :muzz: :muzz: gece bile aklımdaydı naptı etti girer girmez haydi inş. diyerek sayfayı açtım  :hello2: :hello2: normal doğum mu olmuş ki :icon_scratch: maşaallah kayramızında kilosunada annesini zorlasada  :k06: sağlıkla gelmiş  :nazar:

gökkusağı

kızlar dün gece 12 de ayşe mesaj çekti doğum yapmış oğlu 3750 gr mış.kendisi de çok iyiymiş.bayram olduğu için bebek hemişiresi daha bakamamış bugün sabah bakıp tam kilosunu ve boyunu söyleyecekmiş.

ohhh çok şükürrr hoş gelmiş annesinin bayram hediyesii  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

hüzünden_gelme

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Çok sevındımmm allah analı babalı buyutsun  :love9: :love9: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ÇOK ŞUKUR KURTULDU  :amin: :hieyt: :hieyt: BENDE COK SEVINDIM  :hieyt: :hieyt: ALLAH ANALI BABALI BUYUTMEYI NASIP ETSIIN  :amin: BAYRAMDA GELDI MELEK NE GUZEL  :love9: :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :love7: :nazar: :nazar: :opucuk:
oh hele sükür kurtuldun cnm  :binkybaby: :love7: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

banu_fth

oyy maşşallah tombiş ayhan kayra hoşgelmiş..

şukur kurtuldu ama bayaa sancı sektı sanırım yaa .. :sad1:  sımdı melegı saglıkla kollarındadır canım b enım ne kadar mutludur kıyamam yaa.. sıtenın ıyılık melegı  :angel12: :angel12: kendı melegını aldı kucagına hadı bakalııım darısı basımızaa  :amin: :amin: :amin: :nazar:

hosgelmıs ıyıkı gelmıs bayram sekerı kayra  :nazar: :nazar: :nazar:[/b]

simurg01985

şükür ALLAH analı babalı büyütsün  :amin: ne güzel bayram hediyesi oldu minik paşa annesine babasına
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

derbeder

hayirli ugurlu olsun, aslinda adi Bayram' da olabilirmis  :k06:
hayirli evlat oslun aysecim  :hieyt: :love9: :nazar:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Hayirlu ugurlu olsun  :hieyt: :hieyt: :hieyt: gozun aydin ayse'cim, allah anali babali buyutmeyi nasip etsin  :amin:

e su konu basligini degistirelim dimi  :k06:

Shadowqueen

:nazar: :nazar: Hayırlı olsun canım çok sevindim senin adına, sağlıkla büyüsün paşa  :amin: :amin: Gazsız bol sütlü günler dilerim  :amin:

...ŞehzadEfe...

çok şükür geldi meleği hoşgelmiş kayra paşa allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin  :nazar: :nazar: darısı bize  :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

nghy

canım arkadaşım çok sancılar çekmişsin çok zorlu bir süreçten geçmişsin ama şükür kayranı kucağına almışsın. Şükür kavuşturana :) inşallah kayramızdda sende iyisindir bir an önce senden güzel haberlerini bekliyoruz.. Rabbim sizleri korusun  :amin:
Rabbim yavrularımız sana emanet. Ne olur onları koru!

Aytii

Gözün aydın Ayşem kurtulmuşsun şükür  :flowers:

<<<betty>>>

hayırlı uğurlu olsun canım, şükür sen de kavuştun meleğine  :hello2: :hello2: :hieyt:
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah, hayırlı sağlıklı uzun ömürleri olsun paşamızın  :amin: :amin: :amin: