aydinays(ayşe) hastanede....

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 07 Kasım , 2011, 11:13:25

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

çok hafif sarılığı varmış kan değerine bakıp büyük ihtimalle yarın hastaneden çıkarıcaklarmış.ayşe bugün kavuştu paşasına emziriyor onuuu.az önce konuştum herkese selam söyledi doğum sancısı çekerken bebek isteyenleri için dua ettim dedi.dularınız için teşekkür etti allah hepsinden razı olsun dedi....
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

suzannn

ÇOK ŞÜKÜR CANIM ALLAHA ÇOK ŞÜKÜR ÇIKTI

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

oh ya allaha şükür paşamız iyileşmiş
bende toplanıp yasin falan okuyalım diyecektim

gökkusağı

ohhhh çok şükür allahıma sağsalim kavuşmuş kayracık annesine  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

kuzum benim o da nasıl özlemiştir şimdi anneciğini  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

allahım bi daha ayırmasın inşşş ilk ve son olsun sağlıkla sıhhatle büyüsün kayracık  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

xxcansuxx

:muzz: :muzz: :muzz: çok sevindim çok şükür kavuştular  :amin: :amin:
sağlıkla sıhhatle büyüsün kayra bebek :nazar:  annesini başta korkuttu ya bundan sonra Allah ım onun sıkıntısını göstermesin bir daha  :amin: :nazar: :hello2: :hello2:

banu_fth

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 11 Kasım , 2011, 16:04:04
çok hafif sarılığı varmış kan değerine bakıp büyük ihtimalle yarın hastaneden çıkarıcaklarmış.ayşe bugün kavuştu paşasına emziriyor onuuu.az önce konuştum herkese selam söyledi doğum sancısı çekerken bebek isteyenleri için dua ettim dedi.dularınız için teşekkür etti allah hepsinden razı olsun dedi....

AYYYYYYY çok sevindiiiiiiiiiim .. anasına kavuştu kuzucuk .. şükürler olsun yaaa  :amin: :amin: :amin:

GELSQMİNQ

canımmm çok   sevindim allah analı babalı büyütsün  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

FeHi

:nazar: :nazar: :nazar: Hayırlı ugurlu olsun inşALLAH

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ayyyy cok sevındımmmmmm  :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: gozun aydın olsun aysecım   :amin: allah bır daha yasatmasın  :amin: kayramıza saglık uzun omur versın  :amin:   :nazar: :nazar: :nazar: 

Balböceği

Gozun aydin olsun Ayse'm  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Cok sevindim  :love9: :love9: :love9:

ORNA

allaha şükür küçük tosununa kavuştun ayşecigim allah uzun ömürler versin allah hayırlı bir evlat olmasını nasip etsin  :amin: :amin: :amin: :amin: duaların için çok saol allah razı olsun canım  :opucuk:  gelince artık resim ve dogum hikayeni dört gözle bekliyoruz  :opucuk: :opucuk:

HASRET!M S@N@

cok sevindim ya süper bir haber bu nurcum konusunca bol bol selam söyle hep bu haberi bekliyordum inş bundan sonra cok mutlu olurlar

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 12 Kasım , 2011, 10:26:30
cok sevindim ya süper bir haber bu nurcum konusunca bol bol selam söyle hep bu haberi bekliyordum inş bundan sonra cok mutlu olurlar

söylerim canım selamını bugün çıkacaklardı bakalım haber bekliyorum 4 gözle.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

GÜL GÜZELİ

Ayşecimm hadi gözün aydın canım çok geçmiş olsun Rabbim bi daha yaşatmasın inşaAllah..Oğluşunla sağlıklı,mutlu günlerin olsun..  :nazar: :nazar: :nazar:

cano_m

:nazar:  :nazar: gözün aydın olsun canım. bu kadar meşakatli yolun sonunda o tarifi edilemez duyguları yaşadın. allah analı babalı büyütsün inşallahh. hayırlı evlat olsun minik kayra. boooll sütlüüü gazsızz günler diliyorum canımm. allah isteyen herkese nasip etsin. bizlerde hayırlısıyla bi avazda alalım inşallah bebişleri kucaklarımıza. minik paşayı benim yerime koklayıver annesi.  :opucuk: :opucuk: :opucuk: