aydinays(ayşe) hastanede....

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 07 Kasım , 2011, 11:13:25

« önceki - sonraki »

banu_fth

akşam gelir heralde haberi dimi .. yoksa belli olmaz mı ??

kaç saat sancı çekeceği ile açılması ile alakalı dimi ..  :icon_scratch:

banu_fth

ay kurbanlık koyun gbi hissettim kendimi .. sıra bi gün bana da gelcek  :ehi: :ehi:

beklioruz o günü ..  :k06: :k06: onlar için bir hayatın sonu .. bizim için yeni bir hayatın başlangıcı hatta iki hayat .. çünkü bizim hayatımızda değişiyor neşeleniyor  :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

DÜNÜRÜM İNŞALLAH SAGLIKLI SIHATLI KAYRAMIZI KUCAGINA ALIRSIN BANADA MSJ ATMIŞ 3CM AÇILMA VARMIŞ SERUM BAGLAMIŞLAR BEKLİYOLARMIŞ  :amin: :amin: DUALARIMIZ SENİNLE AYSE  :amin: :hieyt: :hieyt:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

evet canım sancıyla açıklığını arttırıp doğumu yaptırcaklar.gittiğinde 3 cm miş açılması hiç belli olmaz inşallah bir an önce doğum için gerekli açılma olurda fazla suni sancı çekmez  :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 07 Kasım , 2011, 13:56:36
evet canım sancıyla açıklığını arttırıp doğumu yaptırcaklar.gittiğinde 3 cm miş açılması hiç belli olmaz inşallah bir an önce doğum için gerekli açılma olurda fazla suni sancı çekmez  :amin:
:amin: :amin: İNŞALLAH NUUM HAYIRLISIYLA RABBİM Bİ AVIZDA KURTULMAYI NASİP EDER  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

inşallah kevsercim valla sabahtan beri saate bakıyorum ya ayşeyi gerçekten çok seviyorum bi doğurdum diye haber verseydi rahatlıyacaktım
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

4 saatte açılma yarım santim olmuş.suyu tam boşalmamış yürütüyolarmış bebek kanala girmemiş henüz.... ayy bu bebekler niye böylee nazlııı

simurg01985

Ay ALLAH hayırlısıyla doğurmayı, bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah :amin:
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

simurg01985

Herkes yavaş yavaş doğuruyor sıra biz geliyor ALLAHIM korkutma :y25: kimseyi o yolda koyma bn inanın çok tırsıyorum :y25:
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

;D tırsılmayacak gibi değilki insan başına ne gelecek bilmiyor..anne olmak cidden çok zormuş karnında taşırkende doğururkende büyütürkende.en önemli şey anne....boşuna dememişler cennet annelerin ayağı altında diye.artık annemi daha iyi anlıyorum

Balböceği

Rabbim hayirli dogumlar nasip etsin  :amin: benide heyecan sardi  :hieyt:

kelebegimm

rabbim yardimcisi olsun hayirlisiyla kloayca kucagina almayi nasip etsinn :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

]

burcum

ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrusunu kucağına almayı nasip etsin :amin: güzel haberlerini bekliyoruz :amin:

Aytii

Allah yardımcın olsun Ayşe dualarım seninle  :flowers:

gökkusağı

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 07 Kasım , 2011, 14:07:10
4 saatte açılma yarım santim olmuş.suyu tam boşalmamış yürütüyolarmış bebek kanala girmemiş henüz.... ayy bu bebekler niye böylee nazlııı

nurr canlı canlı haberleri almak ,için sana bağlanıorum sık sık siteye girip  :k06:

4 saatte sadece 1 cm mi açılmış  :icon_pale: bu süre zarfında hep sancı mı çekilio   :icon_pale: rabbim yardımcısı olsun dua ediorum rabbim bi avazda kurtarsın falz nazlanmasın oğluşu inşş.çok tırstım ii haberlerini bekliyorum  :honk: :honk: :y25:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥