Sükürler olsun rabbime, kizim dogdu..

Başlatan Ezocan84, 20 Eylül , 2011, 13:07:06

« önceki - sonraki »

Nezo

Allah Analı Babalı Büyütsün Hayırlı Olsun  :flowers:

aydinays

canım öznurum kızın inşallah istenen kiloya yakın zamanda gelir. Dularımız zelihayla birlikte. Benim bugün işyerinde son günüm, uzun bir süre giremem. İyi haberlerini alırım inşallah. Doğumdada kızın için dua edicem. İnşallah o güne kadar hastaneden çıkmış olursunuz.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

belkis_nur

selam canim nasilsin? bebis nasil? allahim sizleri korusun INSALLAH   :opucuk:

tulayysl

canım minik zelihacık nasıl bakalım haber ver bize

belkis_nur

canim nasilsiniz ? insallah iyisinizdir  :opucuk:

suzannn

EZOCAN KIZININ RESMİNİ GÖRDÜM KAVUŞMUŞSUNUZ SONUNDA ÇOK ŞÜKÜR

Ezocan84

cok tesekkür ederim kizlar cok cok iyim, artik kizimda yanimdaya dahada iyim.. kizim cok kücük dogmasina ragmen cok güzel toparladi kendini.. en son doktor kontrolüne gittigimde 2800gr. di, aradan 1 hafta gecti sanirim 3 kiloyu buldu  :nazar:

kizima gelince cok uslu masallah teyzeleri, gaz problemimiizde en az seviyede, insallah böyle devam eder.. hem emziriyorum hem mama veriyorum.. ek mama vermemin nedenide cabuk yoruldugu icin fazla ememiyor, dolayisiylada sütüm gittikce azaliyo.. azimle emzirmeye devam ediyorum, insallah sütümde cogalir, kizimda güzelce emer beni..

uzun zamandir giremedim, ilk zamanlar hastaneye git gel cok yorgun düsüyordum, bayrama yakinda kizim geldi, bayrami annemlerde gecirdik.. siteyi ve arkadaslari cok özledim..

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

bızde senı merak edıyorduk canım  :opucuk: allaha sukur kızın gelmıs ve de saglıgı yerınde  :nazar: :nazar: rabbım ayırmasın sızı bır daha  :amin: herseyın yolunda olmasına cok sevındım  :hello2: :hello2: ıns hep guzel haberlerını alırız kızının  :amin:

tulayysl

oh oh cok sukur canım. kızını öp kokla bizim için prenses prenses

burcum

maşallahhh prensese annesi yoruluyorsa sen sık sık emzir mamadan ziyade anne sütü yarayacak güzel kuzuna :icon_thumright:

seda87

öznurcumm çook şükr kızn iileşmiş canm ayyy ne tatlı duruyor resimdede maşallah yaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

banu_fth

oy yerim onu maşşallah ..

yorulurmuş ta .. kuzum benim .. maşşallah .. çok şükür sağlıkla evinizdesiniz tatlım .. bundan sonrası kolay artık Allahın izniyle ..

:amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

belkis_nur

:nazar: :nazar: :nazar:   massallah kuzuna cok tatli cikmis ressimde .... benim icinde op ve kokla annesi ... sukkur yaninda artik